Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Klaudia Pawlus

Klaudia Pawlus

Kraków

Jestem studentką III roku Zarządzania Informacją i Publikowania Cyfrowego na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

500 PLN z 500 PLN

45 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 10.06.2019.

UPoluj Kulturę: Hejt Off

O projekcie

UPoluj kulturę!: Hejt OFF!

 

Pierwsza edycja dorocznego wydarzenia organizowanego przez studentów Zarządzania Informacją i Publikowania Cyfrowego z Uniwersytetu Pedagogicznego, dotycząca walki z Hejtem! 

Jak do tego doszło? 

Podczas zajęć z Animacji życia kulturalnego, jako grupa postanowiliśmy, nie prowadzić kursu w teorii, a wszystko przełożyć na działanie. Chcieliśmy rozpocząć coś nowego dla Uniwersytetu Pedagogicznego. Postanowiliśmy stworzyć wydarzenie, które pokaże Nam- studentom, ale nie tylko, jak ważna jest akceptacja i szacunek do drugiego człowieka. W projekt UPoluj kulturę: Hejt OFF! zaangażowany jest sztab osób, które wspólnymi siłami pragną stworzyć coś niesamowitego!  

Powstały 3 grupy projektowe, każda z nich liczy po 13 osób, a główną osobą kierującą pracą studentów jest Pani Doktor:

 

- Zespół do spraw merytoryki

- Zespół do spraw promocji i reklamy

- Zespół do spraw fundraisingu

 

Swoje działania rozpoczęliśmy z dniem 1 kwietnia 2019 r, stosunkowo mało czasu, ale wyszliśmy z założenia, że – STUDENT POTRAFI.

 

Mimo wielu przeszkód, które stanęły na naszej drodze udało się, zorganizować to wydarzenie!!

 

6 czerwca 2019r – WIELKI FINAŁ UPOLUJ KULTURĘ: HEJT OFF!

 

6 czerwca, odbędzie się Seminarium Interaktywne, na którym będzie można dowiedzieć się od osób z różnych środowisk, jak poprawnie radzić sobie z wszechobecnym hejtem. Pomogą Nam w tym:

- Joanna Kotek- psycholożka

- Jacek Pasieczny - Stowarzyszenie Pogromców Bazgrołów

- Tomasz Schimschainer - aktor

- Gwiazdy serialu telewizyjnego 19+

 

Wieczorem odbędzie się koncert, w którym wezmą udział artyści tacy jak: 

- Mateusz Fijałkowski

- Julia Honkisz

- Faust

- Fire Ant

- K.A.C 

 

W naszym wydarzeniu przede wszystkim chcemy poruszyć sprawę hejtu w Internecie, żeby uzmysłowić każdemu z nas jak wiele jest go wokół nas. Przede wszystkim w Internecie – nie rozstajemy się z naszymi smartfonami i można go dostrzec wszędzie, chcemy temu powiedzieć STOP. Powstaje coraz więcej  fundacji, które skupiają się na walce z szerzeniem nienawiści i gniewu nie tylko wśród dzieci i młodzieży, ale również dorosłych. Prosimy byś nie przechodził obok tego obojętnie i pomógł nam sprawić, że Fundacja Humannity in Action* – ma sens! Rodzi dobro..

Nawet najmniejszy datek, pomoże nam przekazać choć trochę dobrej energii dla nich.

 

FundacjaHumannity in Action*, która zajmuje się walką z hejtem! Mamy nadzieję, że uda nam się uzbierać jak największą ilość pieniędzy na fundacje, aby nadal szerzyli swoje idee i walczyli z tak ważną sprawą jaką jest hejt. 

 

Nasz cel? 

500 zł – „Jest to mały krok dla człowieka, ale wielki dla ludzkości” -  Neil Armstrong.

 

Prosimy Cię o symboliczną złotówkę, pokaż nam, że jesteś z nami, że nie godzisz się na poniżanie w sieci.. Nie jesteśmy anonimowi - Humannity in Action- tylko my jako użytkownicy, społeczeństwo Internetu możemy coś z tym zrobić!

Hejt OFF! 

 

ZAPRASZAMY NA NASZE MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE: 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 10.06.2019 22:10