Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Power of Imagination

Power of Imagination

Józefów k Otwocka, Polska

Jesteśmy drużyną The Power of Imagination z Gimnazjum nr 1 im. Łączniczek Armii Krajowej w Józefowie. W roku szkolnym 2014/2015 wzięliśmy udział w projekcie po raz pierwszy, pod opieką naszych trenerek: Joanny Ławnik i Anny Strawy. Przez kilka miesięcy przygotowywaliśmy nasz występ, wykorzystując nasze umiejętności techniczne i aktorskie, który zaprezentowaliśmy na Olimpiadzie Kreatywności 2015 we Wrocławiu. Nasza drużyna zajęła II miejsce w swojej kategorii i grupie wiekowej, które upoważniło nas do wyjazdu i udziału w Azjatyckiej Olimpiadzie Kreatywności odbywającej się w grudniu br. w Chinach. W całej Polsce tylko 8 drużyn zakwalifikowało się na Olimpiadę.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

831 PLN z 6000 PLN

13 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

13%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 21.11.2015.

The Power of Imagination - wyjazd do Chin

RSS

Miasto Józefów wesprze nasz projekt Dodano 03.11.2015, godz. 23:31

Dobre wieści. Co prawda jeszcze nieoficjalnie, ale mamy przecieki, że nasze rodzinne miasto Józefów jednak wesprze projekt.

Ilona Wrońska wśród aktorów wspierających nasz projekt Dodano 27.10.2015, godz. 12:57

Ilona Wrońska - aktorka znana ostatnio z serialu "Na Wspólnej" wspiera nasz projekt. Tym samym dołączyła do Justyny Sieńczyłło, Emiliana Kamińskiego i Leszka Lichoty, którzy wsparli już wcześniej nasze przedsięwzięcie.

Ambasada RP w Pekinie zaoferowała nam darmowe noclegi Dodano 27.10.2015, godz. 12:56

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Pekinie zaoferowała naszej drużynie darmowe noclegi w czasie pobytu w Pekinie. Dzięki temu zaoszczędzimy ok. 500 zł od każdego z członków drużyny. Do tego będziemy mieszkać hoteliku przy ambasadzie w samym centrum Pekinu. Dziękujemy!

Przemysław Bartecki będzie trenerem naszej drużyny w Pekinie Dodano 27.10.2015, godz. 12:55

Mamy nowego trenera naszej drużyny! Trener, który był z nami we Wrocławiu, z powodów osobistych nie może jechać do Pekinu. Udało się nam pozyskać do współpracy najlepszego z najlepszych - Przemysława Barteckiego.
Przemek jest absolwent Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku Pedagogika i specjalizacji: Animacja Społeczno-Kulturowa ( I ) oraz Pedagogika Pracy ( II ). Animator czasu wolnego, wspierający od wielu lat inicjatywy Harcerstwa oraz Organizacji Pozarządowych w Powiecie Wołomińskim. Od 2014 roku Trener Kreatywności Programu Destination Imagination który już w pierwszym roku swojej działalności doprowadził swój zespół do Mistrzostwa Polski Kreatywności. Prywatnie instruktor ZHP, gdzie swoją osoba wspiera lokalne NGO'sy, od 2010 roku regularnie organizuje akcje rejestracji potencjalnych dawców szpiku kostnego, miłośnik fotografii analogowej i rowerów. Uwielbia robić coś z ludźmi dla ludzi a jego motto to "wszystko zmierza Q dobru".

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 21.11.2015 10:10