Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Nikola Kampe

Nikola Kampe

Rybnik

Urodziłam się w Rybniku w 1998 roku. Przez pierwsze lata swojego życia byłam nieco bardziej roztańczonym dzieckiem niż reszta ludzi w moim otoczeniu, dlatego zaczęłam uczęszczać do Studia Tańca VIVERO w Teatrze Ziemi Rybnickiej. Tańczyłam tak przez 12 lat, zdobyłam dwa indywidualne mistrzostwa Polski w tańcu jazzowym oraz kilka mistrzostw świata wraz z zespołem. Aktualnie pasję do tańca przelałam na muzykę. Głównie śpiewam, uwielbiam również pisać teksty. Moim alternatywnym zajęciem jest również kanał na youtubie na którym dzielę się tym co tak naprawdę liczy się w moim życiu. W przyszłości planuję polecieć do Sydney w Australii, gdzie chciałabym studiować kierunek 'Worship music' w Hillsong College.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2865 PLN z 2600 PLN

40 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

110%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.08.2016.

The Worship Project - wydanie debiutanckiego albumu

O projekcie

Cześć! Zwracamy się do Was z prośbą o wspracie naszego projektu. Kochamy Boga i muzykę, łącząc to stworzyliśmy coś zupełnie świeżego w chrześcijańskim przemyśle muzycznym. Wierzymy, że dzięki Waszemu wspraciu będziemy w stanie wydać dogodną ilość płyt, a może nawet urzeczywistnić małe marzenia poprzez uzyskanie ponad stu procent postępu. 

Pewnie zastanawiacie się jaki dokładnie rodzaj muzyki gramy! W tym celu nagraliśmy akustyczną wersję piosenki 'Hold Me Tight', którą stworzyliśmy jako jedną z pierwszych oraz utwór 'Soul // Heaven Gates'. Wrzucamy również utwór 'I Will Wait', który zagraliśmy na koncercie promującym projekt. Oba single pojawią się na płycie "DESIRES". 

The Worship Project - jesteśmy duetem (Nikola Kampe oraz Adam Szebesta), który narodził się z połączenia dwóch wspólnych pasji - do Boga oraz muzyki. Podczas naszej działalności koncertowej powstały kompozycje, które teraz chcemy sformalizować nagrywając album o nazwie 'DESIRES'. Po wydaniu płyty zamierzamy wyruszyć w objazdową podróż na północ Polski, odwiedzając m.in Toruń, Gdańsk i Koszalin. Nad morzem planujemy promować naszą twórczość oraz sprzedawać album koncertując w lokalnych kawiarniach oraz 'na streecie', dzieląc się z ludźmi tym, że Bóg zawsze jest dobry! 

CROWDFUNDING to jedna z najbardziej twórczych opcji gromadzenia funduszy na swoje własne przedsięwzięcie. Jest to coś niesamowitego, że ludzie  doceniają pracę innych poprzez właśnie tego typu wsparcie. Stworzyliśmy projekt, a nie wzięliśmy pożyczkę ponieważ ufamy Wam oraz Bogu, że uzbieramy tę pozornie niewielką kwotę, która umożliwi nam dalszy rozwój oraz spełnianienie marzeń!

Nasz budżet, który założyliśmy na ten projekt zamyka się w kwocie 2600 PLN. Jest to koszt samej produkcji pięciuset sztuk płyt. Nie jesteśmy w stanie wypalić ani jednego albumu bez uzbierania takich środków. Jeżeli osiągniemy ponad sto procent postępu podejmiemy kroki, które po krótce opisaliśmy poniżej. 

Każdy kto wesprze nasz projekt otrzyma nagrodę odpowiednio do sumy, którą wsparł nasze przedsięwzięcie. Kampania trwa od 18 lipca do 13 sierpnia. Wszystkie nagrody zostaną rozesłane oraz dostarczone tuż po zakończeniu projektu.

Jeśli chciałbyś zadać nam dodatkowe pytania odnośnie projektu lub nawiązać jakikolwiek kontakt, napisz do nas -nikolakampe@wp.pl

Zachęcamy do subskrybcji naszego kanału na youtubie oraz facebook'u, który będziemy regularnie aktualizować:

FACEBOOK: https://www.facebook.com/theworshiproject/?fref=ts

YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UC4V-lYxofCl20VIt8LiY4Kg

Mamy nadzieję, że zachęciliśmy Was do wspierania naszego projektu. Dziękujemy za poświęcony nam czas! Nikola Kampe i Adam Szebsta.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.08.2016 22:10