Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Kamil Mazuruk

Kamil Mazuruk

Warsaw, Poland

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

Ola P

Ola P


8829 PLN z 8500 PLN

40 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

103%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.04.2018.

Teatr Bliżej Nieba

O projekcie

 

Teatr "Bliżej Nieba” – to my – mieszkańcy i przyjaciele Parafii Objawienia Pańskiego w Bliznem (Warszawa Bemowo).  Jesteśmy zgraną grupą osób dorosłych, których połączyła pasja i potrzeba opowiadania o tym, co ważne. Działamy charytatywnie i rozwijamy się od czterech lat.  Tworzymy zespół, który dzięki swoim chęciom, talentom i wielkiemu zaangażowaniu prezentuje spektakle na wysokim poziomie artystycznym. 

 

 Zbieramy na sprzęt niezbędny do wystawiania naszych spektakli:

  • zestaw 4 mikrofonów bezprzewodowych nagłownych AKG WMS 45 sport Set - koszt w sumie 3500 zł.

  • projektor Epson EH-TW 56003D + ekran Ivolum Tripod 2m x 2m - koszt w sumie 3800 zł.

  • scenografia - banner z nadrukiem 2,5m x 4m koszt 400 zł

  • do tego dochodzi prowizja dla Operatora portalu PolakPotrafi.pl ok 800 zł

W sumie 8500 zł !

 

PROSIMY POMÓŻCIE!

 

 

Przedstawienia kierujemy głównie do dzieci, jednak także dorośli znajdą w nich coś dla siebie. Chcemy opowiadać o bezinteresownej pomocy, przyjaźni, realizacji marzeń oraz o tym, że warto spojrzeć w swoją codzienność i dostrzec w niej Boga. Pragniemy bawić i wzruszać widzów. Na scenie robimy to przez dialogi, ruch i niebanalne piosenki, a także aluzje do tekstów literackich i popkultury. W każdym naszym przedstawieniu znajdziecie galerię postaci tak różnorodnych jak my sami

 

 

Swoją działalność rozpoczęliśmy we wrześniu 2015 r. Do tej pory zrealizowaliśmy 4 przedstawienia:

Osiołek z Betlejem, premiera styczeń 2016

Gazetowe Miasteczko, premiera  czerwiec 2016

Wielki wyścig osiołka, premiera styczeń 2017  

Bajka o Dobrym Wilku, premiera październik 2017 

 

 

Nie czerpiemy zysków z wystawiania naszych przedstawień. Jesteśmy zapraszani do przedszkoli, szkół, pobliskich gmin, by grać dla dzieci. Zagraliśmy już dla ponad 8000 widzów. Robimy to z woli serca, a widząc tak duże zainteresowanie i frekwencję na naszych wstępach, mamy pewność że warto robić to dalej. Jedyne finansowe wsparcie teatru pochodzi z własnych funduszy aktorów i ich przyjaciół. 

 

Marzymy o własnym zestawie mikrofonów nagłownych, aby móc swobodnie poruszać się na scenie a także łatwiej nagrywać występy.  Naszym marzeniem jest także posiadać  projektor i ekran, gdyż do spektakli często „wplatamy” efekty multimedialne wyświetlane na rzutniku. 

 

Przed nami realizacja nowego przedstawienia pt. „Konik na biegunach”! Mamy już pomysł, mamy wspaniałych ludzi, ale brakuje nam środków, aby dostarczać więcej radości dzieciom i dorosłym. 

Liczymy na Waszą pomoc byśmy mogli grać coraz lepiej i dla coraz szerszej publiczności!

 

Czekają cenne nagrody!

Media o Twoim projekcie:

TEATR BLIŻEJ NIEBA ZAPRASZA…

babice24.pl | 2018-03-04

Teatr \"Bliżej Nieba\", to mieszkańcy i przyjaciele Parafii Objawienia Pańskiego w Bliznem. Jest to zgrana grupa osób dorosłych, których połączyła pasja i potrzeba opowiadania o tym, co ważne. Działają charytatywnie i rozwijają się od czterech lat.

TEATR BLIŻEJ NIEBA ZAPRASZA…

izabelin24.pl | 2018-03-04

Teatr \"Bliżej Nieba\", to mieszkańcy i przyjaciele Parafii Objawienia Pańskiego w Bliznem. Jest to zgrana grupa osób dorosłych, których połączyła pasja i potrzeba opowiadania o tym, co ważne. Działają charytatywnie i rozwijają się od czterech lat.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.04.2018 22:10