Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Voltus Orkiestra

Voltus Orkiestra

Katowice, Polska

Voltus Orkiestra to projekt muzyczny śląskiego muzyka i kompozytora Romana Hyli, który powstał na potrzeby koncertu muzyki filmowej, przygotowywanego wspólnie z instytucją Katowice Miasto Ogrodów. W skład orkiestry wchodzi 45 młodych muzyków.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1074 PLN z 5000 PLN

39 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

21%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.11.2018.

Koncert Polskiej Muzyki Filmowej - Voltus Orkiestra

O projekcie

Jesteś melomanem, kochasz muzykę filmową? Po każdym obejrzanym serialu lub filmie od razu szukasz ścieżki dźwiękowej i dodajesz do ulubionych? A może po prostu lubisz się zasłuchać i pomarzyć przy dobrych dźwiękach? Świetnie! Szukamy właśnie Ciebie! Potrzebujemy pomocy przy realizacji naszego marzenia, jakim jest Koncert Polskiej Muzyki Filmowej, który planujemy zorganizować 5 listopada w Katowicach.

 

Dębski, Zieliński, Kuźniak, Drozd. To kilku kompozytorów, których utwory wykonamy podczas koncertu. Stworzyli muzykę do takich filmów i seriali jak Listy do M, Vabank, Tylko mnie kochaj, Ogniem i Mieczem, czy Kryminalni. Z nimi i z ich kompozycjami będziesz mógł obcować na żywo, podczas koncertu, który chcemy zorganizować w Katowicach. Wydarzenie po części ma również uczcić 100-lecie Niepodległości i 100-lecie Polskiej Muzyki Filmowej. 

 

Trochę więcej o nas i naszym projekcie

 

Voltus Orkiestra to projekt muzyczny śląskiego muzyka i kompozytora Romana Hyli, który początkowo powstał na potrzeby koncertu muzyki filmowej, przygotowywanego wspólnie z instytucją Katowice Miasto Ogrodów. Wspomniane wydarzenie odbędzie się 5 listopada w sali koncertowej Miasta Ogrodów. W skład naszej orkiestry wchodzi 45 młodych muzyków, którymi pokieruje Krzesimir Dębski, Roman Drozd oraz Roman Hyla. Goścmi specjalnymi będą autorzy wykonywanych utworów, m.in. Maciej Zieliński (Tylko mnie Kochaj, Kryminalni) czy Henryk Kuźniak (Vabank, Seksmisja).

W repertuarze koncertu znajdą się także utwory znane z takich tytułów jak: Janosik, Alternatywy 4, Zmiennicy, Stawka większa niż życie, Noce i Dnie, Dracula czy Dziewiąte wrota.

 

W związku z nadchodzącym wydarzeniem i jego organizacją potrzebujemy wsparcia finansowego. Całe przedsięwzięcie to koszt rzędu 40 tys. zł. Zgromadzone fundusze pomogą nam opłacić sale prób, muzyków, materiały reklamowe i promocję. Każda złotówka przybliża nas do obranego celu. Większość upominków i nagród, jakie przewidujemy dla naszych darczyńców, dostarczymy najpóźniej w dniu koncertu. Płyty z zarejestrowanym koncertem dotrą do Was natomiast w przeciągu 14 dni od dnia zakończenia zbiórki.

Do tej pory projekt patronatem medialnym objęło Radio Katowice, RMF Classic oraz TVP3 Katowice. Obecnie staramy się o kolejne patronaty i wsparcia medialne, głównie na terenie mediów działających w obrębie Śląska. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.11.2018 22:10