Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Grzegorz Pilich

Grzegorz Pilich

Warszawa

Przedsiębiorca, Wodniak, Ratownik, twórca pierwszego w Polsce sklepu dla alergików alergia.med.pl, serwisu informacyjnego detalinfo.pl, dyrektor rozwoju biznesu w drukarni agape group sp. z o.o.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20 PLN z 340000 PLN

1 Wspierający

12 dni do zakończenia

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 07.03.2020 22:10

Warsaw Speed Cruises

O projekcie

Zbieramy na zakup łodzi, czyli umożliwienie startu projektu szybkiej łodzi motrowej na Warszawskiej Wiśle.

 

Dosyć odwracania się od warszawskiej Wisły ogonem! Mamy świetną rzekę, na której możemy się bawić, poznawać przyrodę, a taże poczuć odrobinę adrenaliny!

 

WSC - Warsaw Speed Cruises to projekt, który w cenie czterech piw dostarczy rozrywkę jakiej w Warszawie jeszcze nie było. Startujemy z bulwarów Wiślanych i w 20 min zwiedzamy Warszawę od śluzy na Żeraniu do mostu Siekierkowskiego.

 

Przy okazji czujemy dreszcz emocji oraz przeżywamy niezapomnianą przygodę na łodzi 2x 200KM mogącej osiągnąć prędkość do 150 km/h. Mamy w końcu alternatywę rodem z nadmorskich plaż!

Na co zbieramy?
Oczywiście na zakup łodzi motrowej, która bezpiecznie dostarczy adrenaliny pływając po Warszawskiej Wiśle!.

 

Co już mamy?
 - zapał i pasję,
 - miejsce w porcie,
 - agencję reklamową,
 - biznesplan na najbliższe 4 lata,
 - doświadczonych na rzece stermotorzystów,
 - chętnych do pracy ratowników wodnych,
 - coraz więcej potencjalnych Klientów,
 - doświadczenie biznesowe,
 - zaplecze techniczne

 

Kiedy to ruszy?

Brakuje niewiele abyśmy wszyscy zyskali nową, lecz znaną z innych stolic światowych, rozrywkę na wodzie! Dołóż swoją cegiełkę, atrakcyjne nagrody czekają! Nagrody w postaci biletów na rejsy będzie można odebrać w sezonie letnim 2020 (od czerwca do września). Nagrody w postaci gadżetów wyślemy pocztą w kwietniu br., natomiast terminy odbioru nagrody za dofinansowanie znacznej wartości będą omawiane indywidualnie z darczyńcą. Istnieje także możliwość crowdfundingu udziałowego, jeśli jesteś zainteresowany tą formą, proszę o kontakt.

 

Masz pomysł, jak możesz się przydać w projekcie?
Pisz, dzwoń, jesteśmy otwarci na wszelką współpracę, gwarantujemy całą masę pozytywnych emocji i oczywiście satysfakcję finansową współmierną do wniesionego wkładu!!!

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Mailowo: warsaw@speedcruises.pl, telefonicznie: +48695889006, lub przez Facebooka: https://www.facebook.com/grzesiek.pilich

Zobacz jak wygląda to np w Londynie:

Pomysłodawcą Warsaw Speed Cruises jest Grzegorz Pilich. Urodzony w 1979 roku przedsiębiorca, który w swoim życiu zawodowym od początku związał się z biznesem. W 1998 roku rozpoczął działalność gospodarczą w dziedzinie tworzenia reklam, pracował przy tworzeniu wizerunku takich marek jak Bank PEKAO SA, COCA COLA Poland Services czy PZU SA. W 2007 roku na bazie doświadczeń z działalności gospodarczej utworzył NEMEX Sp. z o.o. której podstawowym profilem działalności było uruchomienie oraz prowadzenie pierwszego w Polsce, a w później również największego sklepu internetowego, dla alergików alergia.med.pl. Miarą sukcesu tego przedsięwzięcia okazało się przekształcenie firmy w 2010 roku w Spółkę Akcyjną oraz jej debiut na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych 28.01.2011 (NMX). Grzegorz Pilich pozostawał prezesem zarządu spółki do czasu jej sprzedaży poprzez rynek kapitałowy w 2013 roku. Utworzył też w 2011 roku a następnie sprzedał wydawnictwo NEMEX MEDIA Sp. z o.o. działające na rynku pod marką detalinfo.pl. Od 2012 roku Grzegorz Pilich jest udziałowcem w kilku spółkach, m.in. agencji reklamowej AGAPE GROUP Sp. z o.o. oraz WSC Sp. z o.o., która docelowo ma zająć się projektem Warsaw Speed Cruises. Prywatnie ojciec Witolda, wolontariusz Legionowskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, ratownik wodny, dyspozytor mazowieckiej centrali numeru ratunkowego 601100100 (Numer Ratunkowy nad Wodą), motorowodny sternik morski, żeglarz jachtowy, płetwonurek, radiooperator LRC (Long Range Certificate), ratownik na wyprawach offroadowych, a z zamiłowania – informatyk.

Media o Twoim projekcie:

Rejsy po Wiśle jak w Londynie. Warszawę będzie można zwiedzać z pokładu szybkiej łodzi motorowej

warszawa.naszemiasto.pl | 2020-02-02

Rejsy po Wiśle jak w Londynie pixabay.com Już niedługo turyści i mieszkańcy Warszawy będą mogli zobaczyć miasto z zupełnie nowej perspektywy. Po Wiśle będzie kursować szybka łódź motorowa, w której zmienić się grupa 12 osób. Szczegóły w tekście poniżej.