Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Tomasz Kopczyński

Tomasz Kopczyński

Warszawa

Z zawodu jestem informatykiem i obecnie pracuję w tej branży, ale od czasu do czasu wpada mi do głowy jakiś pomysł nie koniecznie z branżą tą związany.
Taka 31 letnia głowa pełna pomysłów....:)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1142 PLN z 16300 PLN

9 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

7%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.11.2012.

Uchwyt do smartfona na rękę

O projekcie

Przedstawiam Uchwyt do smartfona na rękę, który umożliwia noszenie urządzenia w okolicach nadgarstka. Składa się z opaski na rękę oraz smyczy do której przyczepiane jest urządzenie. Zabezpiecza smartfon przed upadkiem lub kradzieżą. Sposób zakładania umożliwia szybki dostęp do funkcji urządzenia oraz nie przeszkadza podczas noszenia.

Rewelacyjny dla biegaczy, rowerzystów, rolkarzy, wszystkich ludzi uprawiających sport, ale nie tylko. Sprawdza się w codziennym życiu kiedy potrzebny jest łatwy i szybki dostęp do smartfona.

Możliwy w różnych kolorach z elementami ozdobnymi - znaczkiem i przypinką

Zarejestrowałem projekt w UP, zrobiłem prototypy i teraz projekt jest na etapie potrzeby większych pieniędzy. :) Trzeba uruchomić sklep i produkcję.

Zadeklarowana kwota jest miniminimalną jaka jest potrzebna więc jak będzie więcej to będzie można mocniej ruszyć z tematem :)

Uchwyt bardzo wygodny sam go noszę od 1.5 roku i jest ok.

Zapraszam do wspierania projektu!

Pozdrawiam,

Tomasz Kopczyński

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.11.2012 00:12