Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Krzysztof Majda

Krzysztof Majda

Gdańsk

Wokalista,instrumentalista,kompozytor i aranżer,magister sztuki,absolwent wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku w klasie p. Krystyny Stańko. Występował na jednej scenie wraz z wieloma uznanymi muzykami jazzowymi i nie tylko. Koncertował na festiwalu Jazz Jantar, Festiwalu Przyjemności Muzycznych. Współtworzy takie grupy jak Orkiestra Daniela Nosewicza, Silent Quintet. Dubbingował dla kanału BBC Ceebies muzyczną bajkę „Zingzillas”. Wyróżniony nagrodą publiczności na festiwalu "Jazz na Wsi", Chodów 2013.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

8780 PLN z 7500 PLN

209 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

117%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.01.2015.

Płyta "Krzysztof Majda - Tribute To Turnau"

O projekcie

Projekt "Tribute To Turnau" to świeże, młode spojrzenie na twórczość Grzegorza Turnaua. Aranżacje z elementami muzyki soul, funk, pop, acid-jazz wraz z melodiami i tekstami pierwowzorów oraz zmienioną harmonią, tworzą zupełnie nowe brzmienia i konwencje tego, co już znane. Projekt obejmuje takie utwory Grzegorza Turnaua jak:

  • Byłem w Nowym Jorku - płyta "Naprawdę nie dzieje się nic", 1991
  • Na Młodość - płyta "Naprawdę nie dzieje się nic", 1991
  • Bracka - płyta "To tu, to tam", 1995
  • To Tu, To Tam - płyta "To tu, to tam", 1995
  • Tutaj Jestem - płyta "Tutaj jestem", 1997
  • Ciała - płyta "Ultima", 1999
  • Liryka, Liryka - płyta "Nawet", 2002
  • Nawet - płyta "Nawet", 2002
  • Czułość - płyta "11:11", 2005
  • Chodźmy - płyta "Historia Pewnej Podróży", 2006

 

Naszym celem jest realizacja płyty. Dzięki uprzejmości wielu ludzi materiał na nią jest w 100 % zarejestrowany. Utknęliśmy jednak na tym etapie z powodu braku funduszy. Do pełni szczęścia pozostało wykończenie w studio oraz fizyczne wydanie płyty. Zdecydowaliśmy się na wydanie własnymi siłami aby nikt nie ingerował w dźwięki jakie chieliśmy Wam przekazać. Dzięki PolakPotrafi.pl oraz waszej pomocy nasze marzenie może się spełnić!!!

Za okazane wsparcie prócz naszej dozgonnej wdzięczności oferujemy rozmaite nagrody! To między innymi płyta zarówno w wersji cyfrowej jak i fizycznej, zjęcia z logo z autografami, koszulki i kubki z logo projektu, lekcje śpiewu z Krzysztofem dla siebie lub kogoś bliskiego, darmowe wejścia na koncerty, a nawet prywatny koncert! Wybierz swoją ulubioną i kliknij na nią po prawej.

                     

Krzysztof Majda - wokalista, instrumentalista, kompozytor i aranżer, magister sztuki, absolwent wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku w klasie p. Krystyny Stańko. Występował na jednej scenie wraz z Krystyną Stańko, Natalią Niemen, Basią Włodarską, Mietkiem Szcześniakiem, Stanisławem Szczycińskim, Cezarym Paciorkiem, Maciejem Sikałą, big bandem Leszka Kułakowskiego, Combo Juniors Band, zespołem New Life M., Sławomirem Łosowskim. Jako nastolatek wyróżniany i nagradzany na rozmaitych konkursach wokalnych. Koncertował między innymi na festiwalu Jazz Jantar, Festiwalu Przyjemności Muzycznych, w Filharmonii Bałtyckiej podczas jubileuszu 40-lecia Akademickiego Chóru Uniwersytetu Gdańskiego. Współtworzy lub współtworzył takie grupy jak Orkiestra Daniela Nosewicza, 3City Singers, Krzysztof Majda Trio; dubbingował dla kanału BBC Ceebies muzyczną bajkę „Zingzillas”. Wyróżniony nagrodą publiczności na festiwalu "Jazz na Wsi", Chodów 2013. Autor warsztatów wokalnych i gospel. Jako pedagog woklany związany z trójmiejską Akademią Artystyczną Centrum Muzycznym "Virtuo" oraz szkołą Portart.

Krzysztof Majda - Wokal, Aranżacje

Piotr Lewańczyk - Bass

Adam Golicki - Perkusja

Michał Saidowski - Gitara

Michał Ciesielski - Instrumenty klawiszowe

Gaba Janusz, Sabina Nycek - Chórki

miks, mastering - 2500 zł
sesja zdjęciowa, projekt graficzny okładki - 1000 zł
płyta w nakładzie 1000 ezgemplarzy - ok 3500 zł

Próg 1 - 7500 zł - minimalna kwota dzięki której uda się dokończyć i wydać płytę

Próg 2 - 9500 zł - kwota dzięki której prócz wydania będziemy mogli zrealizować teledysk!

Próg 3 - 11500 zł - kwota, która prócz powyższych progów, pozawoli nam na zwiększenie nakładu płyty do 2000 sztuk!!!

Próg 4 - opublikujemy po osiągnięciu progu 3

   

Projekt ma pełne poparcie samego Grzegorza Turnaua!

 

 

 

 Materiał w Telewizji TTM - KLIKNIJ!

Wywiad dla radio Norda FM - KLIKNIJ!

Tribute To Turnau w programie Muzyczny Rentgen - KLIKNIJ!

 

 

 

Możesz do mnie napisać na adres

kris.majda@gmail.com

lub odwiedzić

www.facebook.com/TributeToTurnau

krzysztofmajda.blogspot.com

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.01.2015 18:06