Dołącz do naszej społeczności!

Ultra(Vege)Man Triathlon

Kategoria - Sport

103%

Postęp

15542 zł

Mamy już

Udany!

Status

O projekcie

Mecenat nad projektem

Zbiórka Ultra(Vege)Man Triathlon

Projekt Ultra(Vege)Man Triathlon

Pomóż mi sfinansować mój projekt odwołujący się do tego jakże długo nie przetartego szlaku w Polskim sporcie. Prawie dwadzieścia lat temu pierwszy Polak wziął udział w triathlonie o magicznej nazwie UltraMan. Osoba, która tego dokonała to legenda polskiego triathlonu, Jerzy Górski.

UltraMan Triathlon to zawody podczas których zawodnik w sumie ma do pokonania 10km pływania, 421km jedzie na rowerze, a na koniec biegnie podwójny maraton. Limit czasowy na pokonanie dystansu łącznie 515km to 36h.

 Kampania crowdfundingowa Ultra(Vege)Man Triathlon

W zawodach obowiązuje limit startujących. To wszystko z racji trudności i ogromnego wysiłku ponoszonego przez zawodników. Tym sposobem prawo i możliwość wystartowania w UltraManie ma jedynie 35 uczestników z całego świata na specjalnie zaproszenie Organizatora. Zainteresowani udziałem wysyłają do Organizatora swoje CV sportowe, a tam następuje selekcja osób pod względem ich dokonań sportowych. Po dwóch dekadach otrzymałem jako drugi Polak w historii szansę startu w tych zawodach. Są to zawody niezwykle elitarne i zarazem bardzo ciężkie.

Projekt Ultra(Vege)Man Triathlon

Zbiórka Ultra(Vege)Man TriathlonMOJE CELE 

 • 6-8 2014 września ukończyć zawody Ultraman w Walii
 •  Maj 2015 uzyskać kwalifikację do zawodów UltraMan tym razem w Hiszpanii
 • Rok 2016 dostać się na Mistrzostwa Świata w UltraManie na Hawajach
 • Startować jak najczęsciej w zawodach uczących pokory :-)

Projekt Ultra(Vege)Man Triathlon

Zbiórka Ultra(Vege)Man Triathlon

Jestem dobrze przygotowany na te zawody. Trenowałem na poziomie od 12 do 25h tygodniowo. Na więcej nie starczyło mi czasu, a chęci i power był! W najcięższym momencie przemierzałem około 15km wodzie, jeździłem na rowerze około 400km i biegałem 80km w ciągu tygodnia. Obecnie świetnie znoszę treningi rowerowe na dystansie 200km, czy biegania nawet 42km dziennie. Pod koniec lipca wystartuje Mistrzostwach Polski w pływaniu na 10km, a później zaliczę start kontrolny na dystansie Halfironman 1,9km pływania + 90km jazdy na rowerze + 21km biegu.

Zbiórka Ultra(Vege)Man Triathlon

 

Projekt Ultra(Vege)Man Triathlon

Nazywam się Adam Sułowski i mam 28lat. Nie jestem żadnym ekspertem ani nawet mędrcem. Jestem praktykiem, ale na bazie tego co wyczytam w książkach i sam doświadczę. Jestem trenerem i instruktorem sportowym, i o zgrozo... magistrem marketingowym

Lubię wyzwania i ekscytuje mnie duży wysiłek fizyczny. ULTRAMAN to zawody, który zainspirowały mnie do prawdziwego działania, pracy nad sobą, robienia rzeczy nierealnych. Sam trening do tych zawodów nauczył mnie już, że liczy się charakter, który można kształtować i dążenie do celu. To tak po krótce bo przez ostatni rok nauczyłem tak dużo, że mógłbym napisać o tym co  najmniej książkę, 3 poradniki, 5 fraszek i 10 wierszy.

Jestem organizatorem odjechanego eventu sportowego, który nazywa się Hunt Run Polowanie na BiegaczyTrasę buduję sam wraz z moimi dobrymi kolegami - inżynierami samozwańcami. Zwijanie i rozwijanie taśmy na odcinku 10km sprawia mi wielką przyjemność chociaż raz zdarzyło się, że musiałem uciekać przed dzikiem na drzewo! Na moją imprezę przyjeżdzają świetni ludzie i dobrze się przy tym bawią. To chyba dlatego, że na mecie w ramach posiłku regeneracyjnego są hamburgery.. Zobacz co tam się dzieje! :-)

 

Kampania finansowania społecznościowego Ultra(Vege)Man Triathlon

Wyjazd z kraju z moją ekipą zaplanowanowałem na 1go września 2014 samochodem. W ciągu dwóch dni wraz z ekipą, która będzie mi towarzyszyła w wozie technicznym podaczas zawodów powinien dotrzeć na miejsce zawodów. Moją ekipę stanowią:

 • "Kucharka", czyli moja dziewczyna Natalia - dzięki przygotowywanemu przez nią wege jedzeniu moje mięśnie będą się przeładowywały się szybciej zdrową i pozytywną energią. Nie będę musiał musiał się martwić o jedną z najistotniejszych kwestii, czyli odżywiania - podczas, przed i po wyścigu.
 • Inżynier/Pilot Rajdowy - mój kolega Przemek złota rączka. Przykręci śrubkę w rowerze gdy będzie taka potrzeba, napisze softa, i świetnie poprowadzi wóz techniczny - bo jest licencjonowanym pilotem Rajdowym. Dzięki niemu o trasę i sprzęt nie muszę się martwić
 • EveryThing Manager z główną rolą Fotograf/Kamerzysta dzięki jego obecności będę miał dla Ciebie mnóstwo pamiątek, a dodatkowo jego obecność będzie stanowiła wsparcie dla reszty zespołu.
 • Przydałaby się jeszcze dodatkowo dobra dusza/zając na bieg/kolejny Everything Manager. (zabierzemy takowego gościa jeśli uda się zebrać 18tys. zł)

Spróbuję powalczyć o czas poniżej 28h, ale samo ukończenie tych zawodów będzie już ogromnym sukcesem. Zwłaszcza, że teren po który przyjdzie mi się ścigać obfituje w liczne podjazdy i podbiegi na poziomie nachylenia 25%. Każdy kto kończy te zawody uznawany jest za co najmniej za wybitnego sportowca

Zbiórka Ultra(Vege)Man Triathlon

Kampania crowdfundingowa Ultra(Vege)Man Triathlon

 • 15tys zł pomagając mi zebrać tę kwotę zagwarantujesz mi i mojemu Teamowi wyjazd do Walii na zawody. Będziemy kimać w namiotach, a nie w Hotelu ze SPA i odnową biologiczną.
 • 20tys. zł to zagwarantujesz mi zakup dodatkowego sprzętu - nowej pianki, tuning roweru dzięki któremu będę się ścigał z innymi zawodnikami na światowym poziomie. Dodatkowo wyposażę mój team w jednolite stroje.
 • 30 tys. zł zakupię nowy kosmiczny rower czasowy na którym zaoszczędzę mnóstwo sił przed samym biegiem i pojadę szybciej. 
 • 33tys. zł i więcej opłacę wpisowe na zawody Ultraman w Hiszpani i zacznę się do nich przygotowywać jeszcze bardziej profesjonalnie. Na zawody w Hiszpani pojadę, pobiegnę i popłynę spartańską szkoła Piotra Kuryło, czyli z wózkiem.  

Kampania crowdfundingowa Ultra(Vege)Man Triathlon

Projekt Ultra(Vege)Man Triathlon

W razie, gdy nikt nie wykupi nagrody którą jest statuetka za ukończony wyścig to przekażę ją ciekawej fundacji lub oddam ją na cele charytatywne. Może dla instytucji będzie miała większą wartość niż kurząc się u mnie na ścianie. Jednocześnie uda mi się Twoją dobrą energię przekazać jeszcze dalej. HEJ!

Projekt Ultra(Vege)Man Triathlon

Zbiórka Ultra(Vege)Man Triathlon

Poniżej na zdjęciu możesz zobaczyć moją oficjalną koszulkę treningową. Jeśli jesteś zainteresowany koszulką Team'ową o podobnym wyglądzie to znajdziesz takową w nagrodach. Napis, który znajdzie się na koszulce Team'owej:

ULTRA(STRĄK)MAN TEAM
Swim 10km Bike 421km Run 84km
www.StrakMan.com

Zbiórka Ultra(Vege)Man Triathlon

 

Zbiórka Ultra(Vege)Man Triathlon

Kampania finansowania społecznościowego Ultra(Vege)Man Triathlon

Adam w mediach

Media o Twoim projekcie:

UltraMan Triathlon czyli 10km pływania – 421km rowerowania i 84km biegania

www.maratonypolskie.pl | 2014-07-31


UltraMan to elitarne zawody, które odbywają się raz do roku i startuje w nich jedynie 35 zawodników z całego świata. W zawodach mogą wziąć udział jedynie uczestnicy ze specjalnym zaproszeniem od Organizatora. Żeby zdobyć zaproszenie należy wysłać swoje sportowe CV i list motywacyjny. Obowiązuje selekcja i Organizator wysyła zaproszenia do najmocniejszych zawodników, którzy potencjalnie będą w stanie ukończyć te zmagania. Adam będzie pierwszym Polakiem na zawodach UltraMan w Walii i drugim w całej historii tych zawodów na całym świecie. Minęły już prawie dwie dekady odkąd po raz ostatni nasz rodak gościł na tej imprezie.

Szef Hunt Run - Polowania na biegaczy w UltraMan Triathlon! „To wyróżnienie”

www.festiwalbiegowy.pl | 2014-07-31


UltraMan Triathlon czyli 10km pływania – 421km rowerowania i 84km biegania. Ale nie tylko dystans czyni te zawody elitarnymi. Bo odbywaja się one tylko raz do roku i startuje w nich jedynie 35 zawodników z całego świata. W tym roku wśród uczestników będzie także Polak – Adam Sulowski, triathlonista i ultramaratończyk, organizator Hunt Run – Polowania na Biegaczy w JuraParku Bałtów.

Weganin zbiera fundusze na start w najtrudniejszych zawodach - Ultraman

www.viva.org.pl | 2014-07-28


Czy Polak odżywiający roślinami pokona jeden z najtrudniejszych wyścigów wytrzymałościowych? Czy sport na ultra dystansie i dieta wegańska w dzisiejszych czasach są wyznacznikiem bycia z kosmosu? Według jednego z naszych rodaków, który będzie pierwszym Polakiem na zawodach UltraMan w Walii i drugim w całej historii tych zawodów, dieta wegańska to nic nadzwyczajnego. Dieta wegańska jest wręcz jego przewagą nad innymi startującymi w tych zawodach zawodnikami z całego świata.

239

Wspierających

15542 zł

Z całkowitej kwoty 15000 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt zostanie ufundowany 21.08.2014

Wesprzyj projekt

Nielimitowana

Nagroda za 1 zł lub więcej!

Wsparcie bez nagrody

9 Wspierających
Pozostało: 510 z 515

Nagroda za 4 zł lub więcej!

Specjalna dedykacja każdego pojedynczego kilometra wyścigu, a jest ich 515

5 Wspierających
Pozostało: 75 z 100

Nagroda za 5 zł lub więcej!

Imienne podziękowanie na moim fanpage

24 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 10 zł lub więcej!

Twoje imię i nazwisko na wirtualnej ściance sponsorskiej.

23 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 15 zł lub więcej!

Mail z podziękowaniem ode mnie. Później będziesz miał punkt zahaczenia do korespondencji ze mną

14 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 20 zł lub więcej!

Telefoniczna lub mailowa konsultacja treningowa

23 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 25 zł lub więcej!

Cegiełka imienna (pdf wysłany mailem) potwierdzająca Twój udział w finansowaniu moich zmagań

7 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 30 zł lub więcej!

Miniaturka Twojego imienia i nazwiska na polskiej fladze z którą wbiegnę na metę

Cegiełka imienna (pdf wysłany mailem) potwierdzająca Twój udział w finansowaniu moich zmagań

18 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 35 zł lub więcej!

Mój poradnik triathlonowy Time2Tri (80 stron) w wersji papierowej ze specjalną dedykacją dla Ciebie.

Cegiełka imienna (pdf wysłany mailem) potwierdzająca Twój udział w finansowaniu moich zmagań

40 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 40 zł lub więcej!

Podziękowanie na końcu oficjalnego filmu z UltraMana, który zostanie opublikowany min. na Youtube.com - klatka Darczyńcy

Cegiełka imienna (pdf wysłany mailem) potwierdzająca Twój udział w finansowaniu moich zmagań

7 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 45 zł lub więcej!

Zestaw trzech super fotek z zawodów Ultraman z autografem

Cegiełka imienna (pdf wysłany mailem) potwierdzająca Twój udział w finansowaniu moich zmagań

2 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Oficjalny film na DVD z mojego wyścigu w UltraManie ze specjalną dedykacją dla CIebie

Cegiełka imienna (pdf wysłany mailem) potwierdzająca Twój udział w finansowaniu moich zmagań

15 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 60 zł lub więcej!

Mój poradnik żywieniowy UltraVege Odżywianie bazujący na moich doświadczeniach z dietą wegańską - jak skutecznie wdrożyć dietę rośliną - porady i przepisy StrąkMan'a - w wersji Ebooka

Cegiełka imienna (pdf wysłany mailem) potwierdzająca Twój udział w finansowaniu moich zmagań

26 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 85 zł lub więcej!

Mój poradnik żywieniowy UltraVege Odżywianie bazujący na moich doświadczeniach z dietą wegańską - jak skutecznie wdrożyć dietę rośliną - porady i przepisy StrąkMan'a - w wersji papierowej ze specjalną dedykacją

Cegiełka imienna (pdf wysłany mailem) potwierdzająca Twój udział w finansowaniu moich zmagań

29 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 100 zł lub więcej!

Oficjalny film na DVD z mojego wyścigu w UltraManie ze specjalną dedykacją dla CIebie - wydanie de luxe

Cegiełka imienna (pdf wysłany mailem) potwierdzająca Twój udział w finansowaniu moich zmagań

5 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 120 zł lub więcej!

Koszulka teamowa z moim podpisem
ULTRA(STRĄK)MAN TEAM
Swim 10km Bike 421km Run 84km
www.StrakMan.com

Cegiełka imienna (pdf wysłany mailem) potwierdzająca Twój udział w finansowaniu moich zmagań

12 Wspierających
Pozostało: 2 z 3

Nagroda za 150 zł lub więcej!

Pakiet Startowy VIP na zawody Hunt Run Polowanie na Biegaczy 4lipca 2015 (trasa 5km)

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 175 zł lub więcej!

Indywidualny trening siłowy w Warszawie (moja specjalność!)

Wspólne zdjęcie z treningu z podziękowaniem na fejsie

Cegiełka imienna (pdf wysłany mailem) potwierdzająca Twój udział w finansowaniu moich zmagań

1 Wspierający
Pozostało: 2 z 3

Nagroda za 180 zł lub więcej!

Pakiet Startowy VIP na zawody Hunt Run Polowanie na Biegaczy 4lipca 2015 (trasa 10km)

Cegiełka imienna (pdf wysłany mailem) potwierdzająca Twój udział w finansowaniu moich zmagań

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 200 zł lub więcej!

Wspólny trening lub sesja pływacka (do 2h), rowerowa (do 8h) lub biegowa (do 4h) -j w Warszawie i okolicach

Wspólne zdjęcie z treningu z podziękowaniem na fejsie

Cegiełka imienna (pdf wysłany mailem) potwierdzająca Twój udział w finansowaniu moich zmagań

4 Wspierających
Pozostało: 8 z 10

Nagroda za 250 zł lub więcej!

Udział w imprezie po powrocie z zawodów z Teamem UltraStrąkMan

Wspólne zdjęcie z Teamem z podziękowaniem na fejsie

Cegiełka imienna (pdf wysłany mailem) potwierdzająca Twój udział w finansowaniu moich zmagań

2 Wspierających
Pozostało: 10 z 10

Nagroda za 350 zł lub więcej!

Logo sponsora na moim blogu na dole strony

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 400 zł lub więcej!

Wspólny trening lub sesja pływacka (do 2h), rowerowa (do 8h) lub biegowa (do 4h) w dowolnym mieście w Polsce

Wspólne zdjęcie z treningu z podziękowaniem na fejsie

Cegiełka imienna (pdf wysłany mailem) potwierdzająca Twój udział w finansowaniu moich zmagań

0 Wspierających
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 700 zł lub więcej!

Oficjalna koszulka z pakietu startowego UltraMan w której pochodzę tylko jeden dzień i nacieszę się nią..

Pamiętaj, że będzie tylko 35 takich koszulek na całym świecie!

Cegiełka imienna (pdf wysłany mailem) potwierdzająca Twój udział w finansowaniu moich zmagań

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 750 zł lub więcej!

Ekskluzywna prezentacja po wyścigu dla grupy do 5 osób w Warszawie i okolicach

Wspólne zdjęcie z prezentacji z podziękowaniem na fejsie

Cegiełka imienna (pdf wysłany mailem) potwierdzająca Twój udział w finansowaniu moich zmagań

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 950 zł lub więcej!

Ekskluzywna prezentacja po wyścigu dla grupy do 5 osób w dowolnym miejscu w Polsce

Wspólne zdjęcie z prezentacji z podziękowaniem na fejsie

Cegiełka imienna (pdf wysłany mailem) potwierdzająca Twój udział w finansowaniu moich zmagań

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 1000 zł lub więcej!

Czapka lub chusta z etapu biegowego z moim podpisem

3 super fotki z biegu z widoczną hustą/czapką na mojej głowie - nakrycie głowy mogę dodatkowo wyprać jeśli ktoś sobie tego życzy ;-)

Cegiełka imienna (pdf wysłany mailem) potwierdzająca Twój udział w finansowaniu moich zmagań

0 Wspierających
Pozostało: 5 z 5

Nagroda za 1200 zł lub więcej!

Logo sponsora na zdjęciu w tle na moim fanpage podczas trwania wyścigu (relacji)

Obowiązkowo obecność logo na na końcu oficjalnego filmu na klatce SPONSORZY

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 1500 zł lub więcej!

Wykład motywacyjny nt. żywienia, sportu i motywacji dla dużej grupy

Wspólne zdjęcie z prezentacji z podziękowaniem na fejsie

Cegiełka imienna (pdf wysłany mailem) potwierdzająca Twój udział w finansowaniu moich zmagań

0 Wspierających
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 1500 zł lub więcej!

Logo na kasku i czapce/bandanie podczas wyścigu

Obowiązkowo obecność logo na na końcu oficjalnego filmu na klatce SPONSORZY

0 Wspierających
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 1800 zł lub więcej!

Flaga z którą przebiegnę przez metę z podpisami innych uczestników UltraMan

3 super fotki z widoczną flagą z którą wbiegam na metę - flagi nie będę prał, nawet jeśli ktoś sobie tego zażyczy ;-)

Cegiełka imienna (pdf wysłany mailem) potwierdzająca Twój udział w finansowaniu moich zmagań

0 Wspierających
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 2000 zł lub więcej!

Koszulka z wyścigu UltraMan z moim podpisem z etapu biegowego

3 super fotki z biegu z widoczną koszulką - koszulkę mogę dodatkowo wyprać jeśli ktoś sobie tego życzy ;-)

Cegiełka imienna (pdf wysłany mailem) potwierdzająca Twój udział w finansowaniu moich zmagań

0 Wspierających
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 2500 zł lub więcej!

Koszulka z wyścigu UltraMan z moim podpisem z etapu rowerowego

3 super fotki z etapu rowerowego z widoczną koszulką - koszulkę mogę dodatkowo wyprać jeśli ktoś sobie tego życzy ;-)

Cegiełka imienna (pdf wysłany mailem) potwierdzająca Twój udział w finansowaniu moich zmagań

0 Wspierających
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 3000 zł lub więcej!

Logo na wozie technicznym podczas wyścigu w Walii

Obowiązkowo obecność logo na na końcu oficjalnego filmu na klatce SPONSORZY

Dodatkowo obecność logo sponsora na moim codziennym oficjalnym stroju

1 Wspierający
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 3500 zł lub więcej!

Logo na stroju startowym

Obowiązkowo obecność logo na na końcu oficjalnego filmu na klatce SPONSORZY

Dodatkowo obecność logo sponsora na moim codziennym oficjalnym stroju

0 Wspierających
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 4500 zł lub więcej!

Logo na stroju startowym

Obowiązkowo obecność logo na na końcu oficjalnego filmu na klatce SPONSORZY

Dodatkowo obecność logo sponsora na moim codziennym oficjalnym stroju

0 Wspierających
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 5000 zł lub więcej!

Miejsce w moim Teamie na wyjazd do Wali. (Pilnie poszukiwany zając na bieg!)

Uwaga!
To raczej dla fanatyka, wielbiciela sportu lub mega ogarniętej osoby lubiącej robić fajne rzeczy.. To nie będą wakacje!

Bądź ze mną, będę polegał na Tobie w trudnych chwilach. Jeśli dobrze biegasz to super, bo dopuszcza się bieg z zającem na ostatnim etapie wyścigu, czyli 84km.

0 Wspierających
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 7500 zł lub więcej!

Logo na stroju startowym

Obowiązkowo obecność logo na na końcu oficjalnego filmu na klatce SPONSORZY

Dodatkowo obecność logo sponsora na moim codziennym oficjalnym stroju + + pakiet 10 super fotek do wykorzystania komercyjnie

0 Wspierających
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 25000 zł lub więcej!

Sponsor Tytularny wyjazdu - TWOJA NAZWA ULTR(STRĄK)MAN

Prawo wykorzystywania mojego wizerunku we własnych kampaniach marketingowych

Obowiązkowo obecność logo na na końcu oficjalnego filmu na klatce SPONSORZY

Dodatkowo obecność logo sponsora na moim codziennym oficjalnym stroju

Pakiet 100 super fotek do wykorzystania komercyjnie

Film w wersji HD do wykorzystania komercyjnie

+ możliwość rezerwacji dowolnej liczby świadczeń/nagród z całe pulij nagród

0 Wspierających

O Projektodawcy

Adam Sułowski

Adam Sułowski

Warszawa

Jak byłem młody to byłem karateką. Później chciałem zostać piłkarzem, ale przez 7 lat grałem w tenisa stołowego. Później dorosłem do sztang i ciężarów. Miałem krótki epizod z pływaniem, ale grałem w squasha. Gdy zaczęły mnie boleć kolana stwierdziłem, że przebiegnę maraton. Po maratonie zrobiłem triathlon na dystansie IronMan 3,8km pływania+180km jazdy na rowerze+42,2km biegu. Jak dobiegłem do mety to chciałem pobiec jeszcze trochę. Dostałem się na UltraMana w którym startuje tylko 35 uczestników z całego świata na specjalne zaproszenie Organizatora na podstawie nadesłanego CV. Teraz jestem TU!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Chcesz sygnować projekt swoją marką lub nazwiskiem? Zgłoś się już teraz!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy: