Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

SKF Tchoukball.pl

SKF Tchoukball.pl

Warszawa

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „Tchoukball.pl” z siedzibą w Markach (woj. mazowieckie), zostało założone w marcu 2008 r., w celu upowszechniania i rozwoju tchoukballu w Polsce. Stowarzyszenie jest otwarte na współpracę z nauczycielami wychowania fizycznego oraz z organizacjami publicznymi i prywatnymi.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7675 PLN z 7500 PLN

74 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.07.2014.

Polski tchoukball na Mistrzostwach Europy

O projekcie

Jaki jest cel projektu?

Anglicy powiadają, że gentlemani nie mówią o pieniądzach. Być może, ale Wielka Brytania weźmie udział w Mistrzostwach Europy! 

Serdecznie prosimy o wsparcie naszej Kadry Narodowej. Ten najważniejszy turniej na Starym Kontynencie odbędzie się w Niemczech na przełomie lipca i sierpnia. Obecnie znajdujemy się w przysłowiowej kropce". Mamy fajny, młody zespół z wielkim potencjałem. Z powodu ograniczonych funduszy własnych nie jesteśmy w stanie włączyć się w walkę o prymat w Europie...Całkowity koszt wyjazdu to około 20 tysięcy złotych (dla 12u zawodników). Kwotę, której nie uda nam się zebrać w ramach projektu, pokryjemy z własnych kieszeni. 

Co to właściwie jest tchoukball?

Czukbol (pisownia polska) to dynamiczna i widowiskowa gra zespołowa, która w swoich założeniach wykracza daleko poza definicję sportu – jest platformą dążącą do trwałych zmian postaw społecznych (oczywiście na lepsze!). Bazuje ona na wzajemnym szacunku, współpracy i zaufaniu. Jest to nowy sposób na budowanie lepszego jutra. 

Pawel w natarciu!

...mecz Polska-Czechy

 Kim jesteśmy?

SKF Tchoukball.pl" to organizacja non-profit, która zajmuje się promowaniem nowej, dynamicznie rozwijającej się dyscypliny o nazwie tchoukball" (gramy też w rozgrywkach klubowych pod tą samą nazwą).

 

Po jednym z treningów...

 

 

Ursus Rybnik to jeden z najlepszych zespołów tchoukballowych w Polsce.

Ursus Rybnik

 

 

Razem... stanowimy trzon naszej reprezentacji i chcemy odnieść pierwsze zwycięstwo w historii polskiego tchoukballu na najważniejszym turnieju na w Europie!

Otwarcie ME w 2008 roku

Logo ME

Odwiedź naszą stronę: http://www.tchoukball.pl/

Polub nas na FB:

https://www.facebook.com/tchoukballpl

https://www.facebook.com/TchoukballUrsusRybnik?fref=ts

 Jak wyglądają treningi tchoukballu?

Są ciężkie i wymagające. Gra wymaga zaangażowania całej drużyny. Mecze rozgrywa się w szalenie szybkim tempie. I trzeba być na to przygotowanym. Tak trenuje najlepsza drużyna w Czechach:

 ...i trening z perspektywy nauczyciela Wychowania Fizycznego:

 

Jak grają najlepsi? Kto wiedzie prym na świecie?

Bez dwóch zdań: Tajwan!

Na co wydamy zebrane środki?

Fundusze, które uzyskamy, zamierzamy przeznaczyć na pokrycie kosztów transportu, część opłat za udział w turnieju i (ewentualnie) sprzęt sportowy.

Git!

A jeżeli zbieżemy więcej...

...dodatkowe środki przeznaczymy na promocję tchoukballu i organizację festiwalu, na który już teraz wszystkich zapraszamy!

Najfajnieszy turniej plażowy w Europie - Rimini!

 Prosimy o wsparcie!

 

Nasi patroni medialni:  

 

 Współpracujemy z:

A czy Ty już spływałeś Wisłą?


.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.07.2014 18:06