Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

radio23ka

radio23ka

Łódź

Opiekun Szkolnego Radia Tischnerówki - Radia23ka, nauczyciel Jacek Malinowski reprezentuje uczniowski zespół projektowy.
Zespół uczniów z XXIII Liceum Ogólnokształcącego im. ks. prof. Józefa Tischnera. Dawniej im. Ludwika Waryńskiego
Radio23ka słyszalne jest dotąd tylko na korytarzach szkolnych ale posiada własny profil fb: https://www.facebook.com/Radio23ka/ na który zapraszamy. Strona www. - jeszcze w budowie.

Radio23ka jest laureatem konkursów Projekt z Klasą i Projektanci Edukacji, Konkursu Dziennikarskiego im. Wojciecha Słodkowskiego i Przeglądu Innowacji i Twórczości w Edukacji.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1001 PLN z 1000 PLN

14 Wspierający

11 dni do zakończenia

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 06.03.2020 22:10

Tischner, Teatr i My. Film uczniów XXIII LO.

RSS

Nowe nagrody dla drobnych i średnich wpłat. Dodano 12.02.2020, godz. 10:11

Oferujemy Broszurę "Nasza Atrakcyjna Sześćdziesięciolatka" wydana w 2005 r. z okazji sześćdziesięciolecia XXIII LO w Łodzi. ss.104, Historia szkoły, wspomnienia uczniów i pracowników, archiwalne zdjęcia cz. białe , kolorowa wkładka, listy absolwentów.
Odbiór osobisty przy wpłatach od 5 zł i wysyłka od 25zł. Oferowane wydawnictwo zostanie także dodane do nagród wszystkim fundatorom którzy juz dokonali wpłat jesli wyrażą taka chęć. Proporcjonalnie do wysokości wsparcia.

 

 

\"Nick\" fundatora a zachowanie anonimowości Dodano 12.02.2020, godz. 9:40

Informujemy wszystkich fundatorów, oraz fundatorów potencjalnych, że mają swobodę w  doborze treści i znaków w swoim  "nicku" wyświetlanym na stronie kampanii. Można go zmienić także juz po dokonaniu wpłaty - pozostając anonimowym dla zewnętrznych obserwatorów