Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Krzysztof Bielański

Krzysztof Bielański

Wrocław

Jestem Prezesem Osiedlowego Klubu Sportowego Powstańców Śląskich oraz Radnym Rady Osiedla Powstańców Śląskich we Wrocławiu. W swojej pracy wspiera, działam w sferze wspierania rozwoju dzieci oraz wspieraniu inicjatyw sportowych.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

289 PLN z 2500 PLN

11 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

11%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.02.2012.

Turniej dla niedożywionego ucznia

O projekcie

Szanowni Państwo,

Jak wskazują szacunki w Polsce jest ok. 160 tysięcy głodnych dzieci nie objętych żadną pomocą. W samej SP 76, której uczniom staram się pomóc, jest ich około 40. Koszt 1 miesiąca dożywiania obiadami w szkole waha się w okolicach 90 - 120 zł.  

Dlatego też projekt zakłada organizację turnieju Charytatywnego w Piłkę Nożną (31 III 2012), z którego dochód będzie przeznaczony na wykupienie obiadów w szkołach podstawowych dla uczniów z rodzin ubogich. To już drugi tego typu turniej. Pierwszy odbył się w kwietniu br., a udział w nim wzięło 9 drużyn dzięki czemu udało się wykupić obiady dla 1 ucznia na okres 4 miesięcy!

Środki potrzebne na realizację zadania to głównie środki na promocję wydarzenia tj. reklamę na portalu informacyjnym czy też profesjonalne plakaty (poprzednio były zwykłe kserówki), a także oczywiście nagrody dla graczy. Wszystkie środki z tzw. nadwyżki kierowane będą na dożywianie uczniów.

Dodatkowymi celami projektu są: promowanie zdrowego trybu życia oraz wspieranie lokalnych drużyn amatorskich. Informacje o poprzednim turnieju znajdziecie Pańśtwo na stronie http://www.krzysztofbielanski.eu/?p=168

Zachęcam Państwa do wspierania tej inicjatywy!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.02.2012 00:12