Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Ornery Broad

Ornery Broad

Kraków, Warszawa

Jesteśmy ORNERY BROAD i po trzech latach działalności jako szalone, rozśpiewane kobiece trio zdecydowałyśmy się uwiecznić dotychczasowe poczynania, nagrywając naszą pierwszą EPkę!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

wolskipaula

wolskipaula


7725 PLN z 7000 PLN

53 Wspierający

12 dni do zakończenia

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 19.12.2019 22:10

TRUDNE BABY NAGRYWAJĄ PŁYTĘ!!

O projekcie

Hej!

Jesteśmy ORNERY BROAD i po dwóch latach działalności jako szalone, rozśpiewane kobiece trio zdecydowałyśmy się uwiecznić dotychczasowe poczynania, nagrywając naszą pierwszą EPkę! Motywujecie nas ogromnie, by to zrobić, cudownie bawicie się z nami na koncertach, wspieracie ciepłymi słowami – za to wszystko bardzo Wam dziękujemy! Teraz zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie przy wydaniu płyty.

We wrześniu spędziłyśmy kilka dni w magicznym domku w górach, gdzie z nieocenioną pomocą naszego (jakże cierpliwego) przyjaciela, Tomka Kruka, zarejestrowałyśmy pięć utworów, które znajdą się na krążku. Wciąż wiele pracy przed nami, lecz z Waszym wsparciem planujemy ukończyć płytę jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, ok. 19 grudnia. Nagrody dla wspierających rozdysponujemy wówczas w styczniu (z wyłączeniem koncertów, co do których ustalimy najdogodniejsze terminy). Jeżeli ktoś z Państwa zażyczy sobie, aby fizyczna płyta dotarła jeszcze przed Świętami, na pewno dołożymy wszelkich starań, żeby tak się stało!

 

Celem tego projektu jest zebranie funduszy na:

  • Nagrania utworów

  • Miksy i mastering

  • Projekt graficzny i druk okładki oraz wytłoczenie płyt

 

Trudne Baby dziękują i liczą na Was! :)

 

ORNERY BROAD (Kwiatkowska/Sicińska/Wolski) to kombinacja potrójnej, różnorodnej kobiecej energii z hartowaną przyjaźnią i ze śpiewem. I z winem.

Pochodzą z różnych stron i muzycznych gruntów, ale łączy je sentyment do americany. Tego właśnie można spodziewać się na ich koncertach, a cała reszta jest totalnie niespodziewana. One też nie wiedzą, co się będzie działo.

Natalia Kwiatkowska –
pochodzi z Bieszczad, a dokładnie z Cisnej. Została uznana za najlepszą wokalistkę bluesową 2015, 2016 oraz 2018 wg. czytelników kwartalnika „Twój Blues”. Z zespołem Cheap Tobacco, w którym jest wokalistką, zdobyła Grand Prix większości konkursów muzyki bluesowej i okołobluesowej w kraju, m. in. na Rawa Blues.

Eliza Sicińska -
wokalistka, autorka tekstów i kompozycji, o szerokim wachlarzu muzycznych inspiracji, ze szczególnym zamiłowaniem do muzyki bluesowej i amerykańskiego folku. Wyróżniona nagrodami dla najlepszej wokalistki i osobowości scenicznej VI edycji festiwalu „Bluesroads”, Wielki Ogień im. Miry Kubasińskiej 2015 oraz XXV edycji festiwalu „Blues nad Bobrem”. Jest wokalistką zespołu Hot Tamales, zdobywającego uznanie w kraju oraz za granicą.

Paula Wolski - jest fińską piosenkarką mieszkającą już od prawie dekady w Polsce. Gra na ukulele i na skrzypcach i śpiewa folk, country i bluegrass, jak również piosenki zainspirowane fińską muzyką ludową. Jej piękny głos koi i leczy. Oprócz repertuaru muzyki popularnej Paula często organizuje i przedstawia fiński epos narodowy "Kalevala", gdzie opowiada fabułę eposu po polsku, a częściowo śpiewa w oryginale.

 

Fanpage zespolu: https://www.facebook.com/ornerybroad/?epa=SEARCH_BOX