Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Mariusz Kuś

Mariusz Kuś

Ostróda

Napisz wiadomość do Projektodawcy

432 PLN z 7500 PLN

12 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.10.2013.

ToMZeT - 3 strona świata - CD album

O projekcie

Po roku prac nad płytą jest już materiał, który chciałbym zrealizować na fizycznym krążku. 14 utworów z bardzo ciekawymi aranżacjami oraz osobiste teksty sprawiają, że słucha się tego bardzo dobrze. Nad brzmieniem całości czuwał Robert Gajgier a producentami albumu są oprócz Roberta Gajgiera także, Robert Madziarz, Sebastian Kret, Bażej Knopek oraz producenci hip hopowi tacy jak Sakier oraz Pneumonia.  Projekt wspiera kilka rewelacyjnych wokalistek takich jak Ela Ożóg, Ania Kamińska, Marta Świątek, ale także pochodząca z Piekar Śląskich Sonia Maselik, która to udzieliła się w kilku utworach ma płycie. Pierwszy singiel z Sonią wkrótce. Oprócz wokalistek na płycie gościnnie nagrali się raperzy ze Śląska, Boysband oraz NWKBZK. Oprócz wokalistek, na płycie udzielił się rewelacyjny wokalista zespołu Sierociniec, uczestnik Bitwy na głosy oraz The Voice of Poland - Damian Kulej oraz instrumentalista skrzypek Bogdan Bartnicki.

Płyta będzie się składała z minimum 14 będacych wypadkowa hip hopu i muzyki rockowej. Utwór - Trzecia strona świata - skomponowany przez Roba Gitarnika (Robert Madziarz) okazał się dużym sukcesem, gdyż zainteresowała się nim jedna z najbardziej znanych i cenionych aktorek Małgorzata Kożuchowska. Zdecydowała się na nieodpłatne odegranie kilku scen, dzięku czemu teledysk miał premierę w takich serwisach jak Onet, Interia, Wirtualna Polska czy też cgm.pl.  

Drugi singiel, Fighter, miałem zaszczyt zrealizować we współpracy z Przemkiem Saletą, dla którego właśnie powstał utwór. Był on prezentem dla pięściarza na zakończenie jego kariery sportowej. Utrzymany w podobnym klimacie jak 3 strona świata ale kompozytorem jest Robert Gajgier. 

Do tej pory miałem zaszczyt współpracować przy moich produkcjach z Małgorzatą Kożuchowską, która bezinteresownie wystąpiła w klipie 3 strona świata. Ta współpraca zaowocowała nawiązaniem znajomości z Przemkiem Saletą, dla któego powstał specjalny utwór Fighter. Jest on zwieńczeniem kariery sportowej pięściarza. Przemek wystąpił również w wideoklipie. W jednej z moich produkcji wystąpił znany z serialu TVN Majka - Tomek Ciachorowski. Myślę, że kolejnymi wideoklipami równie będę potrafił zaskakiwać.

Media o Twoim projekcie:

ToMZeT potrafi zaskakiwać

www.wiadomosci24.pl | 2013-08-28

26 sierpnia ruszył projekt mający na celu wydanie płyty przez debiutującego na polskim rynku muzycznym artystę ToMZeTa. Wspierając projekt można połączyć przyjemne z pożytecznym i za złotówkę otrzymać plik mp3, a za 10 złotych całą płytę. 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.10.2013 18:06