Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Małgorzata Szwed

Małgorzata Szwed

Kraków, Polska

Cześć!
Mam na imię Gośka, mieszkam w Krakowie.
Szyję ,pruję i z tego się utrzymuję.
A tak poważnie to od zawsze moim marzeniem było projektowanie i szycie dla pań o trochę większych rozmiarach.
Dlaczego? Sama nie wiem do końca.Może dlatego, że pierwszymi moimi klientkami były puszyste panie. A może dlatego, że ich radość po wykonaniu dla nich projektu była tak szczera i ogromna, że to i mnie się udzieliło.
Niech moc będzie z Wami moje Drogie Panie!!!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2221 PLN z 40000 PLN

18 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 03.07.2017 12:12

Bądź piękna w rozmiarze XXL

O projekcie

Cześć mam na imię Małgorzata

Od 20 lat prowadzę Pracownię Krawiecką w moim kochanym Krakowie. Całe swoje życie poświęciłam na projektowanie i szycie odzieży dla kobiet. Szyję dla indywidualnych klientek - kobiet dla których jestem alternatywą do bardziej lub mniej markowych sklepów. Staram się utrzymać jakość na najwyższym poziomie, dlatego zapewne nadal jestem na rynku.

Nad wyraz często projektuję i szyję dla pań w rozm.XXL, które mają ogromny problem z kupieniem dla siebie odpowiednich ubrań. Zastanawiam się nad tym, dlaczego większość butików skupia się na rozm  34-42. A co z resztą pań? Czy one nie zasługują na odrobinę szczęścia, elegancji i wygody?

Dlatego właśnie, z myślą o takich kobietach  powstał ten projekt. Chcę stworzyć dla nich kolekcję sukienek, spódniczek oraz bluzek na sezon jesień-zima 2017-2018. Kolekcje te będą dostępne  przez internet, żeby wszystkie puszyste panie miały równe szanse. Pragnę wypuszczać krótkie serie w rozmiarach od 44-54, aby każda z pań mogła znaleźć dla siebie coś odpowiedniego. Jeżeli projekt się powiedzie chciałabym na stałe zagościć w Waszych domach Drogie Panie, projektować i szyć dla Was co sezon nowe, niepowtarzalne kolekcje ubrań.

 

Poniżej znajdziecie kilka przykładowych modeli z mojej letniej kolekcji oraz moją ukochaną modelkę Elę.

  

 

 

 

Dlaczego crowdfunding?

Dlatego, że finansowanie takiego przedsięwzięcia jest mocno kosztowne. Pomysł ten mam w głowie już od wielu lat, natomiast jak zawsze brakuje środków. Ale dzięki Waszemu wsparciu możemy sprawić, że puszyste panie, które zapewne są i w Waszym otoczeniu będą  szczęśliwsze. To właśnie z myślą o nich powstają wszystkie moje projekty.

 

W tym miejscu chciałabym Wam przedstawić moją ekipę, która mocno mnie wspiera w tym przedsięwzięciu. Od lewej: Anita moja najwierniejsza przyjaciółka bez której nie poradziłabym sobie, odpowiedzialna za marketing tu na miejscu w Polsce, Izabela i Adrianna moje ukochane siostrzenice, które promują mój projekt u naszych zachodnich sąsiadów w Niemczech.

No i oczywiście nie mogę pominąć mojego młodszego syna Michała wraz ze swoim pieskiem, który jest nieceniony jeśli chodzi o pomoc techniczną.

 

Przedstawię Wam również mój zespół w pracy bez którego nie powstałaby żadna z zaprojektowanych rzeczy. Poniżej pani Frania która wykonuje pierwowzory
i  nanosi niezbędne poprawki.

.

Natomiast dwie pozostałe dziewczyny Basia oraz Jasia odszywają już sprawdzone wzory, które następnie przygotowywane są do sprzedaży. Bez tych wspaniałych rączek nic by  nie powstało, za co serdecznie im dziękuję.

       

 

 

Potrzebny minimalny budżet

Skrupulatnie obliczyłam kwotę jakiej będę potrzebowała na to przedsięwzięcie. Jest to  niebagatelna suma 40,000 zł która pozwoli na zakup:

  • odpowiednich tkanin i dzianin w najlepszej jakości
  • wszelkiego rodzaju dodatków typu zamki, guziki, nici itp.
  • specjalistycznych maszyn typu renderka, owerlok, stębnówka
  • oraz na promocję i utworzenie strony internetowej poprzez którą będzie można kupić odzież z mojej kolekcji

 

Nie ukrywam, że chcę bazować na miękkich włoskich dzianinach, ponieważ to bardzo wygodna jakość. Myślę, że każda z nas lubi sukienki czy spódniczki, które  nie krępują ruchów.

Poniżej zaprezentuję Wam kilka obecnych wzorów tkanin z którymi pracujemy:

 

  

Przykładowe nagrody

Przygotowałam również dla Was liczne nagrody. Pokażę Wam niektóre z nich. Będzie ich oczywiście mnóstwo, według gustu i potrzeb. Każda z nagród będzie inna, żadna się nie powtórzy. Poniżej przykładowe zdjęcia breloczków, kosmetyczek, bluzek (na mojej drugiej pięknej modelce) oraz sukienek. Niektóre są jeszcze w fazie projektu.

                       

                   

                

 

Nagrody można łączyć w/g zainteresowań

 Będą szyte oczywiście gdy projekt dojdzie do skutku i zebrane zostaną wszystkie fundusze. Z każdym będę kontaktować się osobiście, dlatego nie zapomnij podać dokładnych danych oraz numeru telefonu na mój e-mail

malgorzata.szwed72@gmail.com

 

Zapewniam również wszystkich, że jeżeli budżet, który uzbieram będzie wyższy od proponowanej kwoty przeznaczę go na zaprojektowanie i uszycie kolejnej rozszerzonej o spodnie i marynarki kolekcji na sezon wiosna-lato 2018, aby każda z Was miała równe szanse . Tak jak już pisałam wcześniej chciałabym, aby to stało się codziennością i abym już stale mogła projektować, szyć i uszczęśliwiać wszystkie XXL-ki.

 

Szycie to moje życie, mam w tej dziedzinie 20 letnie doświadczenie, które mi podpowiada, że jest Was drogie panie więcej niż nam się wydaje.Dlaczego nie dać Wam odrobiny szczęścia?

 

Znajdziesz mnie na:

-Facebook

-Instagram

 

Serdecznie Ci dziękuję za Twój czas, który mi  poświęciłaś(eś) i mam nadzieję do usłyszenia.