Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Wojskowy Klub Sportowy Flota Gdynia

Wojskowy Klub Sportowy Flota Gdynia

Gdynia

Realizujemy szkolenie sportowe dzieci i młodzieży z terenu Gdyni i okolic w 11 dyscyplinach sportu: lekka atletyka, judo, strzelectwo sportowe, szachy, podnoszenie ciężarów, piłka nożna, pływanie, żeglarstwo, bobsleje i skeleton, kolarstwo, rugby-7, tenis ziemny. Ponadto w wymienionych dyscyplinach organizujemy szkolenia sportowe i zajęcia zorganizowane dla dorosłych.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Zdjęcie główne projektu
Oczekujący

0 PLN z 10000 PLN

0 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 27.06.2020.

Flota Gdynia potrzebuje Twojej pomocy!

This project is also available in english version. Click here to change language.

O projekcie

Szanowni Państwo! Okres pandemii to czas trudny dla wszystkich organizacji. Trudności dotknęły również nasze stowarzyszenie, które od ponad 80 lat zajmuje się krzewieniem kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży oraz dorosłych - mieszkańców Gdyni i okolic. Poniższa zbiórka ma na celu zgromadzenie środków na prowadzenie bieżącej działalności statutowej oraz inwestycje w sprzęt komputerowy niezbędny do prowadzenia zdalnej pracy.

Nasz zespół składa się z blisko 30 trenerów i instruktorów ponad 10 dyscyplin sportu, którzy całe dnie poświęcają pracy szkoleniowej. Szkolimy w 11 sekcjach sportowych:

 • Lekkiea atletyka
 • Judo
 • Strzelctwo sportowe
 • Szachy
 • Podnoszenie ciężarów
 • Pływanie
 • Piłka nożna
 • Żeglarstwo
 • Kolarstwo
 • Bobsleje i skeleton
 • Rugby 7

Wraz z wprowadzeniem obowiązku izolacji społecznej nasza działalność ze stacjonarnej przeniosła się do szkolenia zdalnego. Dzięki zaangażowaniu trenerów udało nam się utrzymać ciągłość szkolenia dzieci i młodzieży w głównych sekcjach (pierwsze 5 z powyższej listy), dzięki czemu nadal mamy jakiekolwiek źródło finansowania naszej działalności. Szkolenie w pozostałych sekcjach oraz wszystkie realizowane zajęcia dla dorosłych zostały jednak całkowicie odwołane co spowodowało, że znaleźliśmy się na granicy utrzymania płynności finansowej z powodu braku znacznej części przychodów z tytułu składek członkowskich.

Na co przeznaczymy zgromadzone środki? Przede wszystkim potrzebujemy sprzętu do pracy zdalnej - obecnie posiłkujemy się komputerami prywatnymi, bo dotychczasowy sprzęt uległ znacznej awarii w wyniku przepięcia w budynku, w którym znajduje się biuro Klubu. Te same kompiutery w domach pracowników wykorzystywane są przez pozostałych członków rodziny do nauki oraz do realizowanych przez nich prac zdalnych.  Jesteśmy w krytycznej sytuacji, ponieważ nie możemy prowadzić swojej działalności tak jak dotychczas, dzięki czemu mielibyśmy szanse na pozyskanie jakichkolwiek środków na wymianę zepsutego sprzętu. Ponadto w kolejce czeka część wynagrodzeń dla pracowników, którzy zgodzili się część należnych za pracę pieniędzy odroczyć do momentu, aż sytuacja Klubu się poprawi. Pozostałe środki przeznaczymy na poprawę ergonomii biura Klubu.

Crowdfunding? Bo dlaczego nie spróbować! To nasz debiut w poszukiwaniu finansowania w tej sposób, niestety wymuszony obecną sytuacją. 

Naszą działalność można śledzić

na Facebooku: https://www.facebook.com/wksflotagdynia/
w Internecie: http://wksflotagdynia.pl/ 

Dzięki wpłatom szbciej wrócimy do realizacji naszej działalności, a kiedy tylko nasz Klub wróci do normalnego funkcjonowania będziemy mogli zrealizować nasze nagrody :) 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 27.06.2020 22:10