Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Maciej Gabryszak

Maciej Gabryszak

London, United Kingdom

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

milosz.mickiewicz

milosz.mickiewicz


796 PLN z 5000 PLN

23 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

15%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.04.2018.

The Abstract LP

This project is also available in english version. Click here to change language.

O projekcie

 

Zamknij swoje oczy bejbe to The Abstract

 

  

 

 

“Zamknij swoje oczy bejbe to The Abstract”! Te słowa niejednokrotnie dało się słyszeć na koncertach w Toruniu. The Abstract, to grupa indywidualistów, ludzi dla których koncerty, płyty to nie tylko fame, pieniądze czy jakkolwiek pojęta sława. To zespól który nigdy nie bal się eksperymentów, klasyczny hip-hop, drum’n’bass, trap czy koncerty z live bandem - to tylko nieliczne przykłady.

 

Początków The Abstract należy szukać w 2008 roku. Wtedy to dwóch młodych artystów - eMaGie oraz Micek, postanowiło nagrać wspólny numer. Pozytywny hype towarzyszący procesowi twórczemu zaowocował nie tylko jednym utworem a cala płytą! “Cham, Prostak, Alkoholik” ostatecznie ukazał się w 2010 roku. Można powiedzieć, historia jakich wiele! Nie nam oceniać. Udane koncerty, pozytywne recenzje oraz motto przewodnie (w końcu każdy z nas ma w sobie trochę z chama, prostaka czy alkoholika!) sprawiły, iż o grupie zrobiło się głośno. Niestety to co miało być zbawieniem okazało się totalna zgubą.... Na następny album trzeba było czekać 5 długich lat... “Tak Dawno”, “2015 LP” oraz “Fan of Fun Mixtape” to płyty, które zostały nagrane w nieco zmienionym składzie. Do zespołu dołączył Ciacho ale można było wyczuć coraz mniejszy udział Micka. Każda z tych produkcji jest inna, ale trzeba nieskromnie przyznać, że znajdzie się na nich parę perełek, a wśród nich “Tak Dawno”(póki co największa liczba wyświetleń na YouTube!) “Na Ekranie”, “Abstract Wear”, “Dream”, “Spacer” czy słynne “Real Muzik”.Niestety po raz kolejny demony przeszłości i wewnętrzne nieporozumienia wzięły gore... 

 

“Lumberjack”, “Nowy Poczatek”, “Wiosna” są symbolem nowego rozdziału w historii grupy. Glownym MC, a zarazem osobą w pełni decyzyjną staje się eMaGie. Album „Lumberjack”, będący właściwie w całości dziełem Maćka, nie do końca zyskał uznanie wśród słuchaczy, ale dzięki niemu przyszedł moment wewnętrznej pokuty. Nadchodzi “Nowy Początek”. “Z perspektywy czasu mogę śmiało stwierdzić, iż to najważniejsza płyta w mojej dotychczasowej zabawie z muzyka, jako, że ciężko nazwać to karierą. Miałem okazję współpracować ze świetną grupą ludzi, dzięki nim mogłem wejść na jeszcze wyższy poziom”. Jedna z takich osób był Flez. Sympatyczny beatmaker z Wrocławia szybko znalazł wspólny język z eMaGie co zaowocowało niedawno wydaną “Wiosną”.

 

Od 2015 roku liczba zagranych koncertów niestety nie powala, ale za to każdy z nich, zagrany jest na 100%, z pełnym zaangażowaniem. Odkąd do MC’s dołączył żywy zespół i DJ, energia płynąca ze sceny na długo zostaje w pamięci!

 

2018 rok zapowiada kolejne zmiany w historii grupy. Nowa płyta, zapowiedziana na wiosnę, zwiastuje powrót zarówno Ciacha jak i Micka i z pewnością będzie czymś wyjątkowym. Dwa single “Warsaw Girl” oraz “Przy Tobie” już hulają po sieci, ale największe wyzwanie wciąż przed nami, dlatego zaczęliśmy tę akcję crowdfunding’ową. Drodzy przyjaciele, fani, proszę pomóżcie osiągnąć wymagany próg, wejść do studia i zrealizować największe marzenie grupy: płyta nagrana w pełni na żywych instrumentach! Wyobraźcie sobie tę koncertową energię, w studyjnej jakości! Od dziś każdy ma szanse być częścią tego wyjątkowego projektu. Dla każdej osoby która wpłaci minimum 50zl przygotowaliśmy płytę niespodziankę. Razem mamy szanse wejść w kolejny rozdział historii

 

“The Abstract dla mnie to coś więcej niż zespół. To część mojego życia której nie mogę od tak wymazać czy zapomnieć. Niejednokrotnie stawałem przed pytaniem „czy to już koniec?” Jednak właśnie wtedy powstawały moje najlepsze numery! Tu nie chodzi o fame czy ilość łapek w górę na YouTube, dzięki temu co osiągnęliśmy, czuję się spełnionym artystą. Wiele z założonych celów udało mi się zrealizować. Niemniej, nieustannie staram się rozwijać, dążyć do czegoś nowego, czego jeszcze nie próbowałem. Czymś takim jest na bank Album w pełni nagrany z live bandem, zwłaszcza, że to coś czego już nie spotyka się zbyt często. Dobrzy ludzie pomożecie?” – kończy eMaGie.

 

Media o Twoim projekcie:

Kto pomoże toruńskiemu zespołowi The Abstract? Grupa zbiera fundusze na wydanie swojej płyty! Potrzebne jest 5 tysięcy złotych

www.nowosci.com.pl | 2018-03-11

Zapowiedziana na wiosnę nowa płyta toruńskiego zespołu The Abstract ma być czymś wyjątkowym. Dwóch singli „Warsaw Girl” oraz „Przy Tobie” można posłuchać już w sieci. Teraz grupa rozpoczyna akcję crowdfundingową, która ma sfinansować wydanie płyty.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.04.2018 22:10