Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Gawłowicz&Seweryn

Gawłowicz&Seweryn

Katowice, Polska

Ta muzyka, to idealne rozwiązanie na wszystkie problemy współczesnego świata. Leczy z depresji, powoduje uśmiech na twarzy, a niekiedy nawet łzy wzruszenia. Duet Gawłowicz & Seweryn to remedium, a zarazem obraz tego jak może wyglądać dobra muzyka instrumentalna w dzisiejszych czasach. To jawny obraz serc twórców, który na pewno w przyszłości zaowocuje ogromną rzeszą fanów.
A po co ta muzyka jest nam samym? Dzięki niej możemy się realizować i spełniać marzenia z dzieciństwa. Przede wszystkim również, mamy kolejny dowód na to, że warto we wszystkim co realizujemy być przede wszystkim sobą i dążyć do swoich celów bez względu na wszystkie inne przeciwności losu. To samo, chcemy dac słuchaczom.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

662 PLN z 2000 PLN

23 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

33%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.07.2017.

Teledysk do Black hole

O projekcie

Kim jesteśmy?

Dwójką zakręconych ludzi na punkcie muzyki elektronicznej i filmowej. Pod koniec 2016 r., wydaliśmy płytę ,,Left me breathless", która wygląda, tak:

Fajna! Prawda? ;)

Jaki zatem mamy problem?

A no właśnie! Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi ooo....? Tak jest! Pieniądze!

Bardzo nam zależy, aby udało się uzbierać wystarczająco funduszy na, przynajmniej jeden, a co najmniej dwa TELEDYSKI do utworów znajdujących się na tej płycie. Konkretnie to ,,Black hole" oraz ,,Brainstories". Nie wiecie jak brzmią?

Oto te utwory:

 ,,Black hole"

,,Brainstories"

 Nasz pomysł na teledysk?

,,Black hole"

Tematyka kosmosu. Chcemy zajrzeć "czarnej dziurze" poza horyzonty zdarzeń... Wykroczymy poza granicę naszych umysłów, jeżeli tylko nam pomożecie. ;)

,,Brainstories"

Zmagania człowieka we współczesnym świecie. Pęd do kariery, władzy, luksusu, nauki, poprawiania wyników... Pokazanie tego, jak ten świat wygląda z boku.

 

Na pewno podzielimy się z Wami naszym dziełem, gdy tylko akcja zakończy się sukcesem. ;)

Promomix promujący naszą płytę.

Podoba się Wam?  Mamy taką nadzieję. :-) Zapraszamy do wsparcia.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.07.2017 18:06