Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Jakub Kozłowski

Jakub Kozłowski

Wroclaw, Poland

Nazywam się Jakub Kozłowski, jestem trenerem przygotowania motorycznego, doktorantem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, fizjologiem sportu oraz prowadzę działalność gospodarczą świadczącą usługi związane z treningiem sportowym, oraz szkoleniami z tego zakresu.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7116 PLN z 5000 PLN

71 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 30.11.2018 22:10

Mistrzostwa Świata Ultramaraton 24 godzinny - Islandia

O projekcie

Nazywam się Jakub Kozłowski, jestem trenerem przygotowania motorycznego, doktorantem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, fizjologiem sportu oraz prowadzę działalność gospodarczą świadczącą usługi związane z treningiem sportowym, oraz szkoleniami z tego zakresu. Współpracuje od roku z Agatą Abramowicz, która osiąga świetne wyniki w biegach długodystansowych. Poniżej przedstawiam w formie graficznej osiągnięcia i sukcesy Agaty

1. września zgodnie z założeniami Agata Abramowicz wzięła udział w Spartan Ultra Race w Valcianskiej Dolinie. Był do bardzo ciężki wyścig liczący ponad 50 kilometrów, 1000 m przewyższeń w górskim terenie oraz około 30 przeszkód. Spośród 1326 startujących, bieg udało się ukończyć jedynie 719 osobom. Po prawie dwunastu godzinach walki okazało się, że Agata uplasowała się na drugim stopniu podium w kategorii kobiet Open i tym samym zakwalifikowała się na Mistrzostwa Świata na Islandii.


Wydarzenie, którym jesteśmy zainteresowani, odbywa się dniach 7-8 grudnia w Reykjaviku. Jest to ciągły bieg trwający 24 godziny, w którym liczy się ilość przebiegniętych kilometrów. Dodatkowym utrudnieniem są przeszkody rozmieszczone na całej trasie. Całość wysiłku rozgrywana jest na 12-kilometrowych pętlach, na których istnieje możliwość krótkiej regeneracji, zmiany stroju oraz pożywienia się. Agata uzyskała możliwość startu plasując się na podium w Valcianskiej Dolinie, która pokrywa również opłatę startową wynoszącą 350 dolarów. Jako młoda zawodniczka ma w planach wiele innych wyzwań, takich jak triathlonowy Ironman czy bieg w Dolinie Śmierci. Wyjeżdżamy na zawody jako partnerzy typu zawodniczka-trener, gdyż takie starty wymagają wsparcia technicznego, szkoleniowego, psychologicznego oraz organizacyjnego.

 

https://vimeo.com/265790072 ⬅⬅⬅ Pod tym linkiem znajdziecie wideo promujące wyścig z oficjalnej strony http://iceland.spartan.com 🔥❄

 

Zbiórka pieniędzy pomoże nam pokryć przede wszystkim:

➡Przelot i pobyt na miejscu⬅ Wnioskowana kwota 5000 zł po odliczeniu opłaty dla serwisu Polakpotrafi.pl oraz podatku od darowizny pozwoli nam na opłacenie podstawowych opłat związanych z wyjazdem.

Ponadto każda suma pozwoli na sfinansowanie specjalnego sprzętu do biegania w warunkach podbiegunowych, mianowicie odzieży i obuwia sportowego ❄❄❄

Wspierając projekt pomagacie spełniać marzenia, zarówno zawodnicze Agaty jako udziału w najwyżeszej światowej rangi zawodach, jak i moje marzenia trenerskie.