Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

akademia.mdp

akademia.mdp

Warszawa, Polska

Akademia MDP to stale powiększająca się grupa twórców i profesjonalistów z branży filmowej.
Robert Gajzler - Filmowiec młodego pokolenia, operator, założyciel Akademii MDP. Swoje wieloletnie doświadczenie w pracy przy filmie wykorzystuje przy organizacji warsztatów filmowych dla dzieci ze środowisk zagrożonych marginalizacją.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

12101 PLN z 8000 PLN

117 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

151%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.06.2017.

Warsztaty filmowe dla Dzieci z Rodzinnych Domów Dziecka

O projekcie

 

Pomóż dzieciom wcielić się w role zawodowych filmowców! 

 

 

 

Jesteśmy grupą młodych ludzi pracujących w branży filmowej, którzy pewnego dnia poczuli, że dzieląc się swoimi umiejętnościami i pasją mogą zrobić coś dobrego.

 

Nazwaliśmy się Akademia MDP (Make Dreams Possible).

Rok temu zorganizowaliśmy warsztaty dla ponad 50 dzieci z Rodzinnych Domów Dziecka, w trakcie których pokazaliśmy na czym dokładnie polega praca m.in. reżysera, aktora, operatora czy kaskadera. Wspólnie zrealizowaliśmy krótki materiał filmowy, jednak przede wszystkim zależało nam na tym, aby zaszczepić w tych dzieciach wiarę w siebie, bo wiemy jak bardzo im jej brakuje. 

 


 

 

Teraz chcemy to powtórzyć!

Projekt zakłada zorganizowanie drugiej edycji warsztatów filmowych, w których trakcie powstanie teledysk do nowej wersji utworu "Biała Flaga" Grzegorza Ciechowskiego. Dzieciaki wcielą się w rolę reżysera, aktora, operatora, czy scenografa i nie tylko poznają tajniki tych zawodów, ale także zrealizują swój pierwszy profesjonalny materiał.

 

Koncepcja teledysku

“Kim będziesz, kiedy dorośniesz?” Wszyscy słyszeliśmy to pytanie. Niektórzy z nas potrafili na nie odpowiedzi, inni nie. “Wczoraj chciałem zostać astronautem, ale dziś chcę być lekarzem.” Marzymy nieustannie, a nasze marzenia się zmieniają. Co gdybyśmy mogli sprawdzić, choćby na chwilę, w jakiej roli czujemy się najlepiej? Gdyby tylko istniał sposób, aby zostać superbohaterem, księżniczką, czy kierowcą rajdowym lub baletnicą? Owszem, istnieje. To magia kina. Ona przemieni cię, w kogo tylko zapragniesz. Taka właśnie będzie nasza opowieść - pełna magii, młodzieńczej radości, pozytywnych emocji i kreatywnego szaleństwa.

Założenia realizacyjne: Uczestnicy warsztatów zostaną podzieleni na cztery niezależne ekipy. Każda z nich będzie miała do dyspozycji profesjonalny sprzęt filmowy, rozmaite rekwizyty oraz specjalnie zaprojektowane na tę okazję kostiumy. Korzystając z mechanicznych efektów specjalnych i ewolucji kaskaderskich, przy wsparciu opiekunów, zespoły zrealizują po 10 wysokiej jakości ujęć, z których zostanie zmontowana pierwsza część teledysku. Do realizacji sceny finałowej, ekipy przystąpią wspólnie, pracując na czterech kamerach jednocześnie.

 

Nagranie Coveru

Dzięki uprzejmości Anny Skrobiszewskiej, spadkobierczyni praw autorskich po Grzegorzu Ciechowskim, uzyskaliśmy prawa do słów i muzyki do utworu “Biała Flaga”. Cover nagramy w profesjonalnym studio nagraniowym, przez wspaniałego Endy'ego Ydena. Za produkcję utworu odpowiada niezależna wytwórnia muzyczna Next Pop. 

 

Nasze cele

 

Doceniamy każdego wspierającego!

Termin realizacji nagród: druga połowa sierpnia.

 

Nasz zespół

Akademia MDP to stale powiększająca się grupa ponad 100 artystów i profesjonalistów związanych z branżą filmową, którzy chętnie dzielą się swoją pasją i doświadczeniem. Są wśród nas reżyserzy, aktorzy, operatorzy, producenci, scenografowie, kostiumografowie, charakteryzatorzy, kaskaderzy, dźwiękowcy, pirotechnicy, montażyści, scenarzyści, oświetlacze, dyżurni, wózkarze, styliści. Dzięki tym wyjątkowym ludziom możemy edukować dzieci we wszystkich dziedzinach filmowych w niespotykanej do tej pory formie i skali.

 

Dlaczego Crowdfunding?


Naszym działaniem chcemy dotrzeć do jak największej ilości ludzi. Bezpośrednie zaangażowanie naszych darczyńców pozwoli nam stworzyć bliską relację i  społeczność wraz z którą będziemy mogli w przyszłości podejmować kolejne działania i rozwijać Akademię MDP

 

WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH WSPÓŁPRACĄ I WSPARCIEM ZAPRASZAMY DO KONTAKTU NA:

facebook.com/AkademiaMDP

akademia.mdp@gmail.com

 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.06.2017 18:06