Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Kuba Pułkowski

Kuba Pułkowski

Kraków, Poland

Nazywam się Kuba Pułkowski, mam 26 lat i pochodzę z Rabki Zdrój. Na co dzień pracuję jak większość z nas, a w wolnych chwilach poświęcam się swoim pasjom. Jedną z nich jest snowboarding. Na desce jeżdżę od ok. 9 lat, obecnie również jako instruktor. Zwiedziłem sporo miejsc w Polsce, a także miałem okazję przetestować zagraniczne miejscówki. Snowboard to także możliwość łączenia pasji z pracą - stąd wziął się pomysł zorganizowania projektu. Zajmuje się również sprawami managerskimi profesjonalnego snowboardera - Piotra Lotnika Tokarczyka.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

136 PLN z 3000 PLN

4 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.04.2013.

Pierwszy w Polsce TRIPLE FRONTFLIP na snowboardzie

O projekcie

http://www.youtube.com/watch?v=8WzxpuHSYKY – dla nas to filmik, który na zawsze zapisał się w historii snowboardingu na całym świecie! Triple frontflip to pionierski trik, który znacząco przyczynił się do rozwoju dyscypliny chyba w każdym kraju, w którym jeździ się na desce. 

Tym razem przyszedł czas również na Polskę!

Razem z naszym team riderem, Piotrkiem Lotnikiem Tokarczykiem, przygotowujemy się do wydarzenia, które będzie ogromnym krokiem w polskim snowboardingu. Otóż w porozumieniu z nowotarskim wyciągiem Długa Polana wybudujemy skocznię z ok. 16-20 m stołu, na której Piotrek wykona pierwszego w historii triple frontflipa! 

Pieniądze przeznaczymy tylko i wyłącznie na obsługę ratraka - paliwo i praca osoby, która nim kieruje. Wszystkie inne rzeczy załatwiamy we własnym zakresie.

Spodziewamy się oglądalności minimum 50 000 (z tego co się orientujemy jeszcze żaden polski filmik snowboardowy tyle nie miał) więc naszym zdaniem naprawdę warto zastanowić się nad tym pomysłem. Dodatkowo relacja z wydarzenia zostanie rozesłana do ponad 25 najbardziej znanych zagranicznych stron snowboardowych, co pozwoli również na promocję za granicą.

Na dzień dzisiejszy mamy już skocznię, która wymaga przebudowy - okazała się za mała. Stwierdziliśmy to dopiero po 5 dniach treningów, nagrywania materiału video oraz wyliczeniach paraboli lotu. Taki projekt wymaga ogromnego wysiłku zarówno samego snowboarder'a jak i wszystkich ludzi zaangażowanych, począwszy od kierownictwa wyciągu, a skończywszy na chłopakach, którzy pomagają łopatami dostosować skocznię do wymogów dla tego konkretnego triku.

Triplefrontflip to inaczej potrójne salto do przodu. W Polsce jeszcze nikt go nie wykonał, a na świecie MOŻE 4 osoby! Dodatkowo projekt ma na celu wyjście ze schematu snowboardowego, gdzie wiecznie się narzeka, a nic się nie działa. Udało nam się wybudować skocznię, zorganizować kamerzystę, fotografa, wsparcie medialne i teraz nie chcemy żeby nasze starania poszły na marne! Niestety mamy jeszcze niecałe dwa tygodnie na zakończenie projektu. Śniegu ubywa, a nam brakuje pieniędzy ... Pomożecie?

Bardzo prosimy o pomoc wszystkich, którzy interesują się snowboardem, ale także tych, którzy po prostu chcą nas wesprzeć w naszej inicjatywie! Jesteśmy przekonani, że nasz pomysł przyczyni się zarówno do promocji dyscypliny w kraju jak i na świecie. To co udało nam się już zorganizować jest swego rodzaju przełomem, ale by czuć się spełnionym, potrzebujemy jeszcze "wisienki na torcie".

Za każde, nawet najmniejsze wsparcie szczerze DZIĘKUJEMY!

Ps. Nie zdążyliśmy nagrać filmu zachęcającego do wsparcia - zima jest już naprawdę na finishu:( Wrzucamy jednak wspólnie nagrane promo Piotrka, czyli powitanie w teamie. Na filmie możecie zobaczyć zarówno umiejętności rider'a jak i kamerzysty.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.04.2013 00:12