Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Teatr Węgajty/projekt terenowy

Teatr Węgajty/projekt terenowy

Węgajty

Teatr Węgajty/projekt terenowy istnieje od roku 1996. Zajmujemy się tworzeniem spektakli, uprawianiem muzyki i działalnością animacyjną. Od 2003 roku organizujemy festiwal Wioska Teatralna. Przeciwdziałamy społecznemu wykluczeniu, tworzymy projekty teatralne z udziałem niepełnosprawnych, angażujemy się w aktywności lokalne. Działamy na rzecz środowiska, krajobrazu kulturowego, wspierania świetlic wiejskich. Nasz ośrodek mieści się w zaadaptowanym do celów teatralnych budynku gospodarczym na skraju wsi Węgajty. Tu corocznie rozpoczynamy sezon kolędowania, zapustów i alilujek pn. Inna Szkoła Teatralna, który kształci młodych adeptów teatru i animatorów.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20068 PLN z 17000 PLN

217 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

118%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.06.2015.

Łazienka bez barier w Teatrze Węgajty

JUŻ 35 % JESZCZE 14 DNI/Mamy nagrodę specjalną i osobne konto

Dodano 25.05.2015, godz. 15:27

MAMY NAGRODĘ SPECJALNĄ I URUCHAMIAMY OSOBNE KONTO BANKOWE (czytaj dalej)
Drodzy Wspierający! Dziękujemy za weekendową FALĘ WSPARCIA!
Zobaczcie jak sprawy się mają: www.polakpotrafi.pl/projekt/wegajcka
Zostały 2 tygodnie i ponad 10 tysięcy złotówek  Dzięki WAM uda się na pewno!
~~
Z okazji poniedziałku  NAGRODA SPECJALNA - KOLCZYKI "MORESKA" - dar od Moniki Paśnik-Petryczenko i jej Koronczarni (www.koronczarnia.pl). Moniko! Kłaniamy się w pas w podzięce!
To unikatowe rękodzieło wykonane zostało pracochłonną techniką koronkarską - frywolitką czółenkową. Nie ma drugiej takiej pary!
Nagroda trafi do pierwszej osoby, która wesprze "Łazienkę bez barier w Teatrze Węgajty" kwotą 50 zł lub więcej tutaj: www.polakpotrafi.pl/projekt/wegajcka

~~
WAŻNE! Rejestrując się na portalu PolakPotrafi.pl wspierasz CAŁĄ IDEĘ FINANSOWANIA SPOŁECZNEGO (crowdfunding), gdyż Twoje wsparcie danego projektu widoczne jest dla innych użytkowników, możesz też wesprzeć inne projekty lub uruchamiać własne marzenia do spełnienia.
To ZMIANA, którą chcemy widzieć w Świecie. Bądźmy nią DZIŚ. RAZEM.
Rozumiemy jednak wszystkich, którzy z jakichś powodów nie chcą/nie mogą wspierać nas za pośrednictwem PolakPotrafi.pl.
Uruchamiamy zatem konto bankowe do wpłat bezpośrednich***
Dane do przelewu:
IZABELA GICZEWSKA
10 2490 1044 0000 4200 2238 8129
Tytuł przelewu: ŁAZIENKA BEZ BARIER
***Wybierając tę formę wsparcia otrzymasz od nas imienne podziękowania na fanpage’u, lecz nie masz możliwości wyboru pozostałych nagród, jakie przygotowaliśmy dla wspierających na PolakPotrafi.pl.
Podane przez nas konto to prywatne konto Izabeli Giczewskiej, zaufanej współpracowniczki Teatru Węgajty, koordynatorki "łazienkowej akcji" i członkini Latającego Kolektywu Wioski Teatralnej. Zdecydowaliśmy się na tę formę, gdyż konto Stowarzyszenia "Węgajty" jest w banku nieobsługiwanym przez automatyczne płatności portalu PolakPotrafi.pl.
Zapewniamy iż wszelkie wpłaty zostaną niezwłocznie przekazane na rzecz projektu "Łazienka bez barier w Teatrze Węgajty" 
~~
Pozdrawiamy Was
Iza Giczewska i Latajacy Kolektyw Wioski Teatralnej

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.06.2015 12:12