Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

adam3278

adam3278

Kędzierzyn-Koźle

Przewodniczący RedFox Development Group, Właściciel i Programista serwisów Sworker i Your Inspiration oraz sieci RedFox Network, Kierownik i Iniciator projektów Work from Inspirations i RedBeta oraz spotkań RedOpen.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

Piotr

Piotr


36 PLN z 1200 PLN

2 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 18.04.2019 22:10

Work from Inspirations

O projekcie

O co chodzi?

Cześć!

Przychodzimy dziś do was z prośbą o wsparcie projektu społecznego Work from Inspirations, realizowanego w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii. Ma on na celu promowanie rozwoju technologicznego w Polsce, poprzez edukowanie o nowoczesnych technologiach, możliwościach jakie dają oraz wprowadzanie ich na rynek w postaci rozwiązań własnych.

Jak zamierzamy to zrealizować?

(powyższe loga to klikalne linki)

W tym celu, stworzyliśmy i rozwijamy serwisy Sworker i Your Inspiration, które dostarczają wielu innowacyjnych, ale przede wszystkim przydatnych funkcji swoim użytkownikom.

Edukować postanowiliśmy poprzez warsztaty, których zrealizowaliśmy już całkiem dużo w naszej miejscowości, a teraz przyszedł czas na rozwój i wyjście z naszą ideą dalej. W przyszłym tygodniu będziemy w Katowicach i Gliwicach, a w Kwietniu będziemy prezentować nasze dokonania na gali Zwolnionych we Warszawie.

Kim jesteśmy

Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy chcą wprowadzić zmiany potrzebne naszej społeczności.

Pojawił się tylko jeden problem - koszt dojazdu do szkół, w których prowadzimy warsztaty i koszt wyjazdu na finał olimpiady Zwolnieni z Teorii w Warszawie. Potrzebujemy środków na pokrycie kosztów, które ponosimy i będziemy ponosić, w związku z niezbędnymi z projektem wyjazdami. Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie. Wierzymy, że dzięki Wam niemożliwe stanie się możliwe.

Warsztaty realizujemy od 11 marca do 29 marca 2019r. Finał Zwolnionych z Teorii odbędzie się 24 kwietnia 2019r. Planujemy kontynuację i rozwój naszego projektu, dlatego każda złotówka, którą zdecydujecie się wesprzeć nasz projekt, zostanie mądrze i efektywnie spożytkowana.

 

Nagrody

Każda nagroda rzeczowa jest podpisywana przez organizatorów. Nagrody za wsparcie zostaną wysłane do 10 dni po zakończeniu kampanii.

 

Kontakt

Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron na facebooku. W przypadku pytań, pozostajemy dostępi pod adresem mailowym contact@redfoxdev.net .