Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Decor - Witold Śliwiński

Decor - Witold Śliwiński

Zręcin

Jestem artystą, który swoje rzeźby tworzy głównie ze szkła. Efekty mojej pracy to wypadkowa doświadczenia, dojrzałości i pasji do eksperymentowania. Ostatnie lata to pasmo sukcesów na arenie światowej. Moje prace wystawiane są poza granicami Polski. Mam na koncie również kilka nagród. Jestem jednak przede wszystkim przedsiębiorcą, który czuje bardzo dużą odpowiedzialność związaną z utrzymaniem stanowisk pracy. 30 lat to spory kawałek życia.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Zdjęcie główne projektu

0 PLN z 100000 PLN

0 Wspierający

20 dni do zakończenia

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 23.06.2020.

Ty pomagasz - My pomagamy

O projekcie

Pandemia dotyka nas wszystkich. Nasza firma aktywnie wspiera walkę z Pandemią, choć sami znaleźliśmy się w trudnej sytuacji. Wraz z odwołaniem wszystkich imprez sportowych i biznesowych straciliśmy zamówienia na nasze unikatowe nagrody, trofea, medale.Tych w okresie pandemii nikt nie potrzebuje.

Nie poddajemy się jednak w tej nierównej walce i nie czekamy bezczynnie. Chcemy wykorzystać nasz czas, środki i dostępne technologie tak, by pomagać również potrzebującym. Od miesiąca produkujemy przyłbice ochronne, które chronią przed zakażeniem koronawirusem.

 

O tym jak możemy odwdzięczyć się Tobie za okazaną pomoc przeczytasz na końcu artykułu.

 

 

Wspieramy medyków, ratowników, szpitale i Fundację Otwartych Serc

 

#WSPIERAMY MEDYKÓW

#WSPIERAMY FUNDACJĘ

 

Zacznijmy jednak najpierw od tego czym się zajmujemy teraz. Od miesiąca produkujemy przyłbice dla lokalnych przedsiębiorców, pracowników i klientów prywatnych. Można powiedzieć, że chwilowo się przebranżowiliśmy, aby solidarnie uczestniczyć w tej walce. Na początku kwietnia wsparliśmy Wojewódzki Szpital Podkarpacki w Krośnie przyłbicami dla medyków w ilości 100szt., które przekazaliśmy szpitalowi za darmo. Przeczytasz o tym tutaj. Produkujemy również osłony do kasków budowlanych.

 

 

Od lat wspieramy materialnie zaprzyjaźnioną z nami Fundację Otwartych Serc z Krosna. Pragniemy nadal to robić. Na pomoc Fundacji i jednostkom medycznym przeznaczymy 50% zebranych środków.

 

Fundacja oprócz niesienia pomocy ludziom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej kontynuuje wszystkie przedsięwzięcia swojej patronki, które służą tak promocji Krosna i Podkarpacia, jak i integracji środowisk lotniczych. Ich praca jest bardzo ważna, ponieważ niesie pomoc osobom dotkniętym chorobą nowotworową.

 

My również potrzebujemy wsparcia

 

#CHRONIMY MIEJSCA PRACY

 

W tej bezprecedensowej sytuacji nasz fantastyczny zespół ludzi pełnych pasji potrzebuje Twojej pomocy. Do tej pory bardzo sprawnie szło nam rozsławianie Podkarpacia nie tylko w Polsce, ale i większości państw europejskich. Pomagając nam, pomożesz również lokalnym firmom z którymi współpracujemy. Dla nich przerwa w realizacji zamówień jest bardzo poważnym zagrożeniem. Celem naszej akcji jest więc pomoc innym oraz ochrona miejsc pracy.

 

 

Liczymy na życzliwość i każdy rodzaj wsparcia!

Dziękujemy, że jesteście z nami!

 

 

Kilka słów o firmie DECOR

 

DECOR w tym roku obchodzi 30-lecie istnienia, dlatego nasza marka jest już powszechnie znana. Realizowaliśmy nagrody na niezliczoną ilość imprez firmowych, zawodów sportowych, jak i gal organizowanych przez znane stacje telewizyjne i radiowe. Nie zapominamy również o klientach indywidualnych, którzy chętnie wracają, polecają nasze usługi i stanowią ważną część naszej misji. Tworzymy produkty piękne i unikatowe. Nasze produkty są wysoko cenione ze względu na jakość wykonania oraz najbogatsze możliwości produkcyjne w branży. Opatentowane technologie zdobienia szkła są niedoścignionym wzorem dla innych firm. Decor od zawsze nastawiony jest na innowacyjne rozwiązania i wdrażanie najnowszych technologii.

 

Jesteśmy zawsze otwarci na współpracę dzieląc się naszymi możliwościami produkcyjnymi z naszymi partnerami biznesoymi. Nasz model biznesowy zakładał współpracę i produkcję dla Partnerów Biznesowych potrzebnych elementów do ich produktów. Patrząc na naszą pracę globalnie to nasz wkład w rozwój tej branży jest bardzo duży, gdyż realizujemy o wiele więcej statuetek niż te, które mamy w portfolio. Nasz „odcisk palca”, choć często niewidoczny to jednak bywa odbity w wielu „konkurencyjnych” produktach. Sami również korzystamy z możliwości produkcyjnych lokalnych podwykonawców.

 

Ponadto mocno angażujemy się w lokalne działania społeczne i wydarzenia sportowe. Jesteśmy sponsorem tytularnym wielu wydarzeń sportowych m.in.: ORLEN BENIAMINEK CUP, PROFBUD ARENA CUP, czy PROFBUD CUP. Są to turnieje piłki nożnej odbywające się w Krośnie, bardzo wysoko cenione przez zawodników i kibiców za wysoki poziom organizacyjny.

 

Strona artysty: https://szkloartystyczne.pl/

 

 

Czym DECOR może się odwdzięczyć?

 

#NAGRADZAMY

 

Niestety tarcza antykryzysowa w żaden sposób nie chroni naszej branży, dlatego serdecznie prosimy o wsparcie nas w tej nierównej walce. W zamian za udzielnoną pomoc nasi darczyńcy mogą wybrać nagrody z jakich będą chcieli skorzystać. Wybór nagród jest bardzo bogaty. Otrzymacie Państwo możliwość zamówienia produktów, które wykonamy w wybranym terminie i na dowolną okazję. Przygotowane zostały również piękne i unikatowe rzeźby sygnowane przez autora i właściciela firmy Decor - Witolda Śliwińskiego. Jest to więc okazja na piękny gest oraz na otrzymanie rzeźby tego cenionego artysty.

 

Pamiętaj! 50% przelanej kwoty przeznaczona zostanie na pomoc innym podmiotom. O efektach zbiórki będziemy informować na bieżąco

na naszej stronie www.decor.net.pl

i profilu na Facebooku 

Discussion c.277
ZIP c.280
OVAL m.336

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 23.06.2020 22:10