Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Agnieszka Wielewska

Agnieszka Wielewska

Gdańsk

Jestem artystką: przede wszystkim malarką i scenografką, ale również autorką plakatów, ilustracji oraz animacji filmowych. Z urodzenia gdańszczanka, w 2017 roku ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie. Zostałam nagradzana i wspierana przez liczne stypendia (m.in. w 2020 Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego), a moje obrazy wystawiane są w kraju i za granicą.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

50 PLN z 4500 PLN

1 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.06.2021.

Malarstwo Agnieszki Wielewskiej w Barcelonie

O projekcie

Jestem gdańszczanką z urodzenia, absolwentką krakowskiej Akadmii Sztuk Pięknych w Krakowie, malarką i scenografką, choć z radością pracuję również jako ilustratorka, autorka plakatu czy animacji filmowych.

Ale przede wszystkim maluję. Tutaj przede wszystkim poszukuję światła: rozumianego w sposób afirmatywny, uświęcający chwilę codziennego życia. Światła bliskiego poezji, które skupia się na czułym i intymnym spojrzeniu na rzeczywistość.

 

Niespodziewanie dostałam zaproszenie na międzynarodowe targii sztuki współczesnej BARCELONA CONTEMPORARY 2021 w Barcelonie. Zaskoczona ilością kosztów jakie generuje wyjazd i wysyłka obrazów do Hiszpanii w obliczu pandemii, z całego serducha proszę o wsparcie!

 

Nie często dostaje się tego typu propozycje, w kótrych otwierają sie nowe możliwości nawiązania kontaktu nie tylko z ogromną ilością widzów, ale i kuratorów i kolekcjonerów sztuki. Dodatkowo jest to dla mnie ogroma szansa na zaprezentowanie się wśród czołowych i wschodzących artystów europejskich. 

Po wielu miesiącach wydarzeń kulturanych odbywających się w internecie, tu wreszcie mam okazję na prezenację swojego malarstwa na żywo. Dodatkowo targom będą towarzyszyć spotkania autorskie oraz angielskojezyczna publikacja wywiadu na platformie promującej BARCELONA CONTEMPORARY 2021.

Każda złotówka się liczy, chcę bardzo wierzyć, że z Waszą pomocą mogę więcej!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.06.2021 18:06