Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

wakeshock

wakeshock

Biszcza / Lublin

WakeShock Biszcza obejmuje budowę bazy sportowej nad zalewem Biszcza-Żary w województwie lubelskim (odsyłamy do zakładki NASZ SPOT aby zobaczyć zalew i dowiedzieć się o jego potencjale). Główną atrakcją bazy będzie wyciąg wakeboardowy o długości 180 m niemieckiej firmy Sesitec. Wyciągi te uważane są za najlepsze w Europie. Dodatkowymi atrakcjami będą miedzy innymi walki sumo oraz dmuchany materac dla dzieci. Ponadto strefa chill zone dostarczy niesamowitych wrażeń. Gdyż każdy gość będzie mógł usiąść na wygodnej pufie pod namiotem i przy najlepszej muzyce podziwiać jazdę zawodników na wyciągu.


Planowany termin otwarcia bazy WakeShock to: 1 maj 2015 roku

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7617 PLN z 70000 PLN

69 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

10%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.03.2015.

WakeShock Biszcza - Budowa bazy wakeboardowej

O projekcie

 

09/02/2015 - O 19:00 słuchaj o WakeShock na www.polskieradio.pl/10,Czworka
18/01/2015 - Starty naszej zbiórki na polakpotrafi.pl.
10/12/2014 - Przychodzi paczka od firmy DUP oraz ze sklepu Hydrosfera. Mamy już wszystkie                          deski, buty, kaski, pianki oraz kapoki.
05/12/2014 - Wygrywamy przetarg na teren pod budowę parku! Umowa na 10 lat!

           WakeShock Biszcza, bo tak brzmi pełna nazwa projektu, obejmuje budowę parku wakeboardowego nad zalewem Biszcza-Żary w woj. Lubelskim. Główną atrakcją parku będzie 180 metrowy wyciąg wakeboardowy niemieckiej firmy Sesitec, której wyciągi są uważane za najlepsze w Europie. Dodatkowymi atrakcjami będą walki sumo, dmuchany materac dla dzieci, ścianka wspinaczkowa oraz strefa chill zone, w której każdy nasz gość usiądzie przy drinku z palemką na wygodnej pufie i przy dobrej muzyce będzie mógł oglądać jazdę zawodników na wyciągu.

Planowany termin otwarcia parku WakeShock to: 1 maj 2015 roku

                                 WIZUALIZACJA NASZEGO PARKU 

WakeShock Biszcza - Wizualizacja
Wizualizacje wykonał Mikołaj Spychał

            W strefie sportu (activ zone) zostanie zbudowany profesjonalny wyciąg o nazwie SYSTEM 2.0 niemieckiej firmy Sesitec, która od kilku lat nosi miano jednego z najlepszych producentów obiektów przeznaczonych do wakeboardingu i nart wodnych na świecie. Błyskawiczna regulacja prędkości ma za zadanie ułatwić początkującym pierwsze kroki na wakeboardzie, a bardziej zaawansowanym stwarza możliwość trenowania nowych trików w bardziej kontrolowanym środowisku.
Na każdy przejazd zawodnik otrzyma niezbędny sprzęt do jazdy na wakebordzie: deskę z wiązaniami, kask, kapok oraz piankę.

       
          Ta strefa to miejsce zabawy dla tych najmłodszych jak i tych którzy lubią trochę rywalizacji i adrenaliny. Znajdzie się w niej wielki pompowany ring sumo w którym zawodnicy przebrani za wielkich sumiaków spróbują udowodnić, że są lepsi od pozostałych. Będą w niej również trampolina, deski skimboardowe oraz trickboardy. Na trampolinie ćwicz triki, rób salta lub po prostu poczuj się jak małe dziecko! Potem weż pod pachę dechę do skimboardingu i ślizgaj się po brzegu zalewu, a na trickboardach ćwicz swoją równowagę i balans ciałem. Ten zestaw każdego przygotuje do jazdy na wakeboardzie i zapewni mnóstwo zabawy oraz śmiechu. Ponadto jeśli nam się uda to jeszcze w pierwszym sezonie powstanie ścianka wspinaczkowa! Jeśli nie to na pewno zrealizujemy to w następnym sezonie.
       
         Jesteśmy pewni że będzie to Wasze ulubione miejcie w naszym parku. Chill Zone zostanie stworzony z potrzeby relaksu i odpoczynku. Wszystko to w pozytywnej przyjacielskiej atmosferze, którą emanują młodzi ludzie z pasją zarażając ją wszystkich do okoła. Świetne miejsce do spotkania ze znajomymi oraz poznania nowych ludzi. Do  dyspozycji nasyzch gości będzie ogromny namiot pająk, mnóstwo puf i hamaków oraz grill z którego każdy będzie mógł skorzystać skorzystać. Strefa Chill Zone będzie tuż obok wyciągu, abyś odpoczywając mógł podziwiać wyczyny zawodników aktualnie pływających na waku. A to wszystko przy najlepszej muzyce wpadającej w ucho. W Chill Zone obowiązywać będzie jedna zasada "chillout and fun".

     Te 3 elementy tworzą park WakeShock Biszcza, ale czwartym najważniejszym elementem są ludzie, którzy będą tworzyć to miejsce czyli Ty i my! Ludzie pełni pasji i energii potrafiący z każdego miejsca zrobić wyjątkowe miejsce, jakim niewątpliwie będzie WakeShock Biszcza. Liczymy, że i Ty nam w tym pomożesz!
                                                                                               Ekipa Wakeshock!

           Wakeboarding to sport ekstremalny polegający na jeździe po tafli wody na małej desce podobnej do snowboardowej. Zawodnik trzymając się liny ciągniętej przez wyciąg lub motorówkę wykonuje różne triki w powietrzu lub wykorzystuje do tego przygotowane elementy wakeboardowe. 
        Jest to połączenie snowboardu, nart wodnych, surfingu oraz jazdy na nartach i deskorolce. Chociaż zawiera elementy wszystkich tych sportów to niewątpliwie jest to sport wodny sam w sobie. Wakeboarding jest najszybciej rozwijającym się sportem wodnym na świecie, co zostało zauważone przez komitet olimpijski i w 2020 roku będzie to oficjalna dyscyplina na letnich Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. 

WAKEBOARDING JEST UZNAWANY ZA NAJSZYBCIEJ ROZWIJAJĄCY SIĘ SPORT WODNY NA ŚWIECIE

           Na miejsca dla naszego parku wybraliśmy zalew Biszcza-Żary w Biszczy na granicy woj. Lubelskiego i Podkarpackiego. Jest to największy zbiornik wodny w powiecie Biłgorajskim o powierzchni 28 ha. Tygodniowo w sezonie akwen ten odwiedza ponad 5 tysiące osób chcących miło i aktywnie spędzić wolny czas nad wodą. Miejsce posiada ogromny wachlarz usług towarzyszących jak: quady, paintball, wodne wesołe miasteczko WaterShow, jazda konna, restauracja czy szkółka windsurfingowa. Nasz park dopełni już bogatą ofertę turystyczną. Wszystkie te usługi i atrakcje sprawiają że jest to idealne miejsce do spędzenia gorących letnich dni z rodziną i przyjaciółmi nad wodą. A dzięki nam będzie jeszcze lepsze :)


     W październiku 2014 udało się nam pozyskać dofinansowanie na rozpoczęcie działalności, za co kupiliśmy cały potrzebny osprzęt wyciągu:
- 7 desek DUP wraz z wiązaniami
- 15 pianek firmy MYSTIC
- 7 kasków MYSTIC
- 7 kamizelek ratunkowych MYSTIC

      Sprzęt został tak dobrany, aby każdy zawodnik mógł dopasować go pod swoją wagę i wzrost. 

SYSTEM 2.0 niemieckiej firmy Sesitec - od kilku lat nosi miano jednego z najlepszych producentów obiektów przeznaczonych do wakeboardingu i nart wodnych na świecie. Innowacyjna technologia, solidna konstrukcja i poświęcenie na rzecz bezpieczeństwa zawodników sprawia, że SYSTEM 2.0 jest niezbędnym elementem wyposażenia prawdziwej bazy wakeboardowej. Błyskawiczna regulacja prędkości oraz zmienna długość liny mają za zadanie ułatwić początkującym pierwsze kroki na wakeboardzie, a bardziej zaawansowanym stwarza możliwość trenowania nowych trików w bardziej kontrolowanym środowisku. Jest to najlepszy system dwu słupowy dostępny obecnie na rynku.


Wakeboarding in Brighton, System 2.0 at Lagoon Watersports

Double Up Wakeboards to zgrana załoga, która ma na celu dostarczyć wakeboarderom jak najwięcej zabawy i przyjemności z pływania na desce. Wprowadza i wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, które w połączeniu z oryginalną grafiką tworzą wspaniałe produkty. Producent desek i wiązań wakeboardowych.

Wakepro jest owocem długoletniej współpracy dwóch firm: Techramps – lidera na rynku Polskim w produkcji skateparków oraz Wakepark Kraków Sp. z.o.o. założycieli jednego z pierwszych wakeparków w Polsce. Celem firmy jest dostarczanie precyzyjnie wykonanych produktów, które będą służyć właścicielom przez wiele następnych lat. W produkcji wakeparków specjalizuje się od kilku lat. Od projektu, przez spawanie, po montaż - każdy etap produkcji – wykonywany jest przez wykwalifikowany personel. 

Kicker i Funbox to zestaw, który oferuje masę możliwości. Pozwoli odnaleźć się riderowi na każdym stopniu zaawansowania. Have fun!


                   GRZESIEK ROGOŻNY                   MICHAŁ SOWA

Absolwent Politechniki Lubelskiej i Chińskiego Lanzhou University na kierunku Zarządzania oraz IMBA. Sportowiec od małego, obojętnie co aktualnie w życiu robi cały czas towarzyszy mu sport.

Ulubiony sport: snowboard, wakeboard, ergometr wioślarski

      

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Instruktor windsurfingu oraz narciarstwa. Lato spędza nad naszym polskim morzem, a zimę w górach.                                      

Ulubiony sport: windsurfing, wakeboard, narciarstwo                                               


     
   DOŁĄCZYLI JUŻ DO NAS

   
                SARNA                                        DOMI                                     GABI
         [Adam Sarzyński]                    [Dominka Machel]               [Gabriela Wołyniec]

Popierasz naszą incijatywę? Masz ciekawe, fajne pomysły? Chcesz pomóc w budowie WakeShock? Jeśli odpowiedziałeś 3 razy tak to zapraszamy do naszej ekipy. Skontaktuj sie z nami!

           Lista wydatków związanych z budową wakeparku nie ma końca. To co na pewno musimy zrobić aby uruchomić bazę WakeShock Biszcza, to:
- kupno i montaż wyciągu,
- wkopać 6 tonowe betonowe kotwy podtrzymujące wyciąg,
- doprowadzić prąd do działki (około 300m),
- wybudować magazyn na sprzęt,
- kupno przeszkód montowanych na wodzie,
- kupno ścianki wspinaczkowej oraz materaca sumo,
- postawić namiot z pufami i hamakami,
- budowa hawajskiego baru,
- budowa i wyposażenie punktu z gastonomią.

Gdy zrealizujemy wszystkie powyższe punkty to stworzymy idealne miejsce dla osób kochających aktywne spędzać czas w ciepłe wakacyjne dni.
            Chcemy aby jak największa liczba osób miała wpływ na nasz projekt, dlatego utworzyliśmy grupę działania na facebooku. Każda osoba wspierająca projekt WakeShock zostanie do niej zaproszona i będzie mogła wpływać na kolejne progi zbiórki, oceniać nasze pomysły oraz służyć dobrą radą :)
Nie czekaj i już dziś dołącz do nas i twórz WAKESHOCK!

         Wszyscy, którzy wesprą projekt WakeShock mogą być pewni naszej dozgonnej wdzięczności. Wasze nicki wypiszemy na wakeparkowej ścianie wsparcia, która zostanie umieszczona w zaszczytnym miejscu na terenie parku! Bardzo zależy nam, aby nasz wake park powstał dlatego, dla naszych wspierających przygotowaliśmy rewelacyjne nagrody za wsparcie, na pewno każdy wybierze dla siebie coś ciekawego :)


Pomóż nam aby nasze marzenia nie zostały tylko marzeniami... 


    Uważamy, że nic nie ma za darmo więc dla naszych wspierających przygotowaliśmy coś specjalnego! DWUMIESIĘCZNY KARNET za wsparcie w wysokości 50 PLN! My dajemy sobie dwa miesiące na rozkręcenie parku, a Wam dwa miesiące na naukę jazdy na desce. Karnet obowiązuje w maju oraz czerwcu 2015. LICZBA KARNETÓW OGRANICZONA.


        Limitowana seria breloczków, przypinek oraz magnesów na lodówkę, przygotowana specjalnie na zbiórkę na portalu polakpotrafi.pl


      Każdy wie jak ważny jest dobry wygląd na plaży. Dzięki okularkom WakeShock zwrócisz uwagę płci przeciwnej, a Ty patrząc przez nie dostrzeżesz to co gołym okiem jest nie widoczne! Styl, Szyk i Elegancja!


       Frisbee to jedna z najstarszych i najlepszy sposobów na aktywne spędzanie czasu na plaży wraz  z znajomymi i rodziną. Bo każdy wie, że najlepiej odpoczywa się aktywnie.

                Godzinka z instruktorem, który pokaże, podpowie i nauczy. Oddaj się w nasze ręce, a my dołożymi wszelkich starań aby nauczyć Cie pływać i skakać.

      Wsparłeś budowę WakeShock? Pokaż to całemu światu i noś koszulkę specjalnie przygotowaną na tą zbiórkę. 


        Koszulka SWIM wake LOVE przygotowana specjlanie na zbiórke przez ekipę WAKESHOCK. Dostępna jedynie przez stronę polakpotrafi.pl. Jest to jedyna okazja na jej zdobycie.

            Mamy dla Was trzy koszulki od STOPROCENT! Po jednej sztuce każdego medelu więc śpiesz się jeżeli chcesz ją mieć. Po wybraniu tej nagrody koniecznie daj nam zanć, którą koszulkę wybierasz.


        Przysłowie "Umiesz liczyć? Licz na siebie." nabiera nowego brzmienia bo z przygotowanym przez nas krokomierzem nie musisz już robić tego sam. On wszystko policzy za Ciebie. Idealny gadżet dla spacerowiczów.


           Wpadnij do nas! Przez dwa dni nauczymy Cie pływać na waku, a wieczorem w doborowym towarzystwie pogadamy o życiu i napijemy się piwa :) Wpadnij do nas i poznaj nas lepiej!
W jednym terminie może odwiedzić nas maxsimum 3 osoby.


          Utrwalimy Twoją jazdę na waku, Ty dostajesz kask z kamerką GO PRO, a my z łódki i brzegu nakręcimy Twoją jazdę. Później to elegancko zmontujemy i pamiątka do końca życia gotowa. :)


        Wpadnij do nas na dłużej! Po trzech dniach w naszej bazie dajemy gwarancję, że będziesz mógł z pewnością w głosie powiedzieć, że umiesz pływać na waku. Wpadnij do nas i poznaj nas lepiej!
W jednym terminie może odwiedzić nas maxsimum 3 osoby.


        Limitowana seria 10 leżaków z Twoim imieniem tylko do Twojego użytku. Nikt inny nie będzie mógł z niego skorzystać. Zawsze będzie czekał na Ciebie w naszej bazie i gdy tylko zechcesz z niego skorzystać wydamy Ci go z uśmiechem na ustach, a gdy skończysz leżakowanie schowamy i odłożymy do naszego magazynu.


          Cały wyciąg dostępny dla Ciebie przez cały dzień. Karnet idealny na organizacje imprezy integracyjnej lub spotkania z przyjaciółmi. Ilość osób zaproszona przez Ciebie do korzystania z wyciągu jest nieograniczona.


           Pokaż swoją firmę na naszym wakeparku. Pokaż się olbrzymiej ilości osób zainteresowanych sportem i aktywnym trybem życia. Flaga o wymiarach 90x220cm z logo Twojej firmy na terenie WakeShock. 


1. O co chodzi w crowdfundingu? O idee, o wsparcie, o współudział i współtworzenie projektu. Crowdfunding to nie sucha przedsprzedaż. To emocje, zjawisko i uczucie, które pozwala partycypującym stać się częścią swoich ukochanych projektów. 

2. Co z moją kasą jak nie uda się zebrać 100% wsparcia?

Wraca do Ciebie! Taka uczciwa zasada crowdfundingu - jak nie będzie 100% to Twoje wsparcie wraca do Ciebie nie pomniejszone nawet o grosz. A jak się uda zdobyć 100% albo i więcej to wtedy my jesteśmy zobowiązani zrealizować i dostarczyć Ci nagrodę jaką wybrałeś:)

3. Na jakim etapie są prace związane z budową wakeparku?

Parę dni temu wygraliśmy przetarg na teren pod budowę wakeparku! Teraz nikt nas nie powstrzyma! Zostało "jedynie" zebrać potrzebną nam kwotę, a potem już tylko młotek w rękę i do dzieła:) 

4. Mogę wybierać wiele nagród, a nie tylko jedną?

Tak! Na PolakPotrafi.pl uruchomiono możliwość wyboru wielu nagród. To znaczy, że możesz sobie dobrać własny zestaw nagród:) Np. leżak+ koszulkę. Z czasem i z kolejnymi progami będą dochodzić też kolejne nagrody, które bez problemu będzie można sobie dobierać. Utowrzyliśmy też specjalne pakiety nagród bo jak każdy wie pakiecie taniej!

5. A co dla nas w zamian?

W zamian zbudujemy dla Was rewelacyjne miejsce do spędzenie aktywnie ciepłych dni wakacji. Miejsce do trenowanie jedno z najlepszych sportów wodnych na świecie. Miejsce tryskające pozytywną energią młodych ludzi!

6. Jak będzie działać ta "zamknięta grupa" dla wspierających? 

Będziemy tam komunikować i poddawać Waszej ocenie naszę pomysły na rozwój i promocje wakeparku. Będziemy też oczekiwać pomysłów z Waszej strony. Będzie to forum wymiany pomysłów, miejsce gdzie będzie można dać upust swojej wyobraźni.


Naszą zbiórkę swym patronatem objeło Polskie Radio Czwórka.

WSPIERAJĄ NAS RÓWNIEŻ
   

Jesteśmy do dyspozycji i chętnie odpowiemy na każde pytanie.
Zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem kontakt@wakeshock.pl
lub telefonicznie: 511 126 558

Pozdrawiamy Ekipa WakeShock

WIĘCEJ O NAS

 

Media o Twoim projekcie:

Na zalewie w Biszczy powstanie WakeShock. Trwa zbiórka funduszy

ezamosc.pl | 2015-02-02

Ruszyła zbiórka funduszy na budowę wakeparku nad zalewem Biszcza-Żary w pow. biłgorajskim. Jeżeli uda się pozyskać środki, to wiosną tego roku zostanie uruchomiony 160 metrowy wyciąg wakeboardowy, umożliwiający jazdę na desce po tafli wody.

WakeShock - pierwszy System 2.0 na Lubelszczyźnie

www.polskieradio.pl | 2015-01-27

WakeShock to nowy projekt wakeboardowy na mapie Polski, Twórcami projektu jest grupa młodych pasjonatów tego sportu, która podjęła wyzwanie budowy parku wakeboardowego nad zalewem Biszcza-Żary w województwie lubelskim.

BISZCZA: Park wakeboardowy powstanie nad zalewem

www.tygodnikzamojski.pl | 2015-01-24

Miłośnicy sportów wodnych będą mieli nowa atrakcję nad zalewem Biszcza – Żary. Powstanie tu park wakeboardowy.

WakeShock Biszcza: wesprzyj budowę wyciągu, dostaniesz karnet!

bilgoraj.naszemiasto.pl | 2015-01-21

Kilka dni temu na portalu polakpotrafi.pl ruszyła zbiórka mająca na celu zebranie pieniędzy na budowę wyciągu wakebordowego w Biszczy. Ci, którzy wesprą projekt mogą liczyć na upominek, m.in. dwumiesięczny karnet na wyciąg. Atrakcja ma zostać otwarta już 1 maja.

Chcą zbudować wyciąg do wakeboardingu. Zbierają fundusze w internecie

www.lublin112.pl | 2015-01-19

Młodzi pasjonaci sportów wodnych z Biłgoraja postanowili zbudować park wakeboardowy nad zalewem Biszcza-Żary. Pieniądze na ten cel zbierają za pomocą serwisu „Polak Potrafi”. Planują, że wyciąg ruszy w maju.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.03.2015 21:09