Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Głośna

Głośna

Poznań

Kluboksięgarnia GŁOŚNA to nie jeden z wielu gotowców o charakterze pubu i stricte określonej formule, to raczej potencjał ciągłego poszukiwania możliwości rozwoju, zaskakiwania odbiorcy i bycia otwartym na jego potrzeby i pomysły. GŁOŚNA to także fluid space - miejsce dla ludzi z pasją, cierpiących na nadmiar pomysłów, nastawionych na dynamizm, ruch, zmianę i tworzenie.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4884 PLN z 10000 PLN

101 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

48%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.08.2013.

Twój jest ten kawałek podłogi

O projekcieCzas na zmiany w naszym wnętrzu!  Twój jest ten kawałek podłogi - to, akcja redesign-u Głośnej. Jeśli Wy pomożecie nam wyglądać estetyczniej, młodziej i piękniej, my wesprzemy Wasze pomysły i zaprosimy Was do stałej twórczej rezydencji w Głośnej lub po prostu dalej, z jeszcze większym zapałem, będziemy się starć byście czuli się jak u siebie. A mały fragment podłogi będzie symbolicznie oznaczony Waszym znakiem. Potrzeba nam 10 tysięcy, by wyglądać młodziej;) Co Wy na to?

 

Imię i nazwisko/ wybrany symbol graficzny każdego z potencjalnych sponsorów pojawi się na wybranym kawałku podłogi w  Głośnej. Każdy sponsor zostanie zaproszony na oficjalną imprezę: "Wernisaż akcji Twój Jest ten kawałek podłogi". Plakat do wernisażu będzie składał się z obrazka podłogi i danych konkretnych sponsorów naniesionych na wymiary podłogi. Każdy sponsor otrzyma od nas oficjalne podziękowania na naszej stronie www.glosna.pl, na FB oraz wlepkę akcji. Jesteśmy otwarci na wsółpracę z Wami!

 

Codziennie mamy jakiś event!!! Zobaczcie co się u nas dzieje!:

www.glosna.pl

www.facebook.com/pages/G%C5%82o%C5%9Bna/171928476230578?ref=hl

U nas można zjeść! Jedzenie jest super!

weźcie udział w naszych przeróżnych spotkaniach i warsztatach!

Zobaczcie nas na vimeo!
https://vimeo.com/user9107968/videos


Nasze nagrody i wyróżnienia:

 http://www.poznan.pl/mim/wiadmag/news/rozstrzygniecie-konkursu-centrum-warte-poznania,53071.html

http://www.poznan.pl/mim/bm/news/komisje-rady-miasta,c,16/centrum-jest-warte-poznania,61254.html

http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/784160,glos-nagrodzil-kobiety-przedsiebiorcze-2012-zdjecia,id,t.html#czytaj_dalej

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.08.2013 00:12