Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Agnieszka Czerwień

Agnieszka Czerwień

Wrocław

Cześć! Jestem studentką informatyki z Wrocławia. Dzięki pomocy PolakPotrafi pracuję nad projektem Centrum Działań Kreatywnych, w którym w przyszłości każdy znajdzie coś dla siebie. Będę wdzięczna za każde udostępnienie i każdą złotówkę przelaną na ten cel! :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1210 PLN z 13000 PLN

10 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

9%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.04.2019.

Warsztaty Robotyczne w Centrum Działań Kreatywnych

O projekcie

 

 

Pragnę dzielić się z dziećmi i młodzieżą moją pasją do nauk ścisłych, muzyki czy podróży. Chciałabym ich tym zainteresować i zainspirować do odkrywania świata na własną rękę. Mam dobry kontakt z młodymi ludźmi i wierzę, że potrzebują miejsca, w którym mogliby rozwijać swoje zainteresowania w kreatywny i ciekawy sposób. Takim miejscem ma być Centrum Działań Kreatywnych we Wrocławiu – przestrzeń dla rozwoju na wielu różnych płaszczyznach w przyjaznej atmosferze i bezpiecznych warunkach. Chciałabym rozpocząć od cyklicznych warsztatów z robotyki dla grup dzieci i młodzieży z wykorzystaniem narzędzi edukacyjnych (np. ScottieGo, Lego, Arduino, OzoBot czy LofiRobot) oraz warsztatów muzycznych i manualnych.

Centrum Działań Kreatywnych to inicjatywa z potencjałem na rozwój – w późniejszych etapach planuję poszerzyć działalność, na przykład, o: warsztaty jogi, warsztaty emisji głosu, chór nieśpiewający, warsztaty ceramiczne, warsztaty improwizacji, tworzenie kosmetyków naturalnych czy spotkania z podróżnikami. Jednak żeby móc stworzyć Centrum Działań Kreatywnych potrzebuję Waszej pomocy! Pozyskane fundusze pozwolą mi na stworzenie Centrum – zakup niezbędnego sprzętu i wyposażenia oraz wynajem sali.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem – planuję ruszyć w połowie czerwca – to właśnie wtedy nagrody będą mogły zostać zrealizowane.

To liczby, które są za duże, żebym sama zdołała je pokryć. Prezentują się następująco:

  • ok. 5000 zł – 5* laptopów poleasingowych ThinkPad do przeprowadzania warsztatów
  • ok. 3500 zł – 5* zestawów Lego WeDo 2.0
  • ok. 3000 zł – to kwota, która pozwoli mi pokryć koszty wynajmu sali przez przez pierwsze miesiące
  • ok. 1150 zł – prowizja dla PolakPotrafi.pl, dzięki któremu mam możliwość poprosić o pomoc innych

Co daje razem ok. 12 650 zł.

 

Jeśli zebrana kwota byłaby większa niż planowana, chciałabym zakupić więcej sprzętu, do przeprowadzania innych, wymienionych wcześniej warsztatów:

  • ok. 2000 zł – 5* zestawów Arduino
  • ok. 2000 zł – 5* zestawów LofiRobot
  • ok. 7000 zł – 5* zestawów Lego Mindstorms

LUB:

  • rozpoczęcie również warsztatów z innych dziedzin
  • wynajem sali na stałe, a nie pojedyncze godziny

*z 5 zestawów może korzystać 10 osób naraz

 

 

Mam na imię Agnieszka, jestem studentką drugiego roku informatyki na Politechnice Wrocławskiej. Od kilku lat udzielam korepetycji, a moi uczniowie skutecznie poprawiają swoje rezultaty. Jeśli chciałbyś mnie znaleźć, nie będzie to proste – lecz najłatwiej zacząć od Wrocławia. Możesz poszukać na uczelni, w moim mieszkaniu (z kocem i książką albo z laptopem podczas uskuteczniania nowych pomysłów), w kinie na dobrym filmie, w Hexie na planszówkach, podczas różnych koncertów czy festiwali, ewentualnie na przeróżnych warsztatach. Jeśli mnie nie znajdziesz, to prawdopodobnie gdzieś mnie wywiało – w góry albo gdzieś 3000km od Wrocławia. Czasem zajrzę też do Lwówka Śląskiego – właśnie z tej niewielkiej miejscowości pochodzę, tutaj też zawsze czeka pyszny obiad od mamy.

 

Kontakt:

Kontakt możliwy jest za pośrednictwem fanpage'a na FaceBooku:

https://www.facebook.com/Centrum-Dzia%C5%82a%C5%84-Kreatywnych-2349273902010348/?modal=admin_todo_tour

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.04.2019 22:10