Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Toucher

Toucher

Bytom

Toucher - urządzenie pozwalające zwiększyć higienę

Napisz wiadomość do Projektodawcy

0 PLN z 5000 PLN

0 Wspierający

2 dni do zakończenia

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 06.06.2020.

Toucher - urządzenie ułatwiające zachowanie higieny

O projekcie

WYZWANIE

Świat stanął w obliczu nowego,nieznanego zagrożenia - epidemii koronawirusa. Jest to ogromne wyzwanie dla całego świata, jak również dla każdego z nas - musimy dokonać adaptacji naszych dotychczasowych zachowań oraz przyzwyczajeń. Zachowanie maksymalnych środków ostrożności oraz zastosowanie wszystkich możliwych środków higieny osobistej leży w zakresie obowiązków każdego z nas, dla wspólnego dobra.

 

 

NASZE ROZWIĄZANIE

W tym trudnym okresie chcemy wypromować, nowe, nieznane dotychczas, narzędzie, które pomoże zachować jeszcze większy poziom higieny. Głęboko wierzymy, że ten mały przedmiot może zmienić nierówny układ sił w walce z naszym nowym wrogiem - koronawirusem.

Toucher, to brelok który pozwala na wchodzenie w interakcję z przedmiotami z naszego otoczenia, bez fizycznego dotyku.

 

Z jego pomocą możemy:

  • otworzyć drzwi,
  • obsłużyć windę,
  • skorzystać z bankomatu
  • używać ekranu dotykowego
  • przyciskać guziki

 

 

O TOUCHERZE

Toucher ma wymiary 75x30x5mm, dzięki czemu jest lekki i poręczny i może stanowić element EDC (ang. everyday carry - nosić codziennie).

 

Urządzenie jest wykonane z mosiądzu, który posiada właściwości antybakteryjne i bakteriobójcze, co zostało poparte badaniami naukowymi. W tym miejscu warto powiedzieć, że nie twierdzimy że brelok posiada właściwości zapobiegawcze lub zaradcze koronawirusowi - chcemy jedynie zaznaczyć, że właściwości stopów użytych do produkcji Touchera, uniemożliwiają przetrwanie wirusów.

 

Rekomendujemy mycie dłoni po każdorazowym użyciu Touchera i jego odkażanie.

 

 

PO CO ZBIÓRKA?

Przygotowaliśmy już kilka prototypów i jesteśmy gotowi do produkcji Touchera na szerszą skalę. Zbiórka ma na celu pokrycie kosztów zakupu materiałów i uruchomienie produkcji kolejnych egzemplarzy na dużą skalę.

 

Po przekroczeniu progu 5000 PLN wyprodukujemy Touchery i zaczniemy ich ekspresową wysyłkę. To oznacza, że jeśli zbierzemy w weekend 5000 PLN, to od wtorku zaczynamy ich produkcję i wysyłkę!

 

A co jeśli zbierzemy mniej? Nic nie szkodzi, zamówione Touchery wyprodukujemy i dostarczymy i tak, po prostu zrobimy to nieco później.

 

Co ważne, jesteśmy gotowi produkować nawet kilka tysięcy egzemplarzy dziennie.

 

 

Wierzymy, że wspólnymi siłami możemy pokonać koronawirusa!

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 06.06.2020 09:09