Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

stowarzyszenietolerado

stowarzyszenietolerado

Gdańsk, Polska

Stowarzyszenie na rzecz osób LGBT (Lesbijek, Gejów, osób Biseksualnych i Transpłciowych) "Tolerado" powstało w 2012 roku i ma na swoim koncie wiele sukcesów. Głównymi zadaniami stowarzyszenia jest szerzenie tolerancji w społeczeństwie oraz integracja i wsparcie środowiska LGBTQ.
Tolerado jest jedyną organizacją LGBT w północnej Polsce, ma około 100 członków.
Tolerado przeprowadza kilkanaście akcji rocznie, największe to Trójmiejskie Dni Równości zakończone Marszem Równości, oraz Festiwal Tęczowych Rodzin.
W obrębie Tolerado działają również grupy rozwojowe: kobieca, męska, młodzieżowa, piłkarek, osób transpłciowych, tęczowych rodzin, rodziców osób LGBT.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

11426 PLN z 10000 PLN

179 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

114%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.03.2019.

V Trójmiejski Marsz Równości

Dodano: 18.03.2019, 22:40
Karol Markiewicz
Karol Markiewicz
Ka - blog transpłciowej dziewczyny, dajcie już spokój cyt. ,,Obecna sytuacja w kraju mnie dodatkowo mobilizuje do działania. A Was?". Ludziom już nie tylko w głowach, ale i w d...pach się poprzewracało od tej wolności.
Odnośnie samego marszu, to nie wspieram żadnych marszów równości, tolerancji, pokoju, niepodległości, miłości, nacjonalistycznych i itp. z jednego prostego powodu, bo na tym świecie (i w tym kraju) jest wiele ważniejszych rzeczy i osób, które wymagają wsparcia. Proszę sobie wyobrazić, że za te pieniądze można byłoby wesprzeć głodujące polskie dzieci i zafundować im ciepły szkolny posiłek, można byłoby wesprzeć głodujących bezdomnych czy przeznaczyć te środki na któreś z wielu polskich dzieci cierpiących na rzadką chorobę, wymagających natychmiastowej pomocy, a zapomniane przez NFZ.
Dodano: 02.03.2019, 12:17
  Ka – transpłciowa dziewczyna
Ka – transpłciowa dziewczyna
Wspieram nie tylko finansowo, ale też czynem! Obecna sytuacja w kraju mnie dodatkowo mobilizuje do działania. A Was?
Ka - Blog transpłciowej dziewczyny

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.03.2019 22:10