Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Mały Wojtek

Mały Wojtek

Warszawa

Przy Brackiej 20 spotykamy się już 8 lat.
Od początku chcieliśmy być miejscem, gdzie czujecie się po prostu dobrze i które daje Wam wytchnienie po zawirowaniach dnia codziennego. Mamy w pamięci wiele wspomnień związanych z Wami i samym lokalem - szalonych imprez, ciekawych rozmów i niewybrednych żartów. Chcemy żeby to jeszcze kiedyś wróciło, ale sami nie damy rady przetrwać. Dlatego prosimy Was o pomoc.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

SaturnSour

SaturnSour

Raz na 30 lat.


23258 PLN z 20000 PLN

174 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

116%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 30.04.2020.

Uratuj Wojtka!

O projekcie

Celem projektu jest zebranie środków, które pozwolą ekipie Małego Wojtka przetrwać czas zawieszenia działalności spowodowany epidemią koronawirusa. Specyfika naszej branży sprawia, że nie możemy nawet świadczyć usług na dowóz. Aktualnie ponosimy jedynie koszty. Po stronie przychodów widnieje 0.

 

Kiedy sytuacja wróci do normy chcemy ponownie zaprosić Was na Bracką 20, żeby razem spędzić czas na dobrej zabawie. Bez Waszej pomocy nie będzie to możliwe.

 

Prosimy Was o pomoc  w postaci zakupów Voucherów, które będziecie mogli  zrealizować, jak tylko sytuacja się unormuje.

 

 

 

Przy Brackiej 20 spotykamy się już 8 lat.

Od początku chcieliśmy być miejscem, gdzie czujecie się po prostu dobrze i które daje Wam wytchnienie po zawirowaniach dnia codziennego. Mamy w pamięci wiele wspomnień związanych z Wami i samym lokalem - szalonych imprez, ciekawych rozmów i niewybrednych żartów. Chcemy żeby to jeszcze kiedyś wróciło, ale sami nie damy rady przetrwać. Dlatego prosimy Was o pomoc.

 

Więc jeśli tęsknicie za Małym Wojtkiem i chcecie do nas wpaść, jak tylko wypuszczą nas wszystkich z domów, to kupcie voucher. Lepszej inwestycji w swoją imprezową przyszłość nie zrobicie.

 

Szalejący na świecie koronawirus nie bierze jeńców. Konsekwencje panującej epidemii odczuwa każdy – szpitale, szkoły, uczelnie, organizacje pozarządowe oraz firmy. Małe biznesy coraz częściej będą upadać. Nam też to grozi.

 

Aktualnie nie możemy prowadzić swojej działalności. Wszyscy siedzimy w domach, a knajpa wraz jej klimatem, to nie jest coś co można nadać kurierem lub zostawić w paczkomacie. Co oznacza, że jesteśmy na ZERO. Oczywiście jeśli chodzi o przychody, bo całościowo to na MINUSIE i ta dziura w naszym budżecie z każdym dniem rośnie.

 

 

 

 

 • czynsz oraz opłaty stałe,

 • utrzymanie zespołu,

 • zatowarowanie pod realizację voucher'ów

 

 

 

 

Mały Wojtek to przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą:

 

 

DOLAR

Męska część ekipy małego wojtka. Kobieta o złotym sercu, żelaznej wątrobie i miłości do kotków równej tylko miłości do obdarowywania ludzi jedzeniem. Dolla dolla bill y'all.

BUNIAX

Człowiek zagadka. Wielu myśli, że wojtek to on. Ale on tylko okiełznał jego duszę. Wabi swoim syrenim śpiewem przechodniów mijających bramę przy Brackiej 20. Toleruje jednego kota.

KUBA

Niektórzy mówią, że wygrał brodę z samym diabłem. Odpowiedzialny za wszystko. Maestro Zupy. Coppola Szocików. Whitney Houston czyszczenia toalety. Bez niego by nie było.

 

 

Musimy działać szybko i sprawnie. Skorzystanie z tej platformy ułatwia wszystkim przekazywanie funduszy, a dzięki zaoferowaniu nagród każdy z Was będzie mógł wesprzeć akcję wedle własnego uznania. Pamiętajcie! Teraz liczy się każda złotówka!

 

 

Wszyscy Wspierający otrzymają dozgonną wdzięczność Małego Wojtka i ludzi którzy go tworzą. 

 

Osoby, które wybiorą nagrodę w postaci voucher’a otrzymają go w formie elektronicznej. Możecie go kupić dla siebie lub jako prezent. Po zakończeniu kampanii skontaktujemy się z Wami i poprosimy o dane do umieszczenia na Voucherze.

 

 

Grafiki przedstawiają wizualizacje nagród. Nagrody mogą się różnić od prezentowanych.

 

Po zakończeniu kampanii skontaktujemy się z Wami i poprosimy o dane do umieszczenia na Voucherze. 

 • Vouchery będzie można zrealizować do końca roku (31.12.2020 r.). 
 • Vouchery będą możliwe do zrealizowania podczas jednej wizyty w Małym Wojtku.

 • Jak odebrać voucher?
  Vouchery zostaną wysłane drogą elektroniczną w ciągu miesiąca od zakończeniu projektu (do dnia 31.05.2020 r.).
 •  Kiedy zrealizować Voucher?
  Jak tylko sytuacja wróci do normy i będziemy mogli z powrotem spotkać się na Brackiej ;) Lub, jak kto woli, wraz z ponownym otwarciem.

 • Listy i Wideo z podziękowaniem dostarczymy drogą elektroniczną. 
 • Lista Przyjaciół Małego Wojtka zawiśnie wraz ponownym otwarciem.

 • Nowe pozycje “menu” również będą dostępne wraz z ponownym otwarciem. 

 

 

 

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu. 

 
Piotr Lipka

Mail: bohema.lipka@gmail.com
Telefon: 509 867 083
https://www.facebook.com/malywojtekbistro/

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 30.04.2020 22:10