Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Wiktor Kobryń

Wiktor Kobryń

Katowice, Polska

Od najmłodszych lat uprawiam sport. W lecie pracuje jako instruktor żeglarstwa. Zimą jeżdżę na nartach jako instruktor głównie z dzieciakami. Studiuję zarządzanie organizacjami sportowymi i turystycznymi na Katowickim AWFie. Jak wielu z Was mam wielkie plany i marzenia. Codziennie staram się robić kroki w kierunku ich realizacji. Wszystkie nasze marzenia mają szansę się spełnić, jeśli mamy odwagę je realizować : )

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5045 PLN z 5000 PLN

55 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.05.2017.

Przyłącz się do walki o tytuł Mistrza Polski

O projekcie

Cześć! : )

Projekt na który chcemy zgromadzić fundusze to start w Polskiej Ekstraklasie Żeglarskiej (PEŻ). PEŻ jest zorganizowany na wzór ligi piłkarskiej i jest krajowym etapem Europejskiej Żeglarskiej Ligi Mistrzów, której eliminacje i finały rozgrywane są w St. Petersburgu, St. Moritz i na Sardynii w Porto Cervo od czterech lat.

Krajowe ligi zyskały ogromną popularność w całej Europie (i nie tylko) i szybko stają się wiodąca imprezą sezonu żeglarskiego w wielu krajach ze względu na proste, sprawiedliwe zasady rywalizacji i widowiskowość (o co zwykle niełatwo w żeglarstwie). Jachty, na których rozgrywane są regaty zapewnia organizator, są to identyczne, zwykle 7 - 9 metrowe balastowe morskie jachty regatowe wyposażone w spinaker lub genaker, obsługiwane przez czteroosobową załogę. Miejsce regat to zazwyczaj atrakcyjne akweny z dostępem publiczności. Rozgrywanych jest wiele krótkich wyścigów często z możliwością obserwowania w Internecie wszystko po to by maksymalnie uatrakcyjnić wydarzenie.Team AWF jest to ekipa złożona głównie ze studentów pochodzących ze Śląska reprezentująca Yacht Club Sztag AWF Katowice. W poprzednim sezonie pierwszy raz jako jedna z trzynastu zakwalifikowanych załóg wzięliśmy udział w PEŻ. Start ten potraktowaliśmy rozpoznawczo i przekonaliśmy się, że odpowiada to naszym umiejętnościom, i jesteśmy w stanie nawiązać walkę z czołówką. Oczywiście nie jesteśmy w żeglarstwie nowicjuszami i każdy z nas ma bogate doświadczenie regatowe z wieloma sukcesami zarówno indywidualnymi jak i załogowymi co daje nam potencjał pozwalający na równorzędną rywalizację pod warunkiem utrzymania wysokiego poziomu motywacji, dobrego przygotowania i odpowiedniej ilości treningów.


Fundusze jakie chcemy zgromadzić mają nam pokryć koszty wpisowego, kaucji sprzętowych, przejazdów, aprowizacji w czasie regat oraz dodatkowych treningów przed startami. Pozostałe nasze potrzeby to środki na zakup profesjonalnej odzieży oraz wytworzenie materiałów promocyjnych, bo naszym dalszym celem jest pozyskanie sponsora tytularnego zapewniającego pewność i stabilność finansowania przedsięwzięcia.

 

5 tys. zł wpisowe - umożliwi start w regatach
10 tys. zł jw. + dojazdy na regaty i aprowizacja
13 tys. zł jw. + uzupełnienie odzieży i środków bezpieczeństwa
15 tys. zł jw. + dodatkowe treningi przed startami
20 tys. zł jw. + pełen komplet jednolitej odzieży dla załogi

 

Wiktor Kobryń
kobryn.wiktor@gmail.com
506 905 815
www.facebook.com/TeamAWF

 

 

 

Jak otrzymać zwrot środków po nieudanym projekcie?

Po nieudanym projekcie, po zakończeniu fazy rozliczeniowej, środki automatycznie wracają na konto użytkownika w serwisie. Można je przekazać na inny projekt, lub zlecić zwrot na konto bankowe.

Media o Twoim projekcie:

Ślązacy chcą powalczyć w Ekstraklasie

zeglarski.info | 2017-04-20

Studenci zrzeszeni w Yacht Club Sztag AWF Katowice chcą ścigać się w tegorocznych rozgrywkach Polskiej Ekstraklasy Żeglarskiej. Ich Team AWF wystartuje w regatach, jeśli młodym żeglarzom uda się zebrać niezbędne fundusze. Wsparcia szukają za pomocą portalu PolakPotrafi.pl.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.05.2017 22:10