Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Ancik

Ancik

Toruń, Polska

Nietypowy romans z nożyczkami i kartką :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1045 PLN z 750 PLN

17 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

139%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.06.2016.

Ułatw nam życie - dorzuć się do maszynki

O projekcie

Jesteśmy parą studentów, która uwielbia obdarowywać bliskich własnoręcznie wykonanymi prezentami. Nasze pomysły realizujemy, wykonując różnorodne prace rękodzielnicze. Jednak na drodze do osiągnięcia celu napotykamy na wiele trudności. Często zrobienie jednej kartki zajmuje nam cały dzień. Wycinając wzory, marnujemy dużo papieru i zdarza się, że i tak nie jesteśmy w stanie wykonać danego elementu. Chcielibyśmy zakupić maszynkę Sizzix Big Shot, która ułatwiłaby nam wycinanie skomplikowanych wzorów. Nasze prace nabrałyby wyjątkowego charakteru.

 

Kartki zaczęliśmy tworzyć trzy lata temu. Chcieliśmy podarować bliskim coś niezwykłego, wyjątkowego, coś zrobionego przez nas. Uśmiechy na twarzach obdarowywanych osób wynagradzają nam trud włożony w wycinanie elementów. Z czasem postanowiliśmy spróbować swoich sił w technice zwanej scrapbooking oraz decoupage. Aktualnie każdą wolną chwilę poświęcany naszemu hobby. Mimo wielu porażek, tysiąca godzin spędzonych na wycinaniu oraz eksperymentowaniu, robimy to, co kochamy i przynosi nam ogromną satysfakcję.

 

Wierzmy w to, że na świecie nadal żyją ludzie o dobrych sercach. Ludzie, dla których nie liczy się tylko własne szczęście, ale chcą pomagać innym. Przekazując nam dowolną kwotę, przyczyniacie się do spełnienia naszego marzenia.

Jeżeli nie uda nam się ubierać minimalnej sumy, to pieniądze wrócą na Wasze konta. My dostaniemy je dopiero, kiedy na koncie na profilu pojawi się w danym terminie równa kwota 750 zł.

 

Na zakup maszynki potrzebujemy 750 zł. Każdy dodatkowy wykrojnik do maszynki to koszt około 40 zł.

 

 

Jeżeli uzbieramy 1000 zł, zakupimy dodatkowe wykrojniki. Każda osoba, która wesprze nas kwotą wyższą niż 50 zł, otrzyma kartkę wykonaną za pomocą ozdób z maszynki. Poniższe zaproszenie zostało wykonane dzięki materiałom od jednej z Pań wykonujących prace rękodzielnicze.

 

 Każda osoba ma prawo wybrać na jaką okazję ma być kartka czy pudełko expolong box. O informację prosimy na adres: ancik.rekodzielo@gmail.com. W wiadomości prosimy o podanie informacji za jaką kwotę wybraliście nagrodę. O koszty wysyłki nie musicie się martwić. :)

 

 Facebook - Ancik

 

 

Sawatka 

 Kinga On Tour

 

 Pani Małgorzacie Wyszyńskiej

spasly

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.06.2016 16:04