Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Patryk Pawlak

Patryk Pawlak

Włocławek

Nazywam się Patryk Pawlak, mam 19 lat, pasjonuję się grami komputerowymi jak i konsolowymi. Chcę stworzyć duży portal o grach (strona jest skończona, brakuje kilku dodatkowych skryptów). Zawodowo składam komputery, zajmuję się instalacją oprogramowania i zarządzaniem serwerami. Plany związane z portalem są duże, wydałem sporo pieniędzy na wykonanie całej strony, spora suma jest odłożona na reklamę, którą będę realizował stopniowo. Posiadam prawo jazdy kat. A1, A oraz B.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

0 PLN z 450 PLN

0 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.07.2012.

Skrypt TvGRY

O projekcie

Witam,

Niestety prywatne fundusze nie pozwalają mi na dalszą rozbudowę platformy, a do sfinansowania pozostał autorski skrypt forum, skrypt telewizji (z wideorecenzjami, gameplayami z gier) oraz część kampanii reklamowej. Strona w 100% jest skończona i przed startem serwisu chciałbym wdrożyć forum oraz skrypt telewizji, aby na starcie mieć przewagę nad innymi serwisami o tej samej kategorii.

Jeszcze raz: za otrzymane pieniążki zostanie wykonany skrypt telewizji (cena 200 zł), wykonany autorski skrypt forum, bądź modyfikacja darmowej wersji forum (połączenie rejestracji ze stroną i punktacji za wypowiedzi. Cena autorskiego skryptu 200 zł, modyfikacji darmowego 50-100 zł. Reszta pieniędzy, czyli 50-150 zł (w zależności od wybranej drogi wykonania forum) zostanie przeznaczona na reklamę realizowaną przez efektus.pl również odłożone mam kilkaset złotych na kolejny miesiąc reklamy efektus.pl i reklamy w systemie adtaily, dzięki czemu dotrzemy w ciągu 1 dnia do 12 milionów użytkowników.

Dla wszystkich osób, które wpłacą 5 zł i więcej zrecenzujemy wybraną grę na PC lub nakręcimy gameplay (gra oczywiście wybrana przez osobę, która wpłaciła pieniążki). Tak się składa, że jako serwis o grach posiadamy łatwy i darmowy dostęp do większości gier. Gry traktujemy jako hobby, posiadamy wiele tytułów u siebie w domu (redaktorzy) więc ze zrecenzowaniem lub nakręceniem gameplaya wybranej gry tej starszej jak i nowszej nie będzie problemu. Również wydawcy gier, z którymi mamy nawiązaną współpracę bez problemu nadeślą nam grę.

Pozdrawiam i pomóżcie nam rozwinąć stronę i pokazać, że nie trzeba mieć wyrobionej marki, aby się wybić.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.07.2012 00:12