Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

TEDxTarnow

TEDxTarnow

Tarnów

TEDxTarnow to pomysł na działanie w duchu TED /www.ted.com/, w naszym rodzinnym mieście – Tarnowie. Mieście w którym są ludzie skłonni do działań na rzecz rozwoju osobistego oraz dalej idącego rozwoju lokalnych społeczności. Chcemy, by inspiracje które przyjdą do naszego miasta z zewnątrz, przemieniły się w czyny. Wiemy, że miasto ma potencjał, a jego potencjałem zawsze byli, są i będą ludzie!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2685 PLN z 5000 PLN

9 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

53%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 26.06.2019.

TEDxTarnow: Changes?

O projekcie

To jest apel do otwartych ludzi, którzy wespół z nami chcą zmieniać świat!

 

Dnia 9 czerwca 2019 roku w Tarnowie odbędzie się już trzecia konferencja TEDxTarnow. W tym roku hasło przewodnie brzmi /Changes?/ - czyli zmiany.

 

Konferencja organizowana jest na podstawie bezpłatnej licencji przyznawanej przez siedzibę główną TED w Stanach Zjednoczonych, co nie oznacza, że nie generuje kosztów - generuje. Jak zapewne podejrzewacie całkowity koszt konferencji nie zamyka się w kwocie, która planujemy zebrać za pomocą portalu polakpotrafi.pl. Stąd mamy już zabezpieczoną cześć środków. Żeby zamknąć budżet i zorganizować wydarzenie na poziomie poprzednich dwóch edycji /sprawdź na www.tedxtarnow.com/ brakuje nam jeszcze ok. 5 tys. złotych. 

 

W takim razie na co dokładnie pieniądze?

 

Po pierwsze ani prelegenci ani ktokowiek z Zespołu TEDxTarnow nie bierze ani złotówki za swoją pracę. Robimy TEDx w Tarnowie, bo wierzy w to miasto, wierzy w jego potencjał, bo dobrze nam się tutaj żyje, mieszka i chcemy by inni zobaczyli, że coraz częściej ogranicza nas wyobraźnia a nie narzędzia jakimi dysponujemy. Ale do rzeczy!
- musimy zapłacić za miejsce - wynajęcie dużej sali w tarnowskim Teatrze to dla nas spory wydatek,
- musimy opłacić obsługę techniczną wydarzenia /nagłośnienie, oświetlenie sali/,
- jeżeli jesteśmy już przy sprawach technicznych, musimy opłacić videofilmowanie. Zapis, zgodnie z standardem musi spełniać bardzo wysokie wymagania. Dlaczego? Potem prelekcje będziecie mogli oglądnąć na oficjalnym kanale YouTube TEDTalks,
- co prawda prelegenci nie pobierają wynagrodzenia jednak , musimy ich zakwaterować i zwrócić im kosztu dojazdu na konferencję /tego wymaga licencja oraz... dobre wychowanie/,
- ważna jest też poligrafia /identyfikatory, plakaty, naklejki, smycze itp/. Wydarzenie limitowane jest do 100 osób, stąd możecie sobie wyobrazić, że ten element generuje spore koszty,
- catering Jeżeli ktoś z Was był uczestnikiem TEDx, wie że jest to wydarzenie całodniowe. Musimy stanąć na wysokości zadania oferując nie tylko strawę intelektualną ale także fizyczną.

 

Teraz Wy, chcąc wesprzeć jedyną taką inicjatywę w tak małym mieście na mapie Europy, możecie współfinansować wydarzenie przyczyniając się do jego zarówno rozwoju jak i jakości.

 

Liczy się, każdy grosz. Pamiętajcie, że to właśnie małe sumy mogą zrobić skalę.

 

Aha, 
mamy nagrody za udzielone wsparcie.

 

Zostań darczyńcą tegorocznej konferencji TEDxTarnow: Changes? Stań się częścią globalnej inicjatywy!

 

Kontakt
office@tedxtarnow.com

 

Bieżące informacje
Wszystkie bieżące informacje na temat wydarzenia znajdziecie tutaj:
https://tedxtarnow.com/

Zespół TEDxTarnow

 

Rafał Urbaś

Od 1998 roku związany z radiem oraz kolejno od 2005 z sektorem organizacji pozarządowych. Pochodzi z Tarnowa do którego powrócił po studiach w Lublinie. Kanonista, magister administracji. Przedsiębiorca i trener specjalizujący się w architekturze korporacyjnej. Pomysłodawca oraz główny organizator TEDxTarnow.

 

Jakub Słowik

Społecznik, pracujący zawodowo na rzecz osób przewlekle psychicznie chorych oraz społeczności senioralnych. Mocno zaangażowany w sektor organizacji pozarządowych. Niepoprawny idealista i straszny gaduła. Konstruktywnie zarządza chaosem – swoim i innych. Pomysłodawca oraz główny współorganizator TEDxTarnow.

 

Barbara Wołowicz-Guzik

Ukończyła filologię angielską na Uniwersytecie Opolskim. Na co dzień stara się zarazić miłością do nauki języka angielskiego dzieci ze szkoły podstawowej w Tarnowie. Lubi przebywać wśród osób twórczych, otwartych na świat, chętnych do poznawania nowych rzeczy, dlatego wstąpiła do grona TEDowiczów. Każdą wolną chwilę przeznacza na tłumaczenie prelekcji TED z języka angielskiego na polski. W zespole TEDxTarnow odpowiedzialna za tłumaczenia oraz wolontariuszy.

 

Agnieszka Poliwka-Jeż

Trenerka biznesu i animatorka kultury. Współtwórczyni projektu Tarnowska Liga Debatancka. Wykładowczyni w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie. Twórczyni programu stypendialnego pn. Fundusz Stypendialny „Otwieramy Horyzonty”. Od wielu lat koordynatorka różnych projektów: międzypokoleniowych, edukacyjnych i kulturalnych. W zespole zajmuje się pozyskiwaniem funduszy (fundraising) i przygotowywaniem do wystąpień mówców.

 

Daniel Cholewiak

Społecznik, zaangażowany w sprawy lokalne, radny osiedla Strusina, członek założyciel Stowarzyszenia Anioł Struś – Inicjatywa Miejska. Zwolennik działania, przeciwnik ograniczeń i nonsensu w życiu codziennym. Racjonalny marzyciel, doskonały słuchacz. Zawodowo obeznany z prawie każdą branżą. Szczęśliwie znajduje się zawsze tam, gdzie dzieje się coś ciekawego.

 

Jerzy Drozdowski

Informatyk – z zamiłowania od dziecka, z zawodu od  dwudziestu lat. Absolwent Politechniki Krakowskiej i Uniwersytetu Rzeszowskiego. Pasjonat nowych technologii, podroży i kuchni bałkańskiej.

Media o Twoim projekcie:

Sylwetka kolejnego prelegenta na naszej stronie!

tedxtarnow.com | 2019-05-24

Sylwetka kolejnego mówcy - Richarda Lucasa - jest już dostępna na naszej stronie - zapraszamy! https://tedxtarnow.com/#prelegenci

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 26.06.2019 22:10