Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Tomasz Stasiak

Tomasz Stasiak

Łódź

Co o mnie ???
Rysownik i Ilustrator z zamiłowania, motocyklista z przeznaczenia :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

126 PLN z 1000 PLN

4 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

12%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.03.2013.

Tribute sketchbook

O projekcie

Witam serdecznie

Rysunek, komiks i film animowany prześladowały mnie od dziecka, rozwijały wyobraźnię i moje talenty manualne. Pewne, wybrane produkcje miały szczególnie duży wpływ na rozwój mojej tzw. twórczości, sposobu rysowania, kolorowania i ukształtowały mnie jako rysownika.

Dlatego w pewnym momencie swojego żywota wpadłem na pomysł oddania swoistego rodzaju hołdu wszystkim tym postaciom (i ich autorom, twórcom, stworzycielom), które bawiły mnie w młodości, wywoływały i nierzadko nadal wywołują uśmiech na twarzy, zmuszały do refleksji, mobilizowały i zachęcały do pracy nad swoim warsztatem.

I tu właśnie pojawiacie się wszyscy Wy i mój projekt.

Co do projektu: Chciałbym wydać sketchbook Tribute, w którym oddałbym zasłużoną cześć bohaterom komiksów i filmów animowanych (Scooby doo, The Jetsons, Street Fighter) które najbardziej utkwiły mi w pamięci z młodszych lat, a także autorom, (Madureira, Bachalo, Ramos, Larsen) którzy już w nieco późniejszym okresie wpłynęli na rozwój mojego stylu rysowania.

A gdzie tu wszyscy Wy: No właśnie Was chciałbym prosić o wsparcie tego projektu i pozwoleniu mi w oddaniu hołdu wszystkim tym, którym to się według mnie należy.

Dlaczego sketchbook? Bo właśnie taka forma wydaje mi się najbardziej właściwa jeśli chodzi właśnie o ten projekt.


Kwota którą podałem w opisie projektu zawiera w sobie koszty druku, składu itd + kwoty potrzebne (oczywiście w razie zakończenia sukcesem) wysyłki sketchbooków i rysunków.

Wiem ze kwota to niewielka i mógłbym samodzielnie to wydać, ale samodzielnie nie jestem w stanie w tej chwili jej wyłożyć, dlatego pomysł na polakpotrafi. Czy projekt nie powstanie jeśli nie uzyskam kwoty, pewnie kiedyś kiedy zbiorę środki w sposób samodzielny projekt powstanie, ale uzyskana pomoc znacznie to przyspieszy, pokaże mi ze jest zainteresowanie moimi pracami i niejako wymusi znalezienie czasu w natłoku zajęćna jego realizacje.
 

Rozmiar sketchbooka to klasyczne A5, ilość stron 32 (w większości czarno białe ale kilka kolorowych prac znajdzie się z pewnością)

Oto kilka prac, które znajdą się w sketchbooku.

Akuma from Street Fighter

Jetsonowie

Incredible Hulk

Capitan Stoneheart

Heroic Pizza

Scooby Doo

 

International shipping 3 euro

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.03.2013 00:12