Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Marcin Bosek

Marcin Bosek

Dobrzechów

Przedsiębiorca, moje projekty obejmują - e-commerce, produkcje przemysłową, IT.
Największe wartości biznesie: ZMIANA – INNOWACJA – KLIENTA
Z powodzeniem wdrażam idee Przemysłu 4.0.
Jestem zawsze otwarty na współpracę i tworzenie nowych lepszych rozwiązań w oparciu o doświadczenie i zasoby partnerów.
Zapraszam do zapoznania się z moimi firmami:
http://network-interactive.pl/ - Magento i Content Marketing
https://modernforms.pl/- Projektowanie i produkcja medali i statuetek

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

nettie1988

nettie1988


Zdjęcie główne projektu

951 PLN z 100000 PLN

13 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 09.06.2020.

Walcz i Pomagaj z Modern Forms - #wspierajszpitale

O projekcie

Modern Forms – firma z niewielkiej podkarpackiej miejscowości, zgrany zespół 46 osób, który dzięki kreatywności i pomysłowości, otwartości na innowacje i technologię przeniósł dotychczasowy rynek nagród w nowy wymiar. Nasze medale, statuetki, otwieracze i wpinki nagradzają trud, pracę i wolę walki setek tysięcy osób, pomagały budować tożsamość narodową, wspierały akcje charytatywne, wyrażały wdzięczność i prestiż. Teraz pora na to, by stały się czymś więcej – pomocą!

Obecna sytuacja zatrzymała produkcję, ale nie nas:

  • stajemy do walki o normalność,
  • dajemy to, co mamy najlepszego – kreatywność zamkniętą w mistrzowskiej formie,
  • dbamy o to, co ważne – zdrowie, stabilność, bezpieczeństwo.
  • inspirujemy i porywamy do działania.

Nasza akcja #wspierajszpitale i #chrońpracę to inicjatywa, której podjęcie było dla nas naturalnym krokiem. W czasach pandemii nie zatrzymujemy się – choć jest trudno, nie poddajemy się i działamy dalej, z taką samą energią i kreatywnością, którą tym razem ukierunkowaliśmy na realną pomoc dla naszego szpitala i ochronę miejsc pracy w naszym rejonie.

Wesprzyj naszą akcję, wpłacając wybraną przez siebie kwotę, otrzymasz od nas przypisane do niej produkty. Możesz je wykorzystać w organizowanych przez siebie wydarzeniach, obdarować bliskich lub wyrazić nimi wdzięczność osobom, które na to zasługują.

Kreatywność w ważnej sprawie – chcemy pomagać wykorzystując nasze umiejętności

NIE CHCEMY NIC ZA DARMO! Cały przychód z akcji zostanie przeznaczony na walkę z efektami pandemii w dwóch obszarach:

  • Wsparcie strzyżowskiego szpitala
  • Pomoc w utrzymaniu ciągłej pracy w Modern Forms

Chcesz pomóc? Wybierz dowolną nagrodę – wykonamy ją dla Ciebie, a Twoja wpłata pomoże doposażyć szpital i zachować pracę 45 zaangażowanych, wspaniałych osób!

Wiesz kim jesteśmy? To świetnie! Jeśli jeszcze nie – poznajmy się!

Jesteśmy zespołem, który swoją kreatywność wyraża barwą, kształtem i formą, tworzącym nieszablonowe produkty zmieniające sposób postrzegania nagród nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Nasze medale i statuetki trafiają do rąk setek tysięcy sportowców, z każdej dyscypliny.

Robimy coś więcej niż nagrody – budujemy emocje, nagradzamy trud i pracę, wspieramy ważne inicjatywy, pomagamy tworzyć najlepsze wspomnienia.

Modern Forms to 45 osób każdego dnia pracujących nad tworzeniem nagród, które doskonale odzwierciedlają ducha walki i rywalizacji, podkreślające charakter każdego wydarzenia. W naszej galerii nie znajdziesz dwóch takich samych medali czy statuetek – każda jest inna, wyjątkowa, dopasowana do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Tutaj znajdziesz informacje o Modern Forms i zespole: www.modernforms.pl
To nasza galeria realizacji: www.socialhub.modernforms.pl
Na bieżąco informujemy na naszych profilach: Facebook, Instagram, LinkedIn

Działamy lokalnie, myślimy globalnie – walcz i pomagaj z nami!

Chcemy pomóc w walce z pandemią dając to, co robimy najlepiej – nasze medale, statuetki i inne gadżety to cegiełki w akcji #wspierajszpitale i #chrońpracę! Jak to działa?

Wpłacasz wybraną przez siebie kwotę na portalu Polak Potrafi – my dajemy Ci przypisane do tej kwoty produkty.

#wspierajszpitale

Połowa wpłaconej przez Ciebie kwoty zostanie przeznaczona na realizację zakupu najpotrzebniejszego zaopatrzenia dla Szpitala Powiatowego w Strzyżowie. O tym, jaki sprzęt i środki ochronne zostaną sfinansowane przy Twoim udziale zdecydują Rada Towarzystwa na Rzecz Rehabilitacji Zdrowotnej im. Franciszka Chrapkiewicza-Chapeville’a oraz dyrekcja szpitala – możesz być pewny, że będą najlepiej rozdysponowane.

#chrońpracę

Druga część Twojego datku zostanie przeznaczona na utrzymanie miejsc pracy, a więc wsparcie lokalnej społeczności.Każdy etat jest ważny – nie dopuścimy do tego, by pandemia przyniosła dramaty, jakimi jest utrata zarobków i środków do życia wielu rodzin w naszym regionie. Priorytetem jest dla nas zapewnienie możliwości zarabiania i zachowanie płynności finansowej każdego z nas.

01. Wpłacając 14 zł na naszą akcję otrzymasz medal pamiątkowy, który jest symbolem inicjatywy niesienia pomocy i troski o innych. Wyjątkowy medal dla wyjątkowej osoby. Możesz go zatrzymać dla siebie lub podarować komuś jako wyraz uznania i podziękowania.
02. Magnes na lodówkę w kształcie Polski trafi do Ciebie za wsparcie akcji kwotą 15 zł. To wyjątkowa pamiątka majówki 2020, która ze względu na pandemię miała nietypowy charakter. Magnes zdobi piękna, wielobarwna grafika z motywem łowickim oraz pamiątkowy napis.
03. Za wpłatę w wysokości 18 zł dostaniesz od nas duży medal (aż 7 cm średnicy) z pięknym wielobarwnym nadrukiem, który symbolizuje nasze zjednoczenie i troskę o siebie nawzajem w trudnym czasie pandemii. To niebanalna forma podziękowania za niesienie bezinteresowną pomoc.
04. Pomagając kwotą 20 zł dostaniesz nasz nowy produkt - wielofunkcyjny brelok-niedotykacz. Ten niewielki gadżet umożliwia bezdotykowe korzystanie z bankomatów, otwieranie drzwi i wykonywanie wielu innych czynności w sposób bezpieczny i bez obaw o kontakt z brudnymi powierzchniami.
05. Duży, niezwykle barwny i bardzo oryginalny otwieracz w kształcie sowy otrzymasz za wsparcie akcji symboliczną kwotą 25 zł. Otwieracz ma magnes, dzięki czemu można go przyczepić na lodówce. Możesz go podarować bliskiej osobie na dowolną okazję lub sam korzystać z niego każdego dnia.
06. Otwieracz w kształcie czaszki - za wpłatę w wysokości 24 zł wyślemy do Ciebie właśnie taki otwieracz. Jego design przykuwa uwagę i z pewnością taki gadżet ucieszy każdego miłośnika mocno brzmiącej muzyki. Otwieracz ma aż 10 cm długości - to świetny pomysł na prezent (również dla samego siebie!).
07. Wpłacając na akcję 25 zł otrzymasz od nas praktyczny zestaw - wielorazową maseczkę sportową i brelok-niedotykacz, dzięki któremu będziesz mógł bezpiecznie korzystać z różnych urządzeń w przestrzeni publicznej. Zarówno maseczkę, jak i niedotykacz zdobi piękna, barwna grafika.
08. Wspierając akcję kwotą 40 zł dostaniesz w podziękowaniu zestaw dwóch gadżetów - oryginalny otwieracz i brelok do kluczy - oba z napisem “Dziękuję, że jesteś” oraz ażurowym wycięciem w kształcie serca. Zestaw możesz podarować ukochanej, bliskiej osobie jako prezent, wyraz uznania i podziękowania za obecność.
09. Wpłacając 60 zł otrzymasz rewelacyjny zestaw 4 medali z wizerunkami superbohaterów - możesz nimi nagrodzić dzieci za sumienną naukę on-line lub wykorzystać je jako upominek motywacyjny dla najmłodszych. Medale “Odznaka tygodnia” są wielobarwne, można je zawiesić na tasiemkach lub przyczepić do np. lodówki (mają magnesy).
10. „Jesteś moim bohaterem” – tą statuetkę otrzymasz od nas za pomoc w wysokości 80 zł. Możesz ją wręczyć bliskiej osobie, wyrazić nią wdzięczność za pomoc, poświęcenie lub bohaterską postawę w trudnej sytuacji.
11. "Dziękuję, że jesteś" - statuetka z takim napisem trafi do Twoich rąk za wsparcie w wysokości 90 zł. My podarujemy ją Tobie w ramach podziękowanie za udział w akcji, a Ty możesz ją wręczyć komuś, kogo chcesz nagrodzić za pracę, obecność lub troskę.
12. Za wsparcie w wysokości 200 zł dostaniesz rewelacyjny zestaw 4 medali, które zestawione ze sobą tworzą spójną całość. Medale-puzzle możesz podarować dzieciom lub swoim bliskim. Piękne, wielobarwne, zawieszone na wstążeczkach medale sprawią wiele radości i będą oryginalnym symbolem jedności i wspólnoty.

Pomagamy nie od dziś – nasze medale wiele razy były zwieńczeniem akcji charytatywnych

Wierzymy, że razem możemy więcej! Wierzymy w siłę ludzkiej solidarności i wzajemnego wsparcia, dlatego za nami mnóstwo realizacji tysięcy medali, które trafiały do rąk uczestników imprez charytatywnych.

Zobacz jak budowaliśmy naszą firmę w myśl dewizy „Działaj lokalnie, myśl globalnie”

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Jeśli masz pytania lub chcesz z nami porozmawiać o akcji #wspierajszpitale i #chrońpracę – skontaktuj się z nami.

Zadzwoń do nas: +48 798 873 873 (biuro), +48 602794347 (Marcin)

Napisz wiadomość: kontakt@modernforms.pl (biuro), marcin@modernforms.pl (Marcin)

Siedziba naszej firmy mieści się w Dobrzechowie 446B (38-100 Strzyżów) – teraz #zostańwdomu, ale odwiedź nas po pandemii.

Dziękujemy!

Marcin Bosek i cała załoga Modern Forms

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 09.06.2020 22:10