Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Wanda Wolf

Wanda Wolf

Nowe Ręczaje

Większość życia spędziłam w Warszawie. Od 15 lat mieszkam na mazowieckiej wsi. To tu spełniły się moje marzenia, to tu mogę żyć swoją pasją - ceramiką. Mam niewielką pracownię i kilka różnych pieców do wypalania ceramiki.
Najbardziej pociągają mnie alternatywne metody wypału, np. różne odmiany Raku.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5546 PLN z 8000 PLN

51 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

69%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 22.08.2019.

'... w pień'

Dodano: 18.08.2019, 21:09
  Kryska
Kryska
NIESTETY NIE PORADZILIBYŚMY SOBIE WYCINAJĄC WSZYSTKIE DRZEWA .
Jednym płucem są drzewa drugim oceany.
Rola drzew to nie tylko produkcja tlenu ale też cień i obniżanie temperatury w miastach, zatrzymywanie wody w glebie, zmniejszenie skutków powodzi, utrzymywanie wilgoci w powietrzu. Cóż z tego że po wycięciu drzew sadzi się młode drzewka, skoro jedno duże stare drzewo daje tyle tlenu ile 1700 dziesięcioletnich jego sadzonek. Bez drzew człowiek nie przeżyje...….

A w oceanach zatruty przez nas fitoplankton produkuje coraz mniej tlenu, ale to już inna historia …...
Dodano: 11.08.2019, 19:35
Raziel Sarafan
Raziel Sarafan
Już odpowiadam. Doskonale sobie poradzimy gdyby wszystkie drzewa zostały równocześnie wycięte w jednej chwili. Z pewnością wiele ekosystemów by się rozpadło aczkolwiek daleko takiemu scenariuszowi do apokalipsy. Znacząca większość powietrza generowana jest przez algi. Drzewa odpowiedzialne są za niewielki % powstałego tlenu, zwłaszcza, że sporo z niego same zużywają.
Dodano: 09.08.2019, 23:20
Wanda Wolf
Wanda Wolf
Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszko. Z wielką przyjemnością skorzystamy z zaproszenia.
Pozdrawiamy :)
Dodano: 09.08.2019, 11:34
  Agnieszka Lewandowska
Agnieszka Lewandowska
Zapraszam do Pabianic koło Łodzi. Będzie nam bardzo miło gościć taką wspaniałą wystawę. Chętnie podłączymy się do projektu.

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 22.08.2019 22:10