Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Wanda Wolf

Wanda Wolf

Nowe Ręczaje

Większość życia spędziłam w Warszawie. Od 15 lat mieszkam na mazowieckiej wsi. To tu spełniły się moje marzenia, to tu mogę żyć swoją pasją - ceramiką. Mam niewielką pracownię i kilka różnych pieców do wypalania ceramiki.
Najbardziej pociągają mnie alternatywne metody wypału, np. różne odmiany Raku.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5546 PLN z 8000 PLN

51 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

69%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 22.08.2019.

'... w pień'

Drugi dzień projektu.

Dodano 09.07.2019, godz. 22:06

Mija drugi dzień projektu i muszę powiedzieć, że nie spodziewaliśmy się tak dużego zainteresowania. Dostajemy mnóstwo wiadomości, ludzie piszą wiele ciepłych słów i wtedy czujemy, że to co robimy ma sens. Wiemy, że mamy oparcie w bliskich, przyjaciołach, znajomych i nieznajomych.

Bardzo Wam dziękujemy za dobre słowa, wsparcie finansowe oraz udostępnianie naszego projektu. Nie zapominajcie jednak, że przed nami jeszcze 43 dni i na pewno wiele się będzie działo, dlatego zachęcamy do zaglądania na stronę projektu. Czytajcie opis, sprawdzajcie co się zmienia w nagrodach i bądźcie z nami :)

Wanda, Magda i Michał

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 22.08.2019 22:10