Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Prezent dla Gdańska

Prezent dla Gdańska

Gdańsk, Polska

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

k.spieglanin

k.spieglanin

Gdańsk, Poland


2690 PLN z 50000 PLN

47 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.12.2017.

Targ Rybny – wydanie drugie poprawione

O projekcie

Druga odsłona akcji Prezent dla Gdańska. Zachęcamy wszystkich mieszkańców naszego wspaniałego miasta do wspólnego zrobienia prezentu z okazji 561. rocznicy nadania Wielkiego Przywileju przez króla Kazimierza Jagiellończyka dla Gdańska. 

 

Tym razem w partnerstwie – Forum Rozwoju Aglomeracji Gdańskiej oraz Fundacji Gdańskiej - skoncentrujemy się na umeblowaniu TARGU RYBNEGO. Jest to pokłosie pomysłu FRAG, który spotkał się z dużym entuzjazmem i zdobył ponad 30 tysięcy głosów w konkursie LechStarter. 

 

Ostatecznie projekt nie został dofinasowany, ale my – gdańszczanki i gdańszczanie – nie dajemy za wygraną i nadal pragniemy go zrealizować. Zachęcamy Was do finansowego wsparcia tej inicjatywy, by już w przyszłym sezonie mogła cieszyć mieszkańców i turystów. 

 

Projekt obejmuje zaprojektowanie i stworzenie mebli miejskich, które staną się ogólnodostępnymi elementami zagospodarowania Targu Rybnego – kwietnikami, ławkami, stołami. Całość zostanie zaprojektowana w taki sposób, aby w razie ewentualnej potrzeby przearanżować konstrukcję lub dostosować ją do zagospodarowania innego miejsca.

 

Partnerami rzeczowymi i sponsorami konkretnych elementów są: Browar Spółdzielczy, iBedeker, Audio Guide Gdańsk, Maciej Kosycarz oraz Roland Józefowicz.

 

Zadeklarowana kwota (50 000 zł) to minimum, za które uda się zrealizować podstawowe zagospodarowanie terenu. Docelowo dążymy do uzbierania około 70 000 zł, które pozwolą na realizację w pełni satysfakcjonującej i bardziej rozwiniętej wersji projektu.

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.12.2017 22:10