Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Dominika Putyra

Dominika Putyra

Bystra

Cześć! Jako pięcioletnie dziecko jeździłam na nartach zjazdowych, niestety w wieku 10 lat zaczęłam tracić wzrok. Przez wiele lat sport był jedynie rekreacją, a na pierwszy plan wysunęła się muzyka jako droga zawodowa. Dwa lata temu wróciłam do sportu i trenuję kolarstwo tandemowe. Jak we wszystko, i tu angażuję się na 100%

Napisz wiadomość do Projektodawcy

16568 PLN z 110000 PLN

106 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

15%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 08.08.2021.

Tandemem po złoto - Tokio 2021

O projekcie

Nazywam się Dominika Putyra, jestem muzykoterapeutą i od 2020 r kolarzem który... nie widzi przeszkód.

Jestem niewidoma, więc jeżdżę na tandemie. Swoją karierę rozpoczęłam od złotego medalu w drużynowych mistrzostwach Polski. Miesiąc później poznałam moją obecną pilotkę Ewę Bańkowską, z którą wystartowałam w Mistrzostwach Polski zdobywając złoto w jeździe indywidualnej na czas i srebro ze startu wspólnego. W tym roku zdobyłyśmy już mistrzostwo Europy w jeździe indywidualnej na czas, srebro ze startu wspólnego oraz brąz Mistrzostw Świata w jeździe indywidualnej na czas.

W tej chwili od startu w Igrzyskach Paraolimpijskich Tokio 2020 (przesuniętych na 2021) dzieli nas tylko sprzęt, bo jeśli chodzi o formę - mamy wszystko, by wywalczyć złoto! Niestety, budżet naszej kadry nie wystarcza na pokrycie wszystkich potrzeb. Pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na ramę roweru (koszt ok. 35 000-40 000 pln), dyski (ok. 11 000 pln) i koła karbonowe (ok. 6000 pln), kierownica czasowa (w tym momencie mamy pożyczoną), pedały z pomiarem mocy (ok. 6000 pln), pobyt i przelot trenera Ewy (ok. 17 000 pln). Reszta pieniędzy pokryje prowizje portalu oraz podatki. W wypadku nieosiągnięcia celu finansowego otrzymane pieniądze chociaż częściowo pokryją koszty startu.

W tym momencie sprzęt jest już zamawiany, jeśli zbiórka nie powiedzie się, będę go spłacać z własnych przyszłych funduszy (stypendium, zarobków); obecnie koszt sprzętu zdecydowanie przekracza mój stan posiadania. Natomiast jeśli cel zostanie przekroczony - pieniądze zostaną wykorzystane na jeszcze lepsze przygotowanie się do startu (zakup części rowerowych z wyższej półki, treningi w namiocie tlenowym, zaplecze rehabilitacyjne).

Projekt będę promować m. in. w radiu - pierwsza audycja w formie wywiadu już 16 czerwca2021 (08:45, Radio Nowy Świat), staram się też o udział w kilku programach telewizyjnych. Duży nacisk położę na promocję w mediach społecznościowych, zwłaszcza na facebooku i instagramie, ponieważ moim targetem są ludzie aktywnie interesujący się sportem oraz ludzie wspierający inicjatywy mające na celu zrównanie szans osób niepełnosprawnych.

UWAGA!!!

Dla 3 osób które wpłacą najwięcej przewidujemy dodatkowo fizyczny, spersonalizowany medal kibica olimpijki :)

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 08.08.2021 18:06