Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

tezarchitekci

tezarchitekci

Poznań, Polska

TEŻ ARCHITEKCI to grupa projektowa powstała jako kontynuacja studia architektury NIESFORMA, założonego w 2010 roku przez Małgorzatę Siekanko oraz Paulinę Wielgosz-Konewkę. W roku 2014 do zespołu dołączyła Marta Sękowska-Kulińska.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

Wiktor A. Smogór

Wiktor A. Smogór

Poznan, Poland

keep calm & carry on


523 PLN z 9000 PLN

11 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.06.2018.

TEŻ ARCHITEKCI NA BIENNALE W WENECJI

O projekcie

 

 

 

TEŻ ARCHITEKCI to grupa projektowa powstała jako kontynuacja studia architektury NIESFORMA, założonego w 2010 roku przez Małgorzatę Siekanko oraz Paulinę Wielgosz-Konewkę. W roku 2014 do zespołu dołączyła Marta Sękowska-Kulińska. W 2017 roku uznany brytyjski magazyn WALLPAPER umieścił nas - jako jedynych architektów z Polski - na liście ARCHITECTS' DIRECTORY 2017 dwudziestu najciekawszych i najbardziej obiecujących pracowni architektonicznych świata.

 

 

 

Na co dzień zajmujemy się projektowaniem pod wymiar, czyli zawsze indywidualnie, szczegółowo i do końca. Dbamy o najwyższą jakość graficzną, funkcjonalną i wykonawczą każdego projektu. Nasze projekty publikowane były dotychczas w tak prestiżowych magazynach, jak: DesignboomMilk Magazine czy Archello.

 

 

 

 

 

 

 

Ponieważ prezentowane są tam wyłącznie wybrane dzieła z całego świata, a dotyczące: architektury, fotografii, malarstwa, instalacji, rzeźby oraz sztuki performance i video. Nasza pracownia została zaproszona do zaprezentowania swoich prac w ramach MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU SZTUKI I ARCHITEKTURY SURFACES FESTIVAL 2018. Odbędzie się on w Wenecji, towarzysząc słynnemu BIENNALE ARCHITETTURA 2018.

SURFACES FESTIVAL składa się z 3 głównych wystaw: BODIES (26 maja - 12 lipca 2018 r.), PLACES (27 lipca - 13 września 2018 r.), SPACES (28 września - 25 listopada 2018 r.), poświęconych powyższym kategoriom z dziedziny Sztuki i Architektury. Zostałyśmy zaproszone do udziału w wystawie zatytułowanej PLACES. Staramy się, aby nasza architektura była zawsze związana z miejscem: geograficznym, kulturowym, dostosowana do czasu oraz potrzeb obecnych użytkowników.

 

 

 

 

 

 

Do tej pory niewielu architektów z Polski miało okazję zaprezentować swój dorobek w Wenecji. Okazja, by ukazać naszą twórczość na tak prestiżowym wydarzeniu, to wielki zaszczyt, jednakże udział w wystawie wiąże się z kosztami, na które, jako niewielka, działająca lokalnie pracownia, nie jesteśmy sobie w stanie pozwolić.

Na wystawie chciałybyśmy zaprezentować nasze prace w formie czterech plansz, na których pokażemy projekty, które uznałyśmy za najciekawsze.

 

 

 

 

 

 

 

 

Koszty uczestnictwa, te ustalone przez organizatorów, a także wydruku niezbędnych plansz, wynoszą 9 000 zł:

  • wpisowe ustalone przez organizatorów to około 7 000 zł (1680 euro)
  • wydruk i oprawa 4 plansz w formacie 100x100 cm to około 1100 zł
  • prowizja dla Polak Potrafi to 900 zł

Organizatorzy dopuszczają wsparcie przez firmy i instytucje, których loga mogą zostać umieszczone na prezentowanych w Wenecji pracach.

 

 

 

Szczegóły festiwalu:

 

http://www.itsliquid.com/call-surfaces-venice-may-nov-2018.html
http://www.labiennale.org/it/architettura/2018

 

Więcej o nas, naszej działalności i projektach:

 

http://tezarchitekci.pl/

kontakt@tezarchitekci.pl

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.06.2018 22:10