Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Maciej Bujko

Maciej Bujko

Wroclaw, Poland

Cześć!

Jestem jednym ze współtwórców TIFF Center we Wrocławiu, dyrektorem TIFF Festival, kuratorem i animatorem. Poza pracą dużo się przemieszczam i staram się skończyć doktorat.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

Paulina Anna Galanciak

Paulina Anna Galanciak


5691 PLN z 4650 PLN

70 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

122%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.07.2019.

TIFF Center: wykonanie podłogi

O projekcie

 

KIm jesteśmy? 

Od 2016 roku wynajmujemy miejski lokal, w przestrzeni starej papierni, która jest z kolei centrum różnego typu aktywności związanych z kulturą i sztuką. Nazywamy się TIFF Center! Nasza przestrzeń to 70 metrów kwadratowych, w których prowadzimy warsztaty, twórcze projekty integracyjne, festiwal fotografii, wydarzenia networkingowe, pokazy filmowe czy nawet muzyczne. A to tylko część naszych działań! TIFF Center tworzą przede wszystkim dwie osoby - Paulina Anna Galanciak i Maciej Bujko, ale mamy to szczęście, że wspiera nas grono świetnych ludzi, którzy dołączają w miarę różnych projektów, z czego jesteśmy ogromnie dumni.

 

Kolacja w TIFF Center (fot. J. Wypych)

 

 

 

O co chodzi? 

Nasz projekt na PolakPotrafi polega na wykonaniu drewnianej podłogi w TIFF Center - miejscu rozwoju poprzez sztukę, który znajduje się we Wrocławiu przy ul. Ruskiej 46a/9, w niezwykłym podwórku wypełnionym wrocławskimi neonami. Lokal niestety obecnie nie jest wyposażony w podłogę, a jedynie czysty beton. Jeśli chcemy zostać w naszym miejscu dłużej, musimy zadbać o położenie posadzki o wymiarze 60 m2 do końca czerwca 2019. Zebraliśmy już sami około 1200 złotych. Aby móc wykonać nawet najprostszą podłogę nadająca się do użytkowania publicznego potrzebujemy łącznie 5400 złotych. Im więcej zbierzemy, tym na lepsze jakościowo rozwiązanie będziemy mogli się zdecydować. Czasu pozostało niewiele, ale wierzymy, że dopniemy celu dzięki pomocy wspaniałych ludzi!

 

 

 

Be Together - Sztuka i Integracja (fot. J. Wypych)

 

 

Co zyskujesz pomagając nam?

Wspierając nasz projekt sprawisz, że TIFF Center będzie mogło dalej funkcjonować w jeszcze lepszy sposób. Przyczynisz się do realizacji naszych projektów, z których także będziesz mogła/mógł korzystać. Oprócz tego przygotowaliśmy szereg większych i miniejszych nagród za wsparcie. Są to specjalne, numerowane kartki i plakaty, miejsca na warsztatach z XIX-wiecznej techniki - cyjanotypii oraz oprawione fotografie japońskiego fotografa Yuji Hamady, którego gosciliśmy we Wrocławiu w 2016 roku, a którego prace pokazywane były na wystawie w Studio BWA Wrocław (dokumentacja fotograficzna tutaj). Termin realizacji nagród to lipiec-sierpień 2019.

 

Co zrobimy z nadwyżką pieniędzy?

Każdy naddatek przeznaczymy kolejno na zakup odkurzacza (bo o nową podłogę trzeba będzie dbać!), stworzenie nowego systemu na naszą bibliotekę książek fotograficznych (co by pasowała do podłogi) oraz kupienie stołów warsztatowych. Nic się u nas nie zmarnuje! 🍀

 

Jak wyglądają nagrody?

Warsztaty z Cyjanotypii (kam. J. Wypych)

           

Plakat "Pierwsze urodziny TIFF Center". Autor: Jerzy Mossakowski                                 Jedna z fotografii Yuji Hamady

 

Plakat "TIFF Academy: Super Van". Autor: Grzegorz Kozak.

 

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas! center@tiff.wroc.pl

Więcej o nas: www.tiffcenter.com // www.facebook.com/tiffcenter

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.07.2019 22:10