Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Łucja Urbanowska

Łucja Urbanowska

Warszawa, Polska

Cześć! Jestem studentką prawa UJ i wolontariuszką przy Młodzieżowym Delegacie RP do ONZ. Razem z Delegatkami organizujemy polską konferencję klimatyczną dla młodzieży.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

150 PLN z 1000 PLN

5 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 03.12.2018 22:10

Visegrad Youth for Climate Action

O projekcie

Młodzieżowe Delegatki RP do ONZ serdecznie zapraszają do wsparcia polskiej konferencji klimatycznej Visegrad Youth for Climate Action! To wyjątkowe wydarzenie to okazja dla osób w wieku 16-26, aby dowiedzieć się więcej o zmianach klimatycznych w kontekście nadchodzącej konferencji ONZ COP24.

Uczestnicy będą mogli poszerzyć swoją wiedzę o klimacie podczas panelu dyskusyjnego specjalistów - wśród zaproszonych gości wezmą udział m.in. reprezentant WWF, prezes Instytutu na Rzecz Ekorozwoju, a także przedstawicielka portalu naukaoklimacie.pl. Podczas drugiej części wydarzenia, konferencja ma za zadanie zaangażowanie uczestników symulacje negocjacji klimatycznych.

Ideą leżącą u podstaw VYCA jest przekonanie, że to decydujące spotkanie jest szansą dla młodych osób, aby aktywnie zaangażować się w globalne działania na rzecz klimatu i stać się aktywnymi uczestnikami walki ze zmianami klimatycznymi.

Pomysł na wydarzenie powstał podczas międzynarodowej współpracy Młodzieżowych Delegatów do ONZ państw Grupy Wyszehradzkiej. Intencją organizatorów jest stworzenie serii jednodniowych konferencji, które odbędą się na Węgrzech, w Polsce i w Czechach. Rezultaty obrad zostaną zaprezentowane przez Młodzieżowych Delegatów tych państw w pracy przy COP24 w Katowicach.

Jesteśmy bardzo pozytywnie zbudowane rosnącym zainteresowaniem uczestników - mamy już ponad 100 uczestników, zaproszeni paneliści również okazali swoje gorące zaangażowanie w promowanie wiedzy o zmianach klimatu. Jednak spotkałyśmy się z trudnościami w kwestii finansowej - liczne organizacje oraz firmy, do których dotychczas zwróciłyśmy się z prośbą o współpracę, odmówiły. Stąd nasza prośba do Was - aby nasza konferencja mogła się udać, potrzebujemy środków, które zostaną przeznaczone na: materiały do użycia przez uczestników podczas konferencji, fotografa, banery/gadżety promocyjne oraz transport dla organizatorów z Krakowa do Warszawy. Wyżywienie dla uczestników VYCA zapewni uczelnia, w której odbędzie się konferencja - UKSW w Warszawie.

Sponsorowi konferencji VYCA, który wesprze nasze przedsięwzięcie w wysokości większej niż 500 zł, z wielką chęcią zaoferujemy dwa bilety na wydarzenie jako gość, a w zamian za 1 000 zł wsparcia oferujemy logo Sponsora na materiałach promocyjnych konferencji, w tym również post promocyjny na Facebooku, dedykowany Sponsorowi oraz 4 wejściówki na Visegrad Youth for Climate Action.

Więcej informacji na http://vyca.eu/pl/o-nas/ oraz https://www.facebook.com/events/711666399209750/

 

Wstęp na wydarzenie jest darmowy, po uprzednim pobraniu biletu z platformy eventbrite (https://www.eventbrite.com/e/polska-konferencja-vyca-w-warszawie-tickets-50564081529) 

Jako że wydarzenie zbliża się wielkimi krokami (już 25 listopada widzimy się na UKSW w Warszawie) docenimy każde Wasze wsparcie naszego przedsięwzięcia!

Organizatorki:

Klaudia Klonowska - Młodzieżowa Delegatka RP do ONZ

Agata Krząstek - Młodzieżowa Delegatka RP do ONZ

Łucja Urbanowska - współorganizatorka ds. panelistów i marketingu

Monika Zwolak - współorganizatorka ds. promocji i marketingu