Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Janek Traczyk

Janek Traczyk

Warszawa

Jan Traczyk - Absolwent klasy Piosenki w ZPSM przy ulicy Bednarskiej, magistrant Kompozycji na UMFC w Warszawie w kasie prof. Marcina Błażewicza. Obecnie pracuje w Teatrze Studio Buffo, grając we wszystkich spektaklach, m.in. Musicalu Metro, gdzie gra główną rolę. Uczestnik programów - Voice of Poland, Szansa na Sukces, Must be the music. Czynnie koncertuje, odwiedzając różne miasta w Polsce.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

8590 PLN z 3500 PLN

120 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

245%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.04.2015.

Wołam do CIEBIE - nowy teledysk Janka Traczyka

O projekcie

Projekt ma na celu zebranie funduszy na nagranie teledysku do autorskiego utworu Janka Traczyka, pt. "Wołam do Ciebie", który jest drugą oficjalną piosenką zapowiadającą jego debiutancką płytę.  Warto się zapoznać z jego ostatnią produkcją, oficjalnym początkiem jego drogi muzycznej - piosenką "Chciałbym to być ja".
O MNIE

Jestem wokalistą, kompozytorem, autorem tekstów. Brałem udział w kilku telewizyjnych programach muzycznych - Voice of Poland 2, Szansa na Sukces, Must Be The Music. Na co dzień pracuję w Teatrze Studio Buffo, gdzie  pod skrzydłami Janusza Józefowicza, Janusza Stokłosy oraz Nataszy Urbańskiej rozwijam swoje umiejętności aktorskie i warsztat wokalny. Jestem odtwórcą m.in. głównej roli w musicalu "Metro".

Zawsze moją największą miłością było komponowanie piosenek z własnymi tekstami, w tym upatrywałem największą dla twórcy możliwość wyrażenia siebie samego, odtworzenia i zachowania przeżytych emocji. W moich utworach, zarówno "Chciałbym to być ja", jak i "Wołam do Ciebie" priorytetem były dla mnie szczere emocje, teksty które wzięte są z mojego życia i muzyka pełna melodyjnych, wpadających w ucho fraz. Wszystko to jest podstawą mojej drogi twórczej, którą właśnie rozpoczynam. I którą zamierzam podążać niezależnie od powszechnych nacisków na komercję. Stąd też moja obecność na portalu, gdzie są ludzie, którzy potrafią docenić coś niezależnego i twórczego.

Oprócz piosenek jestem też autorem spektaklu komediowo - muzycznego "Byłem w Ameryce" - konkretnie autorem muzyki, współautorem scenariusza i odtwórcą jednej z głównych ról. Spektakl dotychczas był grany w warszawskich domach kultury, w ostatnim czasie zaczęliśmy z nim podróżować po Polsce. "Byłem w Ameryce" jest spektaklem kameralnym, na 4 aktórów, jednak od jakiegoś czasu pracuję także nad czymś większym - mianowicie nad pełnowymiarowym musicalem, którego zbyt wielu szczegółów jeszcze nie chcę zdradzać, ale premiera planowana jest na wiosnę 2016 roku.

 

BUDŻET

Pieniądze zebrane w projekcie przeznaczyłbym na wynajem ekipy filmowej, reżysera, gażę dla głównych ról oraz huczną imprezę po zakończeniu zdjęć :D To ostatnie to oczywiście żart :)

W przypadku zebrania większej kwoty...
No cóż - to by było BARDZO PIĘKNE :) I możecie być pewni, że te pieniądze spożytkuję właściwe. Przykładowo, gdy zbiorę:
- 4.500 zł - dodatkowe pieniądze przeznaczę na nagranie kolejnej piosenki w studio
- 5.500 - może od razu ze trzy piosenki by dało radę:). Albo nagranie wersji acoustic live, audio-wideo, utworu "Chciałbym to być ja" i "Wołam do Ciebie". Pomysłów mnóstwo.
- 6.500 - Tutaj mógłbym spróbować się pokusić o nagranie wersji symfonicznej piosenek - "Chciałbym to być ja" oraz "Wołam do Ciebie" wykorzystując swoje kompozytorskie, aranżacyjne wykształcenie.
- 7.500 - J.w. oraz rejestracja wideo powyższego przedsięwzięcia
W przypadku wyższej kwoty (:D!!!), no cóż... chyba kolejny teledysk:).

 

DLACZEGO CROWDFUNDING?

Niezależny artysta, przed debiutem płytowym, który nie znajduje się pod skrzydłami żadnej wielkiej wytwórni i wszystko robi „sam”, nie ma łatwego zadania;). A najlepszym sposobem na promocję nadchodzącej płyty jest teledysk do kolejnej piosenki!

Niedawno ukazało się pierwsze wideo wraz z utworem zapowiadającym moją płytę. Kolejną produkcją ma być teledysk do drugiej piosenki - zapowiedzi, pt. "Wołam do Ciebie". Wszystko to niestety wiąże się z kosztami – dlatego postanowiłem sprawdzić, czy dzięki serwisowi PolakPotrafi.pl będzie to możliwe. Mnie crowdfunding zapewni potrzebne do działania środki finansowe, a wspierającym da poczucie wkładu w coś ZUPEŁNIE NOWEGO!

Ale to nie wszystko!

 

TROCHĘ O NAGRODACH

Wsparcie akcji to nie tylko satysfakcja dla wspierających. To również konkretne NAGRODY :) Jest nawet możliwość ZAGRANIA W TELEDYSKU!

Ale po kolei:

  po pierwsze możecie liczyć na moją ogromną wdzięczność,

otrzymacie imienne podziękowania na moim fanpage'u na Facebook'u,

    czekają na Was zdjęcia z planu teledysku, podpisane przeze mnie,

  będziecie mogli otrzymać nagranie piosenki "Wołam do Ciebie" wcześniej - przed jej oficjalną premierą,

    będziecie mogli otrzymać dostęp do teledysku "Wołam do Ciebie" przed jego oficjalną premierą,

będziecie mogli otrzymać płytę z piosenkami ze spektaklu "Byłem w Ameryce", którego jestem autorem,

– będziecie mogli otrzymać ode mnie domowo nagraną płytę z niepublikowanymi dotąd utworami bądź wersjami utworów, m.in. "Chciałbym to być ja" w wersji napisanej w jedną noc,

– mogę nagrać dla Was dowolną piosenkę, w mojej, domowej wersji, z akompaniamentem samego pianina i przesłać Wam w formacie mp3,

– będziecie mogli otrzymać płytę DVD z teledyskiem "Wołam do Ciebie",

  będziecie mogli wystąpić w moim teledysku! - zarówno jako część tłumu, na drugim planie jak i z gwarancją zobaczenia się wyraźnie w gotowym klipie,

      mogę udzielić Wam lekcji śpiewu,

 mogę zagrać dla Was minirecital, w dowolnym miejscu w Polsce, nawet prywatny koncert w Waszym domu – może chcecie zrobić prezent komuś lub sobie? :)

 firmom proponuję umieszczenie logo na końcu teledysku, jak również podziękowania za wsparcie projektu podczas koncertów

Wybór należy tylko do Was :)

DO DZIEŁA!

 

CO, KTO, JAK, GDZIE, KIEDY?

Zdjęcia do teledysku planowane są na kwiecień br. w Warszawie, m.in. nad brzegiem Wisły oraz w jednej z warszawskich kawiarni.
Za realizację teledysku odpowiada firma SC Projects, która odpowiada za moje poprzednie produkcje m.in. "Chciałbym to być ja" oraz cover przeboju Rihanny pt. "Stay".

Do tej pory byłem autorem bądź współautorem wizji do czterech teledysków wyprodukowanych przez SC Projects. Prócz dwóch powyższych pozycji była to również piosenka z mojego spektaklu "Byłem w  Ameryce", pt. "Cztery ściany"

W nowej produkcji stawiam na lekkość, wdzięk, przyjemność odbioru i - co nietypowe w moich dotychczasowych produkcjach - możliwy happy end.

 

KONTAKT

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać wiadomości na moim fanpage'u (https://www.facebook.com/janektraczyk), bądź kontaktować się poprzez portal polakpotrafi.pl

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.04.2015 21:09