Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Dram Bar

Dram Bar

Napisz wiadomość do Projektodawcy

26121 PLN z 195000 PLN

94 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

13%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 02.04.2020.

Uratujmy wspólnie Dram Bar w Poznaniu

This project is also available in english version. Click here to change language.

O projekcie

Szanowny Państwo - nasza zbiórka została przeniesiona na inny portal (pomniejszona o kwotę zebraną z pomocą zespołu Polak Potrafi). Wszystkie dotychczasowe bony i nagrody za wsparcia będą zrealizowane w oryginalnym terminie zakończenia zbiórki (t.j. końcówka kwietnia). Każdy z dotychczasowych wspierających został poinformowany o tym z wyprzedzeniem mailowo.

Bardzo przepraszamy za niegodosności, a w razie potrzeby dodatkowych informacji prosimy o kontakt na mail@dram.bar na który odpowiadamy na bieżąco. 


Kim Jesteśmy

Cześć! Jesteśmy ekipą poznańskiego baru koktajlowego Dram Explorers. Od dwóch lat prowadzimy działalność przy poznańskim Starym Rynku tworząc dla Was przestrzeń do spędzania ciekawych wieczorów i próbowania pomysłowych koktajli. Dzisiaj walczymy o środki na utrzymanie naszego zespołu i baru. Pandemia SARS-COVID-19 zaskoczyła nas w momencie, licznych zmian w barze redukując przychody do zera. Zostaliśmy również zmuszeni do zawieszenia inwestycji w otwarcie barowej kuchni, w trakcie prac wykończeniowych.

 

Aby ratować bar postanowiliśmy poprosić Was o wsparcie w formie, która pozwoli nam po kwarantannie i ponownym otwarciu odwdzięczyć się z nawiązką za Waszą hojność. 


Udostępniamy bony, których zakupem zapewnicie nam możliwość utrzymania zespołu i przetrwania biznesu przez kolejny kwartał. W zamian po zakończeniu kwarantanny, otrzymacie 120% wpłaconej przez siebie kwoty w postaci budżetu barowego. Będziecie mogli wykorzystać go na całą dostępną dla Was ofertę barową. Ponadto dla wspierających przygotowujemy liczne nagrody. Robimy to wraz z poznańskimi rzemieślnikami i artystami, tak, aby również inni lokalni twórcy mogli zyskać na zbiórce. Na co zbieramy?

Bar obecnie generuje zerowy przychód. Podjęliśmy decyzje o kontynuacji pracy zespołu w zakresie zdalnym -  tak, aby ekipa miała szansę na jakikolwiek dochód i utrzymanie się w nadchodzących miesiącach. Tworzymy dla Was wpisy na naszym blogu oraz filmy pokazujące jak tworzyć koktajle w domu.

Jednak nadal nie generuje to dla nas żadnego przychodu. Wypłaty dla pracowników, czynsz, oraz opłaty stałe pozostają, generując znaczne obciążenie, którego nasz lokal nie jest w stanie przetrwać. Cel zbiórki może wydawać się znaczny jednak wiele ze środków zostanie przeznaczonych na zaopatrzenie pod realizację bonów a reszta rozłożona na trzy miesiące działalności. Wspierając nas pozwolicie w najbliższym kwartale na:

 

  • Utrzymanie się naszemu zespołowi, który będzie tworzył dla Was treści i nowe koktajle ;
  • Pokrycie kosztów stałych lokalu, aby nadal mógł być miejscem magicznych wieczorów;
  • Dokończenie kuchni, abyśmy mogli rozpocząć sprzedaż na dowóz oraz zatrudnić szefa kuchni;
  • Polepszenie sytuacji artystów i rzemieślników z Poznania,  z którymi wspólnie zafundujemy nagrody.

 

Więcej o Dram Barze 

Zakładając Dram Bar mieliśmy marzenie o stworzeniu w Poznaniu miejsca, które będzie łączyć świat koktajli, alkoholi starzonych oraz elementów sztuki wplecionych w baśniowo-filmową narrację. Dram Bar stał się miejscem, w którym każdy może poczuć się jak u siebie w domu, spróbować nowych smaków oraz obcować ze sztuką w odprężający sposób. Nasze kwartały tematyczne trafiły w gusta Poznaniaków oraz licznych gości odwiedzających nasze miasto.

Wiedźmińska karta koktajlowa, szpiegowska 007, czy też karta Peaky Blinders, na stałe zagościły we wspomnieniach i albumach wielu osób.

 

Barowe inicjatywy oraz wydarzenia w połączeniu z naszymi koktajlami nadały tej części Starego Rynku nowego wymiaru, a Dram Bar stał się miejscem wielu niezapomnianych wieczorów. Jesteśmy dumni z naszej pracy i chcemy każdego dnia być dla Was najlepszymi gospodarzami jakich możecie sobie wymarzyć.

Od samego startu współpracowaliśmy z artystami promując muzykę, sztukę i kulturę. Ostatnio mieliśmy przyjemność gościć na kameralnym koncercie zespół Percival Schuttenbach. Chcemy móc organizować dla Was takie wydarzenia częściej.

 

Nasz zespół 

Obecny zespół Dram Baru składa się z ósemki pasjonatów specjalizującej się w miksologii, alkoholach starzonych oraz wszelkich trunkach znanych i nieznanych. Od samego początku zespół planuje zadania komunikując się nie tylko w barze, ale również zdalnie - korzystając z narzędzi w chmurze i spotkań on-line. Dzięki temu, nawet teraz, możemy nadal budować dla Was ciekawe materiały pozostając w domach.

Poznajcie skład naszej ekipy, do której - mamy nadzieję - niedługo dołączy Mikołaj, nagradzany szef kuchni.

 

Terminy i Bony

Dram Bar będzie mógł wznowić swoje działanie po zniesieniu zakazu przyjmowania gości w lokalach gastronomicznych. Wasze bony staną się wtedy aktywne i będziecie mogli przeznaczyć z nich środki na całą, dostępną dla Was, ofertę barową. 

W niedługim czasie po ponownym otwarciu naszych drzwi planujemy również start kuchni oraz imprezę dla osób wspierających, na której będziemy mieli okazję osobiście Wam podziękować.

Kontakt

Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub propozycje współpracy prosimy o kontakt pod numerem: 696 546 038 lub adresem mailowym: zbiorka@dram.bar .

 

Nagrody za wsparcie

Nagrody zostaną przygotowane we współpracy z Poznańskimi artystami i rzemieślnikami.

 

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 02.04.2020 15:03