Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Ula Stosio

Ula Stosio

Krakow

Ula Stosio - gitarzystka niepokorna. Grała u boku takich sław jak Renata Przemyk, Karpaty Magiczne, Magda Piskorczyk, Kinga Rataj i wiele innych. W swojej grze solowej inspiruje się muzyká etno, fusion jazz, meditation groove. Gitarę traktuje tylko jako środek do celu, a co jest celem? Emocje w kosmosie, oczywiście.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

8093 PLN z 10000 PLN

42 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

80%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 13.06.2020.

Muzyka z kosmosu. Ula Stosio - płyta prawie solowa.

O projekcie

Celem projektu jest zebranie kwoty 10.000 zl na nagranie i wydanie etno - orientanej płyty. Projekt będzie trwał 30 dni, a jego realizacja kolejne dwa miesiące. Za wpłaty przewidziane są nagrody: wpłara większa niż 34 zl to płyta cd dla darczyńcy, Takich nagród będzie 20! Kolejną nagrodą jest bezpłatny wstęp na jeden z moich koncertów. 

                Muzyka, która buzuje mi w żyłach nie daje wyboru - musi zostać nagrana, inaczej rozsadzi nosiciela i będzie wielki kłopot. Co to będzie za muzyka? Ci, którzy chodzili na moje koncerty mogą zgadywać: orient, fusion-jazz, meditation-groove okraszone delikatną elektroniką. Jakie wykorzystam instrumenty? Przede wszystkim swoje gitary, ale także: cytrę węgierską, ebow, santoor, saz, misy tybetanskie, gitalele i dzwonki koshi. Czy zagram sama? Nie!! Goście to niespodzianka, ale musicie wiedzieć, że te nazwiska i istrumenty zrobią wrażenie. To wszystko kosztuje, proszę Was o wsparcie. Na co przeznaczone będą uzyskane pieniądze? Na studio (ślady, mix, mastering), na opłacenie wybitnych muzyków gości, na poligrafię i wydanie, oraz sesję zdjęciową. Pomożecie?

 

BIO: Urszula Stosio - gitarzystka grająca u boku takich sław jak m.in: Renata Przemyk, Magda PIskorczyk, Karpaty Magiczne, Kinga Rataj (i wiele innych). Jest gitarzystką bardzo wszechstronną, dobrze czuje się w rocku, jazzie (ale tu trzeba trochę więcej poćwiczyć - obiecuje się poprawić), etno, folk i muzyce orientalnej. Nagrała pierwszą swoją płytę solową demo Guitar Revolta, która spotkała się z bardzo pozytywnych odzewem.  Gra na gitarach, gitalele, sazie, cytrze węgierskiej i misach tybetańskich. 

fb/urszula.stosio.guitar

urszulastosio@gmail.com

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 13.06.2020 22:10