Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Grzegorz Stanienda

Grzegorz Stanienda

Bielsko-Biała

Grzegorz Stanienda - siła napędowa zespołu The PLODDERS, klasycznie wykształcony wiolonczelista, maratończyk, miłośnik starego \\\"czarno - białego\\\" kina i dobrej książki, animator czasu wolnego dla dzieci. Amator śląskich klusek i rolady oraz wszelkiego dobra \\\"słodkiego\\\". Od niedawna szczęśliwy tata. Obawa przed nudą i rutyną oraz ciągłe poszukiwanie sensu w tym co robi, przeprowadziła go przez zawiłe ścieżki kariery zawodowej aż po dziś dzień. Żyje i działa zgodnie z myślą wypowiedzianą przez Alberta Einsteina \\\"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, pojawia się tej jeden, który nie wie, że się nie da i on właśnie to coś robi\\\". Mówi o sobie, że jest szczęściarzem ponieważ w życiu może połączyć miłość, pasję i pracę.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

866 PLN z 3500 PLN

16 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

24%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.08.2014.

The PLODDERS - nagrywają pierwszą płytę !!!

O projekcie

NADESZŁA WIEKOPOMNA CHWILA !!!!!

ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ PŁYTY THE PLODDERS !!!

 

"POTRAFIĄCY POLAK" POLECA: 

Premiera naszej pierwszej długogrającej płyty zbliża się Wielkimi Krokami. Już jesienią tego roku widzimy się na koncertach promocyjnych.Przy tej okazji już teraz z wielką radością zapraszamy Was kochani do posłuchania promującego naszą płytę Singla "Dla Nas"

Ale, ale nie ma lekko, żeby było "co" promować i "czym"się chwalić trzeba najpierw wszystko zapiąć na ostatni guzik. I to właśnie w tym celu zaprosiliśmy Cię w to miejsce. Potrzebujemy Krawca, który przyszyje nasz guzik.

Razem z  "Potrafiącym Polakiem" staramy się zebrać fundusze na mix i mastering całego materiału. Obecnie potrzebujemy na ten cel co najmniej 3500 PLN. Jako niezależni twórcy nie posiadamy tak dużej gotówki. Udało nam się uzyskać finansowe wsparcie od UM Bielska-Białej jednakże potrzeby są niestety dużo większe. Dlatego właśnie jesteśmy tutaj i zwracamy się do Was Kochani o pomoc przy naszym projekcie.

Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJEMY ZA DOBRE WIBRACJE (z dołu zresztą też :-) ).

PS. Nie pokłujcie sobie paluszków podczas przyszywania, ubieżcie sobie naparstek ;-)

MUSICIE KONIECZNIE ZOBACZYĆ NASZYCH PRZYJACIÓŁ (do którego grona gorąco zapraszamy) CO DLA NAS UCZYNILI !!!!! KOCHAMY ICH ZA TO !!!!  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 

 

O NAS

 

Nazywamy się The PLODDERS (pl. Kujoni). Pochodzimy ze stolicy podbeskidzia Bielska Białej. Oto my - "muzykanci", którzy tworzą i wydobywają dźwieki na chwałę wszystkich skal tonalnych i a-tonalnych świata.

Jak widziecie jesteśmy zespołem, który posiada w swoim składzie dość niespotykane intrumentarium. Zaczęliśmy grać FUNKY na instrumentach na których uczyliśmy się całe życie: SKRZYPCE, WIOLONCZELA i FORTEPIAN. Do bliższego zapoznania się z naszymi skromnymi osobami zapraszamy na naszą stronę www.theplodders.com oraz na nasz profil na FaceBook'u - https://www.facebook.com/ThePlodders

Do tej pory podczas naszej wspólnej przygody udało nam się już co nieco osiągnąć ;-) 

W połowie 2012 roku wydaliśmy własnymi siłami (dlaczego nie było wtedy jeszcze przyjaciela Potrafiącego Polaka) naszą pierwszą EP.

Przy tej okazji nagraliśmy również nasz pierwszy teledysk do piosenki "Shut Up"


Jednak największym wyróżnieniem dla zespołu było niewątpliwie zaproszenie nas przez redaktora muzycznego PR Programu 3 Wojciecha Manna do jego nowego autorskiego programu telewizyjnego w TVP 2 "Kocham To Co Lubię"


 

CO NAM POTRZEBA I CO DAJEMY W ZAMIAN


W sumie potrzebujemy 15000 tyś. zł na nagranie materiału, mix i mastering, grafikę i wydanie (i może zostanie na teledysk). Ta suma może zaskoczyć, nas zaskoczyła :-) Jak widzicie nie jest to kwota nieosiągalna a szczególnie przy Waszej pomocy. Na PolakPotrafi zbieramy tylko na mix i mastering ..... ale może uda się jeszcze do innych rzeczy coś dorzucić z Waszą pomocą :-)

Większość pracy robimy we własnym zakresie ale niestety nie jesteśmy od wszystkiego. Nie posiadamy profesjonalnego studia a to głównie ono kosztuje najwięcej. Wierzymy jednak w pomoc naszych szczodrych obecnych i przyszłych FANÓW, którzy dadzą się skusić na nasze podziękowania opisane obok :-)

Wiemy również, że wielu z Was ma podobną do nas sytuację finansową. Dlatego też pamiętajcie, że u nas każda ZŁÓTÓWKA jest na wagę złota. Wydamy je bardzo rozważnie, a jeśli masz do nasz pytanie po prostu pisz contact@theplodders.com

 

JAK INACZEJ MOŻNA NAM POMÓC ???

 

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy będziecie w stanie wspomóc nas finansowo, jednakże możecie wciąż pomóc.
Możecie w miarę możliwości zrobić dużo hałasu o naszej kampani na PolakPotrafi. Opowiedz o nas .. o tym - gdzie tylko możesz. Udostępnij nasz link https://polakpotrafi.pl/projekt/the-plodders na Facebook'u, Twiterze, wyślij zaproszenia mailem do swoich znajomych.

WIELKIE PODZIĘKOWANIA ZA WSPARCIE

I POMOC OD ZESPOŁU !!!


Dziękujemy za Twój cenny czas, który poświęciłeś aby zapoznać się     z naszym projektem. The PLODDERS nie istnieliby bez Was Kochani. Pozdrawiamy Was bardzo serdecznie z głębi naszych serc. Nie możemy się doczekać chwili podzielenia się z Wami naszą muzyką.


Serdeczności & Miłości

The PLODDERS

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.08.2014 18:06