Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Agnus Dei

Agnus Dei

Wolbrom

Jesteśmy wspólnotą modlitewną i zespołem muzycznym Agnus Dei. Pochodzimy z Wolbromia, ale nie tylko tam możecie nas spotkać. Naszym celem jest sprawianie by nasze i innych życie stawało się lepsze.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

15372 PLN z 15000 PLN

164 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.02.2014.

Transport(er) dla Agnus Dei

O projekcie

Zespół Agnus Dei

Ciężko powiedzieć, kim dokładnie jesteśmy i co robimy. Jesteśmy grupą 30 osób, która w Wolbromiu tworzy wspólnotę modlitewną i zespół muzyczny pod nazwą Agnus Dei. Staramy się łączyć przyjemne z pożytecznym. Zajmujemy się wszystkim, co powoduje, że świat jest lepszy lub co sprawia, że na czyjejś twarzy pojawia się uśmiech, a w sercu nadzieja. Wspieramy akcje charytatywne, tworzymy własne utwory muzyczne oraz autorskie spektakle (musicale – jasełka, misteria), animujemy Msze święte, wieczory uwielbienia i rekolekcje. A wszystko to z bożą pomocą i dla Jego Chwały. Działamy od 2006 roku, mamy od 15 do 26 lat. Bardzo często organizujemy różne wydarzenia w Wolbromiu, skąd pochodzimy, jak również poza jego granicami (Kraków, Leszczyny, Sosnowiec, Jaworzno, itd.). Dlatego, aby przewieźć cały sprzęt (oświetlenie, nagłośnienie, instrumenty muzyczne) i nas samych, potrzebujemy 6-7 samochodów, które z reguły pożyczamy od naszych rodziców, niestety jest to bardzo kłopotliwe, bo plany rodziców i nasze często się pokrywają. Auto, które jest naszym marzeniem (dziewięcioosobowy volkswagen transporter 4 long), byłoby ogromną pomocą i ułatwieniem dla nas.Zespół Agnus Dei na koncercieNie wspierajcie nas za to, że napisaliśmy wzruszający tekst z apelem o pomoc i nagraliśmy świetny film, pokazujący jak ciężkie jest nasze życie. Zajrzyjcie na nasze profile na:
www.fb.com/agnusdeiwolbrom, www.youtube.com/agnusdeiwolbrom lub naszą stronę internetową:
www.dobreslowa.net i sprawdźcie, że nasze działania nie są fikcją, u nas cały czas coś się dzieje, do czegoś się przygotowujemy, albo właśnie gdzieś jedziemy z uśmiechem śpiewać o Bogu. Jeśli ciągle nie jesteś przekonany o tym czy nas wesprzeć, skontaktuj się z nami i porozmawiaj lub zaproś nas do siebie.Skoro tyle robimy to czemu jeszcze nie dorobiliśmy się auta?


Agnus DeiJak wiadomo, muzyka z przesłaniem katolickim to nie dziedzina show biznesu, więc ciężko nam pozyskiwać fundusze z naszej działalności, na ciągle to nowe pomysły. Nasze występy są niebiletowane, a wszelkie przychody przeznaczane są na koszty paliwa, do których i tak jeszcze dokładamy ze swoich pieniędzy. Jeśli myślicie, że „dzieciaki chcą sobie kupić zabawkę, którą chwile się pobawią, ale i tak zaraz im się znudzi”, to jesteście w błędzie, bo od 7 lat nam się nie znudziło i jesteśmy w trakcie kompletowania dokumentów, potrzebnych do zarejestrowania stowarzyszenia „Agnus Dei”. Także w przyszłość patrzymy z nadzieją i mamy ambitne plany, w których realizacji właśnie TY, możesz nam pomóc.Agnus DeiJest Was na polakpotrafi 15 tys., gdyby każdy z was dał po 1 zł, nasze marzenie by się spełniło! Dla Was to tylko 1 zł, dla nas realizacja naszych dalszych planów i możliwość ciągłego rozwoju. Pokażcie, że Polak potrafi!
 
Jeżeli chcesz zaproponować jakąś nagrodę, napisz do nas lub zadzwoń, a utworzymy ją specjalnie dla Ciebie!
 

Nie masz czasu na logowanie lub nie możesz sobie z tym poradzić? Jest opcja! Poniżej podajemy nasze tymczasowe konto, na które bezpośrednio ze swojego banku lub przez pocztę, możesz dokonać przelew.

W tytule wpisz "polak potrafi" oraz numer telefonu do siebie. Zadzwonimy do Ciebie z potwierdzeniem i z zapytaniem jaką nagrodę wybierasz.

 

44 1050 1618 1000 0023 1660 5480

Wąchal Marcin

oś. Łokietka 7/9

32-340 Wolbrom

 
Masz pytania? Chcesz się czegoś dowiedzieć lub porozmawiać? Zadzwoń. 

660 176 675
 
Wpłaty przez paypal można dokonywać od kwot 50zł i więcej.
 
PS: Jeśli jakimś cudem (w które wierzymy) uzbieramy ponad 100% kwoty określonej w projekcie, obiecujemy, że wykorzystamy je do dobrych celów, czyli do zatankowania naszego nowego pojazdu albo po prostu kupimy auto z mniejszym przebiegiem. 

 

 

 Media o Twoim projekcie:

Cieszymy się wiarą!

www.krakow.gosc.pl | 2014-01-27

W parafii św. Królowej Jadwigi w Krakowie wystąpił zespół „Agnus Dei”. „Baranki Boże” z Wolbromia zaprezentowały tam piękny musical bożonarodzeniowy.

Agnus Dei - Eksplozja radości

img.polakpotrafi.pl | 2014-01-26

Chcemy pokazać ludziom, że młodzież to nie samo zło, że potrafimy i chcemy zrobić coś dla Boga. Zamiast siedzieć w parku z piwem, my w sobotę spotykamy się na próbie, by potem dać koncert.

Crowdfunding - jak to wykorzystać w Kościele?

www.deon.pl | 2014-01-24

Crowdfunding to tłumacząc na nasz język, finansowanie, mniej lub bardziej kreatywnych pomysłów, przez społeczność. Tą społeczność tworzą ludzie, których zainteresuje dany projekt, i którzy zechcą wesprzeć go finansowo. Czy może być przydatny również w Kościele?

Transport(er) dla Agnus Dei

img.polakpotrafi.pl | 2013-12-19


Zbierają pieniądze na samochód

img.polakpotrafi.pl | 2013-12-19

Transport(er) dla Agnus Dei

www.wiadomosciolkuskie.pl | 2013-12-14

Jesteśmy grupą 30 osób, chociaż dokładnie kim jesteśmy i co robimy, ciężko powiedzieć, bo razem tworzymy wspólnotę modlitewną i zespół muzyczny pod jedną nazwą Agnus Dei. Łączymy przyjemne z pożytecznym. Zajmujemy się wszystkim, co powoduje, że świat jest lepszy lub co sprawia, że na czyjejś twarzy pojawia się uśmiech...

Zrób coś dla Agnus Dei!

wolbrom.pl | 2013-12-12

Od wielu lat robią coś dla innych. O ich działaniach artystycznych, społecznych i pro-ekologicznych słyszeli chyba wszyscy. Agnus Dei – młodzież, której chce się pracować i tworzyć dobre rzeczy. Tym razem to oni potrzebują pomocy. Nie oczekują na nią bezczynnie – znaleźli ciekawy sposób, aby spełnić marzenie, a każdy z nas może im pomóc… Zaręczamy, że warto!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.02.2014 18:06