Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Ornery Broad

Ornery Broad

Kraków, Warszawa

Jesteśmy ORNERY BROAD i po trzech latach działalności jako szalone, rozśpiewane kobiece trio zdecydowałyśmy się uwiecznić dotychczasowe poczynania, nagrywając naszą pierwszą EPkę!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

wolskipaula

wolskipaula


9340 PLN z 7000 PLN

78 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

133%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 19.12.2019.

TRUDNE BABY NAGRYWAJĄ PŁYTĘ!!

O projekcie

Hej!

Jesteśmy ORNERY BROAD i po dwóch latach działalności jako szalone, rozśpiewane kobiece trio zdecydowałyśmy się uwiecznić dotychczasowe poczynania, nagrywając naszą pierwszą EPkę! Motywujecie nas ogromnie, by to zrobić, cudownie bawicie się z nami na koncertach, wspieracie ciepłymi słowami – za to wszystko bardzo Wam dziękujemy! Teraz zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie przy wydaniu płyty.

We wrześniu spędziłyśmy kilka dni w magicznym domku w górach, gdzie z nieocenioną pomocą naszego (jakże cierpliwego) przyjaciela, Tomka Kruka, zarejestrowałyśmy pięć utworów, które znajdą się na krążku. Wciąż wiele pracy przed nami, lecz z Waszym wsparciem planujemy ukończyć płytę jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, ok. 19 grudnia. Nagrody dla wspierających rozdysponujemy wówczas w styczniu (z wyłączeniem koncertów, co do których ustalimy najdogodniejsze terminy). Jeżeli ktoś z Państwa zażyczy sobie, aby fizyczna płyta dotarła jeszcze przed Świętami, na pewno dołożymy wszelkich starań, żeby tak się stało!

 

Celem tego projektu jest zebranie funduszy na:

  • Nagrania utworów

  • Miksy i mastering

  • Projekt graficzny i druk okładki oraz wytłoczenie płyt

 

Trudne Baby dziękują i liczą na Was! :)

 

ORNERY BROAD (Kwiatkowska/Sicińska/Wolski) to kombinacja potrójnej, różnorodnej kobiecej energii z hartowaną przyjaźnią i ze śpiewem. I z winem.

Pochodzą z różnych stron i muzycznych gruntów, ale łączy je sentyment do americany. Tego właśnie można spodziewać się na ich koncertach, a cała reszta jest totalnie niespodziewana. One też nie wiedzą, co się będzie działo.

Natalia Kwiatkowska –
pochodzi z Bieszczad, a dokładnie z Cisnej. Została uznana za najlepszą wokalistkę bluesową 2015, 2016 oraz 2018 wg. czytelników kwartalnika „Twój Blues”. Z zespołem Cheap Tobacco, w którym jest wokalistką, zdobyła Grand Prix większości konkursów muzyki bluesowej i okołobluesowej w kraju, m. in. na Rawa Blues.

Eliza Sicińska -
wokalistka, autorka tekstów i kompozycji, o szerokim wachlarzu muzycznych inspiracji, ze szczególnym zamiłowaniem do muzyki bluesowej i amerykańskiego folku. Wyróżniona nagrodami dla najlepszej wokalistki i osobowości scenicznej VI edycji festiwalu „Bluesroads”, Wielki Ogień im. Miry Kubasińskiej 2015 oraz XXV edycji festiwalu „Blues nad Bobrem”. Jest wokalistką zespołu Hot Tamales, zdobywającego uznanie w kraju oraz za granicą.

Paula Wolski - jest fińską piosenkarką mieszkającą już od prawie dekady w Polsce. Gra na ukulele i na skrzypcach i śpiewa folk, country i bluegrass, jak również piosenki zainspirowane fińską muzyką ludową. Jej piękny głos koi i leczy. Oprócz repertuaru muzyki popularnej Paula często organizuje i przedstawia fiński epos narodowy "Kalevala", gdzie opowiada fabułę eposu po polsku, a częściowo śpiewa w oryginale.

 

Fanpage zespolu: https://www.facebook.com/ornerybroad/?epa=SEARCH_BOX

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 19.12.2019 22:10